Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hraní Arcade her přez USB (bez nutnosti chipu nebo flashe)


DarkNut

Recommended Posts

zdarec na tomhle forum jsme na tohle tema nenarazil tak jej jsem přidávám.Stačí vám obyčejná neflashnutá nejatgnutá konsole.

Provedu vás jednoduchým tutoriálem jak hrát Arcade hry přez USB disk nebo HDD.Jíž jsem vše odzkoušel a jediné co můžete dosta je ban na váš xbox účet = stačí založit nový a hrajete dále !

Co budeme potřebovat.

Přenosné USB medium o 1-16gb podle toho co bude za hry chtít.Já osobně mám 8gb a koupil jsme si i 16gb.

Poté:

USBXTAF : http://digiex.net/attachments/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/apps/6363d1298280701-xbox-360-usb-storage-explorer-xplorer-xtaf-v44-new-usbxtafgui_v44.zip

Hru -> stahuju přez http://www.xbox360iso.com v sekci stahovaní NON-JTAG

Účet ke hře -> je většinou u downloadu pokud ne nestahujte.

Xbox aby měl připojení k internetu.

1.Prvně rozbalíme hru a účet.

2.Otevřeme USBXTAF

3.Otevřeme složku content a vložíme do ní účet

4.Otevřene složku 0000000000000000 pokud není vytvoříme

5.Do složky 0000000000000000 vložíme naší staženou hru.

6.Zapojíme flash disk do xboxu

6.1 a přejdeme do her a najdeme naší hru klikneme na ní a dáme unlock game a přihlásíme se pod účtem který jste stáhli ke hře!

7.Po otevření se můžete přihlásit na vlastní účet a hrát.Po restartu konzole opakujeme krok 6.1

Ověřil jsem si že pokud vás chytnout dostane ban daný účet nikoliv vaše konzole- Vše na vaše riziko !

Edit: našel jsem vám i video v AJ

http://www.youtube.com/watch?v=Cmmt3ERrluw&feature=related

Screen :

post-57234-14687157996844_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem si vše zjistil.

Ban dostanu pouze na profil takže stačí pak založit nový a jít znovu směle hrát.

Přečetl jsem si licenci konzole a ban na consoli dostat nemohu, protože neporušuju smluvní podmínky console ale pouze používání LIVE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel bych se zeptat kdyz jsem si stahl arcade hru z toho fora vise a vsecko udelal podle navodu i ucet tam byl kterej ale nejde v xku spustit protoze prihlasovaci udaje uz neodpovydaji nebo ucet ma mozna ban a kdyz kliknu na tu hru tak je porad jenom trial poradi me nekdo co stim prosim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel bych se zeptat kdyz jsem si stahl arcade hru z toho fora vise a vsecko udelal podle navodu i ucet tam byl kterej ale nejde v xku spustit protoze prihlasovaci udaje uz neodpovydaji nebo ucet ma mozna ban a kdyz kliknu na tu hru tak je porad jenom trial poradi me nekdo co stim prosim ?

A co by jsi chtěl dělat ? Když to nejde , tak to nejde . Každý by chtěl vše zadarmo - tak ti to MS zakázal a musíš se s tím smířit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si stahuješ hru stáhni si k ní prvně účet.Pokud je zabanovanej, tak někde psali že se dá obejít.Účet může být i suspendovanej to je ta lepší možnost.

Jinak nehrajte na účtech z hrama.

Zapněte s nima hru odpojte se odnetu odhlaste se Xkem a přihlašte na váš účet!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 5 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu