Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Začátečník s 3DS


NuDiXs

Otázka

Ahoj,včera jsem si pořídil tuto hračku,je to celkem fajn,mám k tomu hru Zelda,3D vypadá pěkně.

Někde jsem tu viděl post,že se dá něco hacknout a hrát hry ze staršího nintenda DS,mohu se zeptat jak se to dělá?

Popřípadě nějaké download odkazy,zvládnu ten flash sám?u PSP jsem to zvládl,bylo jen o kopírování...

Děkuji moc všem.

Edit:ještě se chci zeptat,dají se do 3DSka nakopírovat písničky a normálně je poslouchat?a co videa?....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, na ds hry potřebuješ flash kartu která je s 3ds kompatibilní, dále nahraješ na micro sd kartu romky ds her a vlozis tu kartu do flash karty, pak do 3ds a můžeš hrát. Písničky stačí nahrát na kartu která je s 3dskem a můžes normálně poslouchat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Můžeš prosím podrobněji,to s těma romkama chápu,nejspis je to proste proste soubor se hrou kterou stáhnu,ale nechápu to,že vložim kartu do flash karty =),kde prosím koupím tu 3DS kompatibilní flash kartu?

Ještě se zeptám,do jaké složky mám kopírovat ty písničky?Já právě nevím kam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jediny eshop v cesku o ktorom viem je asi tento http://wigishop.cz/acekard-dsi ...priamo ta acekard podporuje 3ds...je to vlastne klasicka karta ako napr ta zelda ktoru mas akurat ma slot pre microSD karty (jednu si musis dokupit, neni sucastou balenia, tak isto potrebujes aj citacku microSD kariet alebo SD pokial mas redukciu z microSD na SD)

na microSD nakopcis firmware tej karty (dostupny na www.acekard.com) a samotne romky hier a hras...nic zlozite...jednoduchsie ako flashnut psp a navyse nestracas tym zaruku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,

chci se zeptat k tomuto tematu, a to ohledne flashkarty na 3DS Acekard 2 DSi, na kterou je vyse odkaz.

1. Stale plati, ze je to nejlepsi flash karta pro 3ds?

2. Na tech strankach nabizeji take upgrade te karty nejnovejsim FW a nahrani OS Kernel a Moonshell. Jedna se o ten samy software, ktery si muzu doma stahnout sam (odkaz vyse), takze je to zbytecna investice?

3. Flash karta R4i SDHC dual core se nyni na aukru prodava za cca. 300 Kc, coz je polovicni cena oproti Acekard, presto se Acekard vyplati, protoze je lepsi?

4. V listopadu ma vyjit novy update 3ds. Pokud v teto dobe budu jiz mit flashkartu, musim si dat na neco pozor? Mam pockat na novy FW flashkarty a pote updatovat nebo je to jedno?

5. Hrozi bloknuti 3dska, pokud budu pouzivat flashkartu?

6. Mam ji z 3dska vydelavat pokud pujdu na net ci na eshop?

7. Pojedou na karte vsechny stazene hry nebo nektere nepojedou?

8. Pochopil jsem dobre, ze budu stahovat jen EU verze her?

9. Jak je to s online multiplayerem u stazenych her, jsou hry osekany nebo ne?

Diky za odpovedi :) K mym otazkam jsem na foru vetsinou odpovedi nasel, ale jsou dva roky stare nebo podobne a nevim, zda jsou jeste aktualni :) Staci odpovedet ano ci ne nebo par slov. Moc mi to pomuze. Dikec! kincho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. podle mě je nej SuperCard DSTWO 3DS,protože má ze všech karet nejsilnější CPU,a tudíž dokáže přehrát AVI a jiné filmy bez konverze a hrát GBA hry,hned po SC 3DS je podle mě iPlayer,který má o trošku slaší CPU,ale taky dokáže přehrát AVI filmy bez konverze,pak asi acekard,a jiné karty s nejslabším CPU-vhodný pouze pro hraní her,a pouštění zkonvertovaných videí

2.pokud myslíš nainstalování kernelu a moonshellu,to je zbytečná investice,ale pokud ti flashnou čip,a chceš hrát na 3DS,tak to e vyplatí,protože si ho sám na 3DS flashnout nemůžeš,flashnout ho můžeš pouze na starém NDS/NDSlite,ale jde to někomu poslat,kdo ti to flashne za poštovné.

3.Nevím,jestli je acekar lepší,ale R4i Dual Core,ikdyž má dva čipy,tak není pořád lepší než SC 3DS nebo iPlayer,jelikož jeden čip je slabší než u žmíňovaných karet,a druhy čip není použítý pro výkon her,ale pro ukládání dat(jakých nevím...)

4.než upgradneš 3DS musíš updatnou čip karty,aby byl kompatibilní z vyšším FW 3DSka,pokud upgraduješ 3DS prvně,zase musíš poslat flashkartu majiteli starého DSka aby ti ji flashnul

5.nn

6.nemusíš

7.všechny hry na NDS pojedou,některé ne hned po vydání,ale do dvou týdnu vychází patch

8.nn můžeš jakékoli

9.nn plné verze her,můžeš hrat i MP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu