Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XGD3 hry


Recommended Posts

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

chtěl bych se zeptat je tu nějaka možnost že pomoci nejaky uprav programu jako je abgx rozjedu nove hry s XGD3 na verzi flashe 1.91? protože jsem to tedka flashnul a nechce se mi znovu platit za flash :D dik :)

Zatím nic takového neexistuje a všichni musíme čekat co vlastně bude .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat co mi není jasné,v tom ABGX v jednom řádku je ( 10-12 wave ) a pod tím řádek video 12 wave takže se řídím podle video? Když chci vědět jestli mi to pojede na DB 12625 což je max wave 11 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na LT 1.1 jiz neni mozne spoustet nove hry?(Myslim tim hry s wawe 12 ne pripravovane XGD3).Par mesicu jsem to ted nesledoval tak nejsem moc v obraze :-)

Jde mi o hry ktere ted vychazi napr. Nhl 12 atd. A nechce se mi flashovat na 1.9 kdyz se zacina resit XGD3 a snad i novy flash 2.0

Diky za strucne vysvetleni-nejsem novacek ale par mesicu nejsem v obraze a moc jsem se toho zatim nedocetl.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na LT 1.1 jiz neni mozne spoustet nove hry?(Myslim tim hry s wawe 12 ne pripravovane XGD3).Par mesicu jsem to ted nesledoval tak nejsem moc v obraze :-)

Jde mi o hry ktere ted vychazi napr. Nhl 12 atd. A nechce se mi flashovat na 1.9 kdyz se zacina resit XGD3 a snad i novy flash 2.0

Diky za strucne vysvetleni-nejsem novacek ale par mesicu nejsem v obraze a moc jsem se toho zatim nedocetl.

Diky

Na tyto hry už musíš mít nový DB , který smaže flash a tak by jsi musel i přeflashovat :

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

Takže - ne není možné spustit hry s wave 12 a vyší na FW LT + 1.1 tak jak to máš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak malda...počkej kdyžtak na 2,0

PRO OSTATNÍ

Dead island XGD2 už se uploaduje na xbox36isu...

viz : http://img689.imageshack.us/img689/8366/deadhy.jpg

'image flags: xgd2'

a kopie drivera se ''hledá''/ještě se nenašel nikdo kdo by ji měl a byl schopný ji uploadnout...

Takže DI bude možná večer na českých serverech...driver až se najde :D:) nejsem si jistý ale jestli xgd3 nebude celosvětové tak 2.0 nebude potřeba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj lidi,potrabuji jen poradit.kdyz my jde Deus ex pujde my i Dead Island XD2g?diky za rady

Tak jsem se díval a Deus ex má dvě release - wave 11 a 12 . jestli máš s wave 11 , tak nepůjde . Musíš mít DB nejméně 13146 a FW flashe nejméně LT+1.9 které spustí už wave 12 které DEAD ISLAND má .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu