Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HP Pavilion - Nejlevnější herní NB


Pit-Bull

Recommended Posts

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak říkám, Acer je nejhorší co se týče kvality vnějšku, takže plasty, úchyty displaye atp., proto bývá většinou o hodně levnější, než ostatní notebooky. V poslední době šel sice nahoru, ale pořád to není takové, jako třeba zmíněné Lenovo, HP aj. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá se to tak říct. Každý z výrobců je v něčem lepší a naopak. A Každý má svoje řady, lenovo například IdeaPad a ThinkPad atd.. Podle toho se pak odvíjí kvalita zpracování a vybavenost jednotlivých notebooku.

Musel by si sem dát 2 konkrétní modely a ani tak nejde 100 posoudit, který je kvalitnější. A hlavně kvalitnější v čem. Výbava? spracování šasy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozrejme lenovo :D

jinak se jedna o tyto dva modely .... a HLAVNE co by jste doporucili?? o dost lepsi grafika ci o trochu lepsi procesor (mezi temito dvema NB) proste kdyz se vam hra seka tak je to kvuly grafice nebo CPU?? co je na hry lepsi?

http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-z570-metal-d275707.htm

http://www.alza.cz/msi-ge620dx-458cs-d259511.htm

+ ta kvalita :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím souhlasit s RaZzeRem... Vybíráš notebook teď a k "přelomu roku" zbývá ještě dost času. Navíc budou Vánoce a ceny elektroniky půjdou mírně dolů, aby byly více dostupné i pro lidi, co nevydělávají haldy peněz, tím pádem se zvýší prodejnost a obchody vydělají.

Já si cca dva roky zpět kupoval PSP a ještě v listopadu stálo kolem 4299 Kč. Světe div se, týden před Vánoci bylo v Elektro Worldu za 3999 Kč. Ušetřil jsem 300 Kč a měl jsem i na UMD hru. A tak to bude i s notebooky, není vyloučeno, že třeba zrovna to Lenovo nebude o tisícovku levnější. Chce to prostě sledovat akce a když budeš mít peníze na ruce a uvidíš notebook s kvalitními parametry za slušnou cenu, ber. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu