Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HP Pavilion - Nejlevnější herní NB


Pit-Bull

Recommended Posts

Ano mam uplne stejny ...dovezli mi ho do olomouce do prodejny alzy ..

Just cause 2 a tdu2 jsou jeste slabe hry jak jsem rikal ten notebook zvladne ohodne silnejsi

ano na max bez zaseku napr zde

jiny ntb , ale uplne stejne hw

jinak na 5760g mam JC2 odzkousene sam a uplne to same

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ano mam uplne stejny ...dovezli mi ho do olomouce do prodejny alzy ..

Just cause 2 a tdu2 jsou jeste slabe hry jak jsem rikal ten notebook zvladne ohodne silnejsi

ano na max bez zaseku napr zde

jiny ntb , ale uplne stejne hw

jinak na 5760g mam JC2 odzkousene sam a uplne to same

O tomhle bych teda rozhodně netvrdil, že zvládne o hodně silnější hry, když to nedá ani to Just Cause 2 na max. Ne 20-25 FPS opravdu není normální hratelnost to si myslí jenom většina lídí co si koupí notebook za 10k a všude vykládají, že na tom spustí všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha ja na tom ty hry fakt nespustim na max? dobre hraju na high tohle crysis 2 ,mafia 2 ,the witcher 2 ,shift 2, just cause 2,dragon age 1,2,black ops,mw2 metro med/high vubec se mi nedrbou co vic bys pro hrani chtel? jede to naprosto plynule tak nechapu co by tento notebook nespustil rekl bych ze rozjede vsechno co jsem zkousel jsou nejnovejsi hry takze kdyz na nem nehrajes tak tu taky nemusis psat svoje postrehy z FPS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezahrajes? chlape koukni se na videa! co povazujesza hratelne?:D ja kdyz se mi to vubec neseka jede plynule , nastaveni high pokud de +- ultra a porad to jede plynule :D a vypada uzasne rozdil fakt nepoznam rozdil mezi (high,ultra) teploty v norme:D

nezahrajes si to na nem..ehm to rika ten co tento ntb nema a dela rozumbradu =) na youtube mas plno videii stimto hw nastaveni na max a naprosto nedrbnute

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak víš, že ten notebook nemam nebo že sem neměl nic s touhle grafikou? Nevíš, tak o tom nemluv a ty videa jsem viděl a ukazuje to jenom to co jsem říkal. Jestli to ty nevidíš, tak máš asi něco s očima nebo nevim, protože když se třeba koukneš na testy různých her, tak tam přesně vidíš, že máš ty výsledky slabí na to nastavení co jsi psal. Říkal jsi Just Cause 2 na max a potom zase píšeš na high, tak jak to vlastně hraješ? To video co jsi sem hodil neni na max, ale na high a máš tam 20-25 FPS, takže na max to bude ještě o trochu méně. Člověk co se vyzná ti řekne to stejný co já, ale s tebou se o tom asi nemá cenu bavit, když si myslíš, že tohle je kvalitní hraní. Jak už jsem psal je rozdíl mezi tím něco spustit a kvalitně si zahrát.

edit: neříkal jsem nic o tom, že si to na tom nezahraješ jenom že to neni kvalitní hraní, protože na to potřebuješ trochu jinej HW při tomhle nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys napsal hned hral jsem na tomto notebooku tak bychom mohli diskutovat uplne jinak ..jenze ty tu zacnes vykladat rozumy a nikdo nevi odkud je mas...

no max predpokladam se bere jako ultra coz opravdu na just cause 2 neni ..ostatni hry mi jedou na very high/high coz uz prepokladam za max a na zadny podleany FPS a testy ted nekoukej ... koukni na obraz a jak hra jede plynule a jak vypada na prvni pohled reknes slape dobre pak kouknes na ty testy a hned negativ ... trosku praktickych zkusnosti neuskodi na posouzeni ntb ... Je to kvalitni hrani fakt nechapu co chces ...rikam nekoukej na podelane fps a koukni jak ta hra jede famozne zahrajes si an tom vse aby to vypadalo k svetu ..a vubec mluvis tu o super hrani , ale to je uz celkem jina cenova kategorie 20k+ bavime se tu o 15k coz je tenhle momentalne nejlepsi cena/vykon/material ttzv, za tuhle cenu ti rozjede vsechny hry na high+nektere (oblibene) MAX=ultra,very high

ano opravdu nema cenu se otomto semnou bavit kdyz se jedna o notebook za 15000 a videa hovori za to ze se to hraje plynule na high coz ani na ntb za 15000nepoznas rozdil mezu ultra

a tvoje zkusenost s grafikou me nezajima , ale stouto sestavou

hawk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve všech scénách ti ty hry na max plynule prostě nejedou to mi netvrď, protože je to blbost. Na tom notebooku ty hry spustíš a zahraješ si je, ale nesnášim, když někdo vykřikuje "pojede ti to všechno na max" a je to blbost. Jenom jsem upřesňoval jak to je a to, že na to potřebuješ jinou cenovou kategorii jsem taky psal. Možná je tenhle notebook nejlepší poměr cena/výkon do 15k, ale notebooky do 15k stejně za moc nestojí. Když chce něco hrát, tak bych doporučoval aspoň něco za 20k, ale dneska je to pořád stejný všichni chtějí moc věcí za málo peněz. To mi připomělo téma "chci herní PC do 5k" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

stale cekam na notebook a jeste nevim kolik mi rodice doplati :D takze mam jeste dve otazky ...

1) na to TRAVELMATU se da rozjed TDU2 na max. a Battlefield 3 aspon na easy nebo medium? (plynule)

2) jeste nevim kolik mi vubec doplati takze kdyby mi dali min :( tak bych potreboval sehnat NB za 10-12k (samozrejme uz nebude herni) ale z mim PC (OS:XP, RAM:2Gb,Pentium IV 3.20GHz a grafika 7600GS :D) je uz snad v tyhle dobe vsechno lepsi i NB za 7k ne? :D takze bych zase potreboval sehnat v tyhle cenove relaci nej.NB - pomer cena/vykon (kvalita) jako u toho travekmatu (diky kon_drtic)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem tu zase omlouvám se za velmi tupé komentáře ale myslel jsem že mám jasno a že si o vánocích objednám ten ACER TM 5670G (za tu cenu prostě bomba) ale těďka jsem tu koukal na příspěvky a objevil jsem v jednom topicu NB LENOVO (odkaz dole) který je mě příjde ještě o trochu výkonější a ještě je to LENOVO!!!

1) jak dlouho je tento NB LENOVO na trhu že sem si ho dříve nevšiml!!

2) je LENOVO kvalitnější značka než ACER??

3) je výkonější tudiž lepší koupě než ACER??

děkuji za odpovědi

http://www.alza.cz/acer-travelmate-5760g-2414g75mnbk-d233424.htm#popis

http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-z570-metal-d275707.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lenovo je nový IBM, u toho Lenovo notebooku máš lepší procesor (o 0,1 GHz), jinak je to v podstatě to stejný. A prosím tě, nikdy neporovnávej Acer s Lenovem ! Lenovo je troufám si říct špička co se týče kvality notebooků. Naopak Acer je jeden z nejhorších (hlavně plasty, šasi etc.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu