Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 1


tekken90

Recommended Posts

muze mi prosim nekdo kdo zna crysis na PS3 do SZ nebo spojleru napsat jak...

porazit z paluby ufounskou lod v mori? Sestrelim ji 4 strilny a potom po uvolneni stitu mam pouzit urcitou zbran kterou nemam a i kdyz jsem dve hodiny behal semtam po palube proste mam zasek a nevim kde ten kanon najdu :cry:

I kdyz jsem jinak zatim ve hre nemel s postupem problem vcera uz jsem tenhle zakus nevydrzel a mrknul se na Youtube kde jsem nasel jen PC verzi a tam je to bohuzel uplne jinak nez na PS3 tak nevim jestli uz sem starej nebo mam nejakej bug protoze by to nebylo poprve za dobu hrani :cry:

Dekuju moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trotlos:

Budeš muset restartovat level. Ta zbraň je ve skříni v tý laboratoři jak sedíš v tom křesle a Rosenthalová s vědcem stahujou data z tvýho nanosuitu. V tu chvíli si jí ještě vzít nemůžeš ale tou místností budeš později ještě jednou procházet a to už jí sebrat můžeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyreseno pokud by mel nekdo stejny problem ve hre je chyba a dej preskoci/vynecha cca 10min.

Tim padem nejde pokracovat.

Reseni je jednoduche >

Z mustku bezet rovnou na palubu a cestou nezkouset otevirat zavrene poskozene dvere ktere se oteviraji smerem k vam :psp:

Snad jsem neprozradil mooc z pribehu :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi jak udelat trofej Weapon Master? Neco mi asi unika :p uz sem v ACT III a nerad bych aby mi tahle trofej utekla, kuly 100% trofeji a platine, predpokladam, ze ta trofej je zabit z kterekoliv rucni zbrane, ale prijde mi, ze uz sem mel v ruce vsechny, s kazdou nekoho zabil a stale nic, nebo se jeste nejake dockam na konci hry? :o

pocitaji se do toho i zbrane v autech atp ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi jak udelat trofej Weapon Master? Neco mi asi unika :p uz sem v ACT III a nerad bych aby mi tahle trofej utekla, kuly 100% trofeji a platine, predpokladam, ze ta trofej je zabit z kterekoliv rucni zbrane, ale prijde mi, ze uz sem mel v ruce vsechny, s kazdou nekoho zabil a stale nic, nebo se jeste nejake dockam na konci hry? :o

pocitaji se do toho i zbrane v autech atp ?

Nechybi ti C4 nebo tam mimozemska?

Me to odemkla prave ta mimozemska, to je nepozdeji ziskana zbran co se do toho zapocitava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Jojo fakt dobré trofeje, mám rád trofeje které máš po dohrání hry téměř všechny aniž by ses nějak zvlášť snažil. Jediná kterou sem musel dodatečně dodělávat bylo zabít 10 vojáků hozením nějaký věci. A hlavně žádné sbírání předmětů, což upřímně nesnášim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu