Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

VŠichni pryČ z xbl rychle!!!


sisiliska

Recommended Posts

Ja nechci nic rikat, ale CFW je normalne ke stazeni na netu. Jaka je asi pravdepodobnost, ze si ho MS stahne taky a jednoduse zjisti, jak to rozpoznat. Navic, kdo vi, co je treba v takovem updatu hry, klidne tam muze byt neco, co pozna, jestli mate flash.

Tvrdit, ze je CFW nedetekovatelny mi prijde dost natvrdle, vzhledem k tomu, ze MS presne vi o co jde, ale nikdo nevi o co jde v updatech dashe. Co kdyz si MS oflagoval konzole v poslednim, tzv. neskodnem updatu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja nechci nic rikat, ale CFW je normalne ke stazeni na netu. Jaka je asi pravdepodobnost, ze si ho MS stahne taky a jednoduse zjisti, jak to rozpoznat. Navic, kdo vi, co je treba v takovem updatu hry, klidne tam muze byt neco, co pozna, jestli mate flash.

Tvrdit, ze je CFW nedetekovatelny mi prijde dost natvrdle, vzhledem k tomu, ze MS presne vi o co jde, ale nikdo nevi o co jde v updatech dashe. Co kdyz si MS oflagoval konzole v poslednim, tzv. neskodnem updatu?

To neni tak jednoduchy. Firmware se kontroluje pomoci ruznych metod a kvalitni CFW se umi u vsech techto kontrol chovat jako OFW. A momentalne se dela kvalitni CFW, LT jsou kvalitni. Napriklad zavedeni AP 2.5 byla prave snaha odhalit zmeneny firmwaru. Funguje to tak, ze CFW zareaguje na AP 2.5 kontroly jinak, nez OFW. To uz bylo ale, jak vsichni vime, vyreseno, stejne tak AP 2.6.

Takze momentalne jedinou moznosti microsoftu je precist primo firmware, ktery je v mechanice. Ve chvili, kdy by chteli cist firmware, musi uvest mechaniku do vendore modu, kdy mechanika normalne nefunguje. Zatim jediny zjisteny pripad, kdy se tohle deje, je ocividne prehravani firmwaru mechaniky pri updatu dashboardu. V te chvili ma xbox primy pristup k firmwaru a je velmi snadne zjistit, jestli je CFW nebo OFW. Proto je jednoduse dobre updatovat dashboard jen s OFW v mechanice.

Elektronika proste funguje urcitym zpusobem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj taky tě to čeká :D...:)to jen pokud by si měl strášně moc štěstí :) já přečkal 2 vlny tahle byla 3...

Jak to jako myslíš? jako že už za tento týden/měsíc proběhly 3 vlny? Ale tak když se odpojím tak to nepomůže co? Hraju na XBL asi 15 dní tak snad flag nemám, nemusel bych SNAD ban dostat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdorocne je nejaka ta vlnka, kdyby byla 3x tydne tak jim na live zustane pusto

Chceš říct že bych mohl být zatím vcajku? Já nevím o tomhle jsem nějak důkladně nečetl.

Romix: proboha už do tohoto topicu přestaňte spamovat tyhle ..., nikoho to nezajímá. Tohle je pokec o banu né o tom jak si kdo kupuje originálky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romix: proboha už do tohoto topicu přestaňte spamovat tyhle ..., nikoho to nezajímá. Tohle je pokec o banu né o tom jak si kdo kupuje originálky...

Bavíš se o banech,flagu,neoriginálkách je snad uplna samozdrejmost že se driv nebo pozdeji nekdo najde a rekne neco ve smyslu:

Aspon by lidi poznali, ze existuji i originalky

To k tematu patří. Je to diskuze smiř se s tim nebo mu odepič proč si je nekupujes a nebo proč máš flash a neodepisuj takovy cipoviny ve stylu :

Romix: proboha už do tohoto topicu přestaňte spamovat tyhle ..., nikoho to nezajímá. Tohle je pokec o banu né o tom jak si kdo kupuje originálky...

PS. OFF topic!

Další super chytrák...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavíš se o banech,flagu,neoriginálkách je snad uplna samozdrejmost že se driv nebo pozdeji nekdo najde a rekne neco ve smyslu:

To k tematu patří. Je to diskuze smiř se s tim nebo mu odepič proč si je nekupujes a nebo proč máš flash a neodepisuj takovy cipoviny ve stylu :

Další super chytrák...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš říct že bych mohl být zatím vcajku? Já nevím o tomhle jsem nějak důkladně nečetl.

Romix: proboha už do tohoto topicu přestaňte spamovat tyhle ..., nikoho to nezajímá. Tohle je pokec o banu né o tom jak si kdo kupuje originálky...

Myslim, ze to s tim dost souvisi :) Kdybys nebyl takovej warezak, tak by ses nejake banove vlny nebal a resil bys uplne jiny veci :) Ale co...zas na druhou stranu...je docela sranda sledovat lidi, nez to pochopi...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otazky zabanovancom:

- mal si AP25 flag?

- aktualizoval si dashboard a stratil si flash/vyskocil error code? (update dashboardu s flashom, bez flashnutia OFW)

Pre buducnost a pre ostatnych :-)

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=602

No moc jsem nepochopil toto: ,,Hraní her přes způsob staženého profilu, 2 ovladačů a připojením na Xbox Live (tzv. "Non-JTAG") je opravdu špinavý způsob, který funguje na všech konzolách. Osobně jsem k němu měl vždy odpor, vůbec to nevypadalo bezpečně a četl jsem informaci že i takto konzoly mohou být zabanované."

To jako že si stáhnu např. DLC pack do green day rock bandu, a chci zpívat a u toho hrát na kytaru online (jeden účet můj, druhý guest) aby jsme byly full band a dostanu za to ban nebo jak? Jak už jsem řekl v tomto se moc nevyznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu