Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XGD3 hry


Recommended Posts

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

[2011-10-01 01:52AM UTC] #c4e <c4eva> 2.0 is coming!

RAW UPDATE 07:39AM UTC — Show unedited context preceding the line below »

[2011-10-01 07:39AM UTC] #c4e <c4eva> From NFO:Official release of the iXtreme LT v2.0

RAW UPDATE 07:40AM UTC — Show unedited context preceding the line below »

[2011-10-01 07:40AM UTC] #c4e <c4eva> – Support for XGD3 ixtreme backups using LT-MAX for maximum capacity on standard DVD R DL discs. Passes all security checks for XGD3 including correct capacity.

RAW UPDATE 07:41AM UTC — Show unedited context preceding the line below »

[2011-10-01 07:41AM UTC] #c4e <c4eva> – Support for large capacity DVD R DL media (no errors when burning)

RAW UPDATE 07:47AM UTC -- Show unedited context preceding the line below »

[2011-10-01 07:47AM UTC] #c4e <c4eva> xgd3 ixtreme iso is all you will need

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

""drak3go : Kompletní a noob-friendly návod je k dispozici ZDE""

Podle toho návodu, mi to nejde takto smahnout.

Hodí mi to chybu u 48% smahnutí -- vše sem nastavil podle instrukcí a u návodu tu chybu to má hodit u 97%

Testoval jste to někdo, má někdo stejnej problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty informace od RRoD jsou podle c4evy špatný. Píšou o tom, že XGD3 není bezpečný, že je to na ban, že se nevleze celý na disk a že se musí část hry ustřihnout. Tohle c4eva všechno popřel, taky s tím, že k vypalování stačí ImgBurn a žádný chyby při vypalování to házet nemá.

Ale image by měl být údajně správný, pokud je ripnutý správným firmwarem. Já čekám na oficiální informace od c4evy, které budou u releasu. Snad už brzy vyjde, i když většinou 24 hodin před vydáním se objeví zpráva na twitteru Team Xecuter a zatím nic, takže nevím, jestli to bude ještě dneska.

Tomas007: Opravdu si myslíš, že kdyby to fungovalo, tak se c4eva štve s tím, dělat nový firmware? :D To jsi spadl z hrušky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vim, jen jsem žertoval. Je jasný že ty hry bez LT+2.0 nepojedou, ale nicméně až bude čas tak si sosnu Warhammer 40000, vypálim a budu se v tom vrtat a potom uvidim co to bude dělat. Ale největší sranda bude až po vydání LT+2.0 si Microsoft nahodí nový dashboardy který budou přepisovat firmware. Takto bude vypadat budoucnost= Microsoft bude vymýšlet nové a ještě lepší ochany, C4EVA bude porád makat na nových firmware, piráti budou platit flasherům a flasheři budou hrabat prachy a mít se ze všech nejlépe. Kurňa se to taky naučim a budu doma jenom flashovat konzole a nechodit do školy a ani do práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj, s tím se musí člověk smířit. Už to není jako u minulý generace konzolí, kde byl dashboard na pevno daný a basta, žádný aktualizace. Tady má Microsoft mnohem širší možnosti. Nejspíš teda nebudou vymýšlet každý 3 měsíce novou ochranu, nebo souborový formát, ale rozhodně se vyplatí flashovat si xbox sám doma, pokud chce být člověk v pohodě. Ale samozřejmě ne každý k tomu má predispozice.

Na twitteru TeamJungle se před půl hodinkou objevila zpráva:

LT+2.0 release imminent with JF and XBC soon after!

Takže můžeme firmware LT+ 2.0 zanedlouho očekávat. Jungle Flasher a Xbox Backup Creator přijdou nedlouho po něm :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz dlouho premyslim o flashovani xboxu doma, nemuzu ale najit zady stoprocentni navod, se kterym bych si byl jist, ze to nepodelam. Mam doma na cd vycteny klic a vse co jde z xboxu vycist. Nemohl byste mi nekdo pres pm poslat odkaz na flash, anglicky umim vyborne, ale tohle by bylo super v cestine :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz dlouho premyslim o flashovani xboxu doma, nemuzu ale najit zady stoprocentni navod, se kterym bych si byl jist, ze to nepodelam. Mam doma na cd vycteny klic a vse co jde z xboxu vycist. Nemohl byste mi nekdo pres pm poslat odkaz na flash, anglicky umim vyborne, ale tohle by bylo super v cestine :-)

když si zaplatíš, tak tě nějaký flasher určitě zasvětí... alespoň mě to nabízel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vim, jen jsem žertoval. Je jasný že ty hry bez LT+2.0 nepojedou, ale nicméně až bude čas tak si sosnu Warhammer 40000, vypálim a budu se v tom vrtat a potom uvidim co to bude dělat. Ale největší sranda bude až po vydání LT+2.0 si Microsoft nahodí nový dashboardy který budou přepisovat firmware. Takto bude vypadat budoucnost= Microsoft bude vymýšlet nové a ještě lepší ochany, C4EVA bude porád makat na nových firmware, piráti budou platit flasherům a flasheři budou hrabat prachy a mít se ze všech nejlépe. Kurňa se to taky naučim a budu doma jenom flashovat konzole a nechodit do školy a ani do práce.

Může někdo z flesherů potvrdit že není vyloučeno, že klidně může za měsíc vyjít nový dash který nepůjde nahrát ani na nový LT+ 2.0 ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud vim ja tak zrovna na podzim se chysta zase novej zhled dashe tak ze asi tak mozna zase tam pribude naka ochrana

To si piště že to sakra tak bude :-( Ale mě to vadit nebude,stačí když mi půjde na LT+ 2.0 forza4,battfield3 atd než bude zase nový flash. Je to škoda že v poslední době to tak microsoft tak řeší :-( Bych se fakt nedivil že až na podzim výjde ten nový dash že klidně smaže LT+ 2.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SOMOS :

Brzo to vyzkouším, zajímá mě zda flash 1.92 tu hru alespoň načte :)

Jinak tohle už je pěkný seznam.

  • NBA 2K12
  • Rage
  • Resident Evil Code Veronica X
  • X-Men Destiny
  • Driver : San Francisco
  • Gears of War 3
  • Dead Island
  • Warhammer 40.000: Space Marine
  • Rise of Nightmares

Zkrátka už každá hra bude XGD3 (Batman, NFS, COD MW3, Battlefield 3 atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se mi zdá trochu nešťastné to pálená na normální 8.5gb DVD+DL. Je jasný, že jinak to očividně udělat nešlo a zatím těch posledních pár procent, který se nevypálí, nechybí, protože zatím žádná hra nezabírá plnou kapacitu, ale v budoucnu to může být problém. Tak se ptám, nevíte někdo, kde sehnat DVD+DL s rozšířenou kapacitou? Měly by se dát sehnat s 8.7gb kapacitou, ale googlit se mi zatím nic nepodařilo a našel jsem jediný trochu pofidérně vypadající shop někde v Americe.

Jinak dneska to asi vyzkouším flashnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu