martil Posted September 26, 2007 Report Posted September 26, 2007 Hoši nevíte proč nejdou CSO hry na PSP Slim 3.60 M33???? PSP Se nezasekne, ale furt jakoby načítá (černá obrazovka a jde to ukončit)...jedná se o NHL07 a Wormsy, oba CSO image. Diky za nápady.
0 Marr Posted September 26, 2007 Report Posted September 26, 2007 si je dej zpátky do isa pojede to ti
0 martil Posted September 26, 2007 Author Report Posted September 26, 2007 Díky, ale JAK?? Na celym foru neexistuje thread, který by obsahoval "cso"...si zkus hledat, rád si to někde přečtu, ale nevim kde.... Diky.
0 ramalamadingdong Posted September 26, 2007 Report Posted September 26, 2007 mozná to CSO je spatný, me Wormsy 2 jdou v CSO :) anebo prejmenuj na ISO me to pomohlo :D
Question
martil
Hoši nevíte proč nejdou CSO hry na PSP Slim 3.60 M33????
PSP Se nezasekne, ale furt jakoby načítá (černá obrazovka a jde to ukončit)...jedná se o NHL07 a Wormsy, oba CSO image.
Diky za nápady.
3 answers to this question
Recommended Posts