Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nová vlna banů?


AlexZakari

Otázka

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Už jsem alergickej na to, když někdo napíše něco o originálech a hned někdo vyletí a "určitě máš všechny mp3 a filmy doma koupený" atd.

Úplně nejlepší je, že podle našich (špatných) zákonů není stahování filnů a hudby nelegální, na rozdíl od her a softwaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podstata je sice úplně stejná, ale o tomhle by jste se zde neměli vůbec bavit, zaprve je to v rozporu s pravidly fóra a zadruhe myslím, že je zde jen málo lidí (jestli vůbec nějací jsou), kteří mají vše naprosto legální. Tím vše myslím opravdu úplně všechno od MP3, windows, winrar, programy na vypalování, Office, programy na čištění PC až po ten náš zmíněný xbox. I ten sebemenší prohřešek je naprosto stejný jako vypálená hry, není v tom žádný rozdíl !

Takže se tu prosím nepomlouvejte, nenadávejte si a buďte ohleduplní, jste sami proti sobě. Fórum přece není od toho, aby si zde lidé nadávali, nebo záviděli, ale od toho aby si zde sdělovali zkušenosti a rady.

Mnozí píší věci, které by do očí člověku nikdy neřekli, ale věřte mi, že v tom není žádný rozdíl, jen to, že nejste vedle sebe a pocit, že napsané to nezní tak jako vyslovené přímo dotyčnému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takže porovnáváš rohlíky v obchodě a hry na xbox...aha...

když už tak tady sedí přirovnání k filmům..ty všechny kupuješ?i seriály?:)

není nelegální stáhnout film či seriál z ulož.to (příklad) v případě že film stahuješ pouze pro sebe a nebudeš někde za jeho shlédnutí vybírat peníze... ale když budeš tahat filmy a seriály z torentů i když jen pro sebe tak už to nelegální je protože stahováním určitého souboru přes torent ho sdílíš s ostatními návštěvníky dané torent stránky... nejsem si zcela jistá zda je to přesně takto ale chtěl jsem jen říct že není úplně vhodné s ohrazovat na filmy a seriály... podle mého názoru ohrazovat se na rohlíky je vhodnější
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Záleží hodně na člověku... Když mi bylo 18, tak jsem taky všechno všude stahoval a pirátil, jinak to ani nešlo, neměl jsem peníze. Teď jsem si začal víc vážit věcí. Přesně jak řekl Nanaki, u nás v ČR není trestné stahování hudby a filmů (her a softwaru ano). Takže filmy a hudbu stahuju a v našem státě tím nic neporušuju. Ono je u nás celkem problém filmy vůbec sehnat "legální" cestou - vidoepůjčovny krachly, žádný online půjčovny nebo streamování filmů ve slušný kvalitě. Kdyby tady fungoval Netflix nebo tak, tak to využiju a zaplatím za to. Hudbu bych si taky klidně koupil, kdyby u nás byl plnohodnotný iTunes store. Většina lidí přijde na to, že se za věci prostě platí - někdo na to přijde časem, někdo rozumem, někdo bude krást do smrti. Pokud jde o digitální vlastnictví, tak mu to nezazlívám, je to jeho volba. Jediný, co nemám legální, je Office for mac - za ten fakt platit MS nebudu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na druhou stranu říkat o lidech, který neflashujou a nenapadne je to, že jsou bl.bý, je v pořádku.

Ty vole, já jsem debi.l, že si ty rohlíky kupuju, když je můžu ukrást a neplatit za ně!

Hej ty vole ty jsi dobrej výmlas co? :D Já nikomu neříkám že je blbej, jen říkám ať si nechodí brečet za jinými... Dobrá jede legal, to beru, ale to že se tady snaží vysmívat těm co flash mají a machrovat tady, to je ta demence. Co to vůbec píše do topicu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

sisiliska: Co furt máš s tím brečením? Takhle si snad nadávají děcka na základní škole :D

Já mám flashlou konzoli a zastávám názor, že kdo do lidí s flashem rýpe, ten to nemá v hlavě úplně srovnaný, když si neuvědomuje, že tím nic nezmění a očividně to dělá jen proto, aby rýpal a to ho baví. Tak buďte chytřejší, přehnaně na to tady nereagujte, a třeba se nespustí takovej flame, jak je teď. Samozřejmě je tohle očividně vlákno pro lidi s flashem, tak nechápu, proč sem tihle lidi lezou. Asi by jsme taky měli chodit do jejich témat na vyměňování her a psát tam, jací jsou tupci, že si mají nechat udělat flash a nemusí si vyměňovat hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tyhle banovaci vlny jsou vzdycky tak vtipny, vzdycky zmizi alespon 1/4 Cechu z pratel. :D Navic nechapu, proc si lidi stezujou, ze dostali ban. Sice hraju origo, ale prijde mi teda divny si tady stezovat, ze nekdo dostal ban, kdyz s tim musel pocitat. Hrani origo ma oproti flashi vyhody a i nevyhody, ale nechapu lidi, kteri tvrdi, ze je nekdo blbej protoze hraje origo. V tomto nazoru tedy souhlasim s piggym a s jeho rohlikama. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tyhle banovaci vlny jsou vzdycky tak vtipny, vzdycky zmizi alespon 1/4 Cechu z pratel. :D Navic nechapu, proc si lidi stezujou, ze dostali ban. Sice hraju origo, ale prijde mi teda divny si tady stezovat, ze nekdo dostal ban, kdyz s tim musel pocitat. Hrani origo ma oproti flashi vyhody a i nevyhody, ale nechapu lidi, kteri tvrdi, ze je nekdo blbej protoze hraje origo. V tomto nazoru tedy souhlasim s piggym a s jeho rohlikama. :D

teď ale žádná banovací vlna není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale skara už. Dobrá neřež te to už.... Vlna to snad nebyla a hotovo. Konec dohadování, ale přestaňte se prosím takhle vytahovat a navážet se do nás (třeba ty Lukaso...)Prostě zatím bany nepřišli uplně a hotovo...
no dobrá a jsi si jistý že se do vás navážím mě to tak ani nepřijde... ale i v té tvé nesmyslné spletici příspěvků jsem našel jednu dobrou zpávu...
.... Vlna to snad nebyla a hotovo.
když ještě vlna nebyla zvyšuje se tím pravděpodobnost že bude a to mi dělá radost :)
máš dosti smutný život :)

až tet jsem si uvědomil jak moc ... co mám asi tak dělat a bych si ho zlepšil... už vím nechám si flashnout xbox a začnu používat ten váš nesmyslný argot zde na fóru asi budu štastnější ne? ale to bych asi klesl na úplné dno a život by mi otravovali tisíce neodbytných reklam a fakefilů na těch vašich oblíbených torrentech a do toho se mi vážně nechce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nauč se psát...v životě sem na torrentech nebyl...nemel o něčem o čem nemáš páru :)
ten muj příspěvek nebyl mířen konkrétně na tebe ale na všechny zlodějíčky zde na fóru ;) ale když už jsi si to vzal osobně tak je mi jasné jak smutný život musíš mít ty :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nechte už tady toho pindání - jen naprosto zbytečně zde spamujete . Na to tady tema založeno nebylo !!
máš pravdu necháme toho ale teď vážně na co tady tedy bylo tohle téma založeno?! na příspěvky typu : ´´snad to neni další vlna? , doufam že nedostanu ban..´´ a podobné...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu