Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nová vlna banů?


AlexZakari

Otázka

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

asi jo. je to vlna :(:(. Je plný internet že všeci dostali ban. Neříkejte že ne. Pokud ne to se bude vědět max do týdne ale být vámi tak jdu zatím z XBL pryč. Já hraji hry které jsou pečlivě přez ABGX kontrolovány a už ho mám tky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
asi jo. je to vlna :(:(. Je plný internet že všeci dostali ban. Neříkejte že ne. Pokud ne to se bude vědět max do týdne ale být vámi tak jdu zatím z XBL pryč. Já hraji hry které jsou pečlivě přez ABGX kontrolovány a už ho mám tky

Kontroluješ i SSv2? A měl jsi flashlej xbox, když přišel ten update, který přepsal firmware? Jen by mě zajímalo, čím by to tak mohlo být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky jsem dostal BAN, ale nejspíš to bylo tím, že jsem měl flag. Flag jsem měl někdy od listopadu minulýho roku co sem spustil NFS Hot Pursuit na starým FW, ale ban přišel až teď. Jinak nevíte někdo jak to je s profilem, uloženýma pozicema atd.? Budou funkční i na novém HDD s nebanovanou konzolí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Taky jsem dostal BAN, ale nejspíš to bylo tím, že jsem měl flag. Flag jsem měl někdy od listopadu minulýho roku co sem spustil NFS Hot Pursuit na starým FW, ale ban přišel až teď. Jinak nevíte někdo jak to je s profilem, uloženýma pozicema atd.? Budou funkční i na novém HDD s nebanovanou konzolí?

Ban se vztahuje na konzoli - ne na profil .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Blíží se podzim, narvaný herními "peckami" (jak tu ostatně většina z vás v jiných tématech denně probírá), ohlášení limitovaných verzí konzol (MW3, GoW) a M$ zřejmě potřebuje zvednout tržby. Co jednoduššího udělat než zabanovat tisíce konzol a zněpříjemnit tak uživatelům ten očekávaný zážitek z hraní online u těchto áčkových titulů.

Na druhou stranu udělali to teď s dostatečným předstihem tak, aby se každý stačil ještě zařídit (rozuměj utratit nějaké ty $ za novou výbavu). Mnohem zákeřnější by bylo nasázet BANy např, v den vydání MW3. Věřím, že by nejeden uživatel před obrazovkou rozkousal svůj dálkový ovladač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak mám flash a nejsem si jistý jestly mám flag ale xlav vypisuje že ANO!! Tak jsem ze zvědavosti se zkusil připojit na XBOX LIVE (když dostanu ban tak mi to nevadí !!!) A čekal jsem správičku s tím že jsem dostal ban! A správa nikde !Normáldě jedu na xbox live bez nějakých problému!!!:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Flag je jakoby označení, že děláš něco, co dělat nemáš, třeba hraješ ty pálenky. Přijít se dá k němu různými způsoby, o čem se třeba ví je ono hraní AP25 her se špatným FW. Samozřejmě, možností je určitě víc, ale většina bude na straně MS a ty nemáš šanci je zjistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu