Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

System Update Stopped 3151-351F-B800-0F00-C00-0034 pls pomoc!!!


SPECNAS

Recommended Posts

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

updatuj na poslední dash

9504 se po updatu přepíše na 0272. Poté se do ní dává fw LT 1.92 - 0272

unlock se provádí jinak u MXIC čipu a jinak u Winbond čipu. Co máš za čip?

Předpokládám, že MXIC, který je nyní uzamklý, takže - unlocknout čip a zapsat LT 1.92 0272, pakliže je tam falešná identita (štítek 9504, ale revize dle jf 0225) nahraješ tam LT 1.92 0272u

touto metodou jsem to odemcel kdyz jsem tam nahral 0225 a mechanika se brickla .. dashboard 13466

ted kdyz dam update tak se me zamce ale mohu to odemcit touhle metodou ? link a nejde to spi uzamknout softwerove nez to udejtujes ? na ten novej dash ? dik za re

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

mám flashnutý xbox360 slim kinect. Jedna z hier si vypitala aktualizáciu a ja som ju samozrejme nechal prebehnúť a výsledok je taký ako písal kolega na začiatku. Netuším ako vymazať tu cache. Aké malé tlačítko? na ovladači,alebo niekde na xbox? Ako poznám úspešné vymazanie cache? ďakujem za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cache vymažeš tím způsobem že při vypnutém xku zmáčkneš to malé kulaté tlačítko na konzoli co se používá na spárování ovladače. Zmáčknuté ho budeš držet a zapneš xko . Pustíš ho až teprve když naběhne celý dashboard . Že se cache vymazala nepoznáš . Nikde to není k nakouknutí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cache vymažeš tím způsobem že při vypnutém xku zmáčkneš to malé kulaté tlačítko na konzoli co se používá na spárování ovladače. Zmáčknuté ho budeš držet a zapneš xko . Pustíš ho až teprve když naběhne celý dashboard . Že se cache vymazala nepoznáš . Nikde to není k nakouknutí .

Ahoj,

ďakujem za radu. Mám nový XBOX360 a tam nie je malé kulaté tlačítko,ale hranaté s dvěma šipkama. Držel jsem ho počas zapínání a nič se neudálo. Stále to po mne chce vložiť disk a pokračovať v aktualizácii. Neviete mi niekto pomocť. Vopred ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen vymazání cache samozřejmě nepomůže . Musíš dokončit aktualizaci DB přes flešku takovým DB,jaký vyžadovala hra ( nenapsal jsi při jaké hře se ti to stalo - jinak bych ti poradil rovnou ).Tím se ti ale stejně dostane xbox do originál FW a budeš moci spustit jen originálky. Aby jsi mohl zase spustit pálenky , tak musíš znovu flashnout mechaniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

touto metodou jsem to odemcel kdyz jsem tam nahral 0225 a mechanika se brickla .. dashboard 13466

ted kdyz dam update tak se me zamce ale mohu to odemcit touhle metodou ? link a nejde to spi uzamknout softwerove nez to udejtujes ? na ten novej dash ? dik za re

brickla? neexistuje

Ahoj,

ďakujem za radu. Mám nový XBOX360 a tam nie je malé kulaté tlačítko,ale hranaté s dvěma šipkama. Držel jsem ho počas zapínání a nič se neudálo. Stále to po mne chce vložiť disk a pokračovať v aktualizácii. Neviete mi niekto pomocť. Vopred ďakujem.

doinstaluj tam pomocí flashky předposlední update, následně poté poslední update dashe 13599

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš dokončit update DB 13599 .

Stáhnout ho můžeš zde :

http://www.flashxbox.sk/dashboard-xbox-360/#clanok

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš dokončit update DB 13599 .

Stáhnout ho můžeš zde :

http://www.flashxbox.sk/dashboard-xbox-360/#clanok

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

ďakujem za radu. Fungovalo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jsi updatoval dashboard na stock fw pro 0225 a máš 9504 potažmo 0272 ????

.......... :roll: :lol:

chlape proč se do toho pouštíš, když v tom máš takový zmatek a nevíš přesně co a jak??? ... nechápu .... kdyby jsi aspoň postupoval dle dokumentace JF.

Proveď následující: nahrej do mechaniky original dummy.bin, poté proveď lock čipů (v jf ctrl+shift+f11), pak update dashboardu (poslední samozřejmě!!!), poté unlock čipu! (MXIC, WINBOND), pak flash lt 2.0 a jako poslední opět lock čipu! (ctrl+shift+f11)

hotovo !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu