Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HP Pavilion - Nejlevnější herní NB


Pit-Bull

Recommended Posts

Zdar kdo se v těhlech věcech trochu vyzná tak ať jsem hodí nejlevnější herní notebooky (nejsem moc náročnej takže tím herní myslím abych na tom rozjel Just Cause 2, TDU2 atd..) koukal jsem že nejlevnější slušnější herní NB jsou od značky HP už kolem 13k jsou slušný NB tak jsem pls házejte nějaký odkazy... já si myslím že tohle není špatný ale nevím jestli ten CPU stačí na tyhle hry ... http://www.alza.cz/hp-pavilion-dv6-6110ec-d245456.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ASUS je tak trochu herni znacka notebooku ne? jinak je kvalitni (vydrzi neco a ma hlavne dobre chlazeni?) a na te GPU rozjedu Just Cause 2.. jinak o ASUSu jsem slysel hodne nedobrych veci tak se chci zeptat jestli je to dobra znacka (mozna to byl acer :D)

PS: moc diky vypada dobre jinak muzes najit jeste neco a CPU i5 v NB za 13k to je dost dobry..!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokazdy kdyz si prectu v tomto topicu herni tak z toho chytam krece. Pomalu ani deskop za 13k nemuzes nazvat herni natoz ntb. Freeman to tu uz psal takze at nejsem uplne ot tak tenhle taky nevypada spatne (vybavou) http://www.alza.cz/acer-travelmate-5760g-2414g75mnbk-d233424.htm#popis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

hmmm a sakra:D tak fakt nevim ten asus bude urcite lepsi a to kvuli grafice coz je jedina vec jinak je to stejne , ale vem si OS +- 2700... uf ale zase musi brat vpotaz znacku a asus vs acer ..oba nejsou spickove v provedeni ale acer by asi vysel o neco lepe..fakt netusim

Nejaky vetsi odbornik by se mohl vyjadritt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si nasel na jednom forum docela pekne vlakno , kde chce taky koupit ten asus a je mu razeno,komenty:

1)Prohýbajicí se klávesnice,špatné šipky, atd.Kčkový Asus nemohu doporučit.

2)s OS te vyjde lepe ten acer

3)na druhou stranu v tomto cenovém limitu tam alternativu nenajde /leda sehnat travelmate ve stejné konfiguraci bez OS, to by byla stejná cena s lepším železem

4)Jinak sdílím názor s *****, pokud ho budeš mít jen doma na chladící podložce tak by se to dalo, ale v tom případě je zase lepší si pořídit desktop...

Jinak ten acer je kvalitka ..ja osobne ho mam doma ... ta graafika 2GB zamrzi ,ale asus vteto cenove kategorii opravdu neni to prave orechove =)

recenze video -acer

+ videa na hry si videl...jinak asi pokud si sezenes OS tak vem za tu cenu Asus...ja bych ho rozhodne legalne nesehnal tak jsem vzal ten Acer...vyjde te to na stejno

proste je to kvalita materialu nikdo nechce aby se mu notebook rozflakal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne neni spatna znacka..ale vteto cenove relaci se muze poskodit..jak plasty tak komponenty uvnitr...

Pro tebe je dulezite mas doma OS na nahrani? nebo mas ho nekde k sehnani? pokud ano ber asus ...pokud ne tak te to tak jak tak vyjde na 15 k a to je lepsi acer rozhodne...to ta 2GB grafika nehraje roli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta grafika je celkove dobra http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-540M.41715.0.html samozrejme je 2Gb vice , ale v dnesni dobe bych na to zretel nebral ...

Acer ma OS w7 home premium ...asu nemam dokoupit(2000-2700+-) Acer je ve skvelem materialu troku spatna kvalita displeye , ale to nemas sanci znicit pokud nebude kazdou hodinu vkuse ohybat =) asus ma celkove horsi plasty a neni moc vhodny na prenaseni narozdil od Aceru ten ti neco vydrzi da se prenaset... ty hry ehm koukal ses na ty videa?:D the witcher 2 high crysis 2 mafia 2 high ...ten ti postaci na slusnou dobu aby vse bylo hratelne navic ta 540m podporuje Directx 11=)

Jinak tam na tom foru si procti ty topicky -Vyber notebooku ...vsude tam mas za tuto cenu doporuceny prave Acer jako to nejlepsi co muzes koupit cena/vykon pokud nepocitame bazar....koukni na ty topicky pisi tam zkuseni uzivatele apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano muzes ho prenaset za tu cenu skvely hw a rozjede ti vse... krasne se na nem pise takze pracovne take za jedna...a kdyz ho drzis v ruce muzes se na nej spolehnout ze to neni zadnej lehkej plastovej krap ... za tu cenu lepsi notebook zrejme nesezenes=) me slouzi zhruba 5dni a nevymenil bych ho za nic ..naprosto staci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu