Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Bezdratove site,routery a vysilace dulezite


WALS OF JERICHO

Otázka

Bezdratove site,routery,modemy,anteny a vysilace. Napiste jake mate skusenosti a coje nejlepsi u mnel jsem tri routry usrobotika ten uz nemam,ale mam belkina a tp-linka,TP-LINK jednoznacne vynikajici router cenovej dostupnej cena tak okolo500 typ tp-link340gd pouzivam jako rozvadec internetu mam pripojenou venkovni antenu 2ghz pasmo.Za900 je od tp-linku s trema antenama ma vynikajici dosach tp-link wr941nd. :):):) nejlepsi vysilace algoma 5ghz pasmo antena pro prijem a vysilani nejvetsi dosach a stabilita,zivotnost,a rychlost. antenky k routru tp-link vsesmerova pro vnitrni prostory,sklady,budovy, a haly. a muj budouci poskytovatel sluzeb internetu elisnet.verejna ip zdarma 8+10mega za 300 12+14mega za500 25mega za800 to je super a pouzivaji technologiji jenom5ghz pasmo.tato firma prisla sem v roce2009 je to plzenska firma ma vynikajici recenze. sitove prvky tp-linkwn781nd :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
http://www.internetprovsechny.cz/wifi/poskytovatel/1210 MUJ BUDOUCI POSKYTOVATEL INTERNETU ELISNET, VEREJNA IP ZDARMA,8+10 MEGA ZA 300,12+14 MEGA ZA 500,25MEGA ZA800,TO JE SUPER POUZIVAJI TECHNOLOGIJI 5GHZ PASMO, TA TO FIRMA SEM PRISLA V ROCE 2009 MAJI VYNIKAJICI RECENZI :psp::psp::psp: S POZDRAVEM WALS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/244330-upc-chysta-zrychleni-internetu-na-120-mbit-s.html Na trhu vyhrava spolecnost upc,ale cenove ho muze konkurovat elisnet ale elisnet pocatecni naklady za antenu.tak ze u mne jasne vede upc a wifi+elisnet. a adsl to maji trosku hokej smlouva az se mi vubec neliby vic clanek adsl je proste splacenej dohromady a vdsl jen tak nezahrani 8)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • 0

Pro 5 Ghz pásmo

Anteny : Jirous

RouterBoard : Jednoznačně Mikrotik

Osobní zkušenost :

RouterBoard Mikrotik Rb711 5Hn-M nic lepšího snad koupit nejde

JRC-24 24dbi

Podle používaného hw se dá poznat i kvalita isp kdo nepoužívá Mikrotik, ale kupříkladu Ubnt

nechtěl bych od něj internet ani zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

http://www.speedtest.net/result/2558131190.png tady je dukaz ze sauron a maji 20mega 5+g tak ze 10ghz maji v nemecku to sem prijde taky.a tobu pecka tak40mega a taky maji optiku od n00pe

příspěvků: 8

IP: (zobrazit)

Dobrý den je to týden zpátky co se v mém bydlišti (Mariánské Lázně) vyskytla možnost služby 5g+Standard od poskytovatele připojení sauron.cz. Nabízí 20/20mbps s tím, že danou rychlost garantují. Můj kamarád již u nich připojení má 30/30mbps a je maximálně spokojený bohužel to má řešené v panelovém domě já bych to musel řešit přes Wi-Fi na rodinný dům. Když tu byl technik tak mi bylo řečeno, že výhled na jejich přijímač je perfektní, ale že tato služba v mém městě není dostupná. Je to týden zpátky a byl jsem informován, že instalace by mohla být provedena následující týden jelikož služba je již v mém měste dostupná. Moje otázka zní zda-li si tímto polepším od mého stávájícího připojení T-Mobile ADSL, které má sice poměrně kvalitní rychlost stahování dat, ale nahrávání je pekelná záležitost s tím, že odezva je také poměrně solidní (poslední dobou často kolísá). Moje otázka zní zda-li bych s tímto 20/20mbps, které sauron.cz garantuje byl schopen streamovat a zároveň hrát s tím, že bych chtěl být furt na nějaké kvalitní hranici co se odezvy týče (5 - 20ms na české servery). Bylo mi řečeno, že Wi-Fi není ideální na hraní, ale když jsem pár let Wi-Fi od zdejšího poskytovatele vlastnil byl jsem poměrně spokojen než přišli problémy se stabilitou a podobně, ale to bylo pár let zpátky a myslím si, že technologie už jsou na mnohém lepší úrovni.

Upraveno uživatelem WALS OF JERICHO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

OpenGL

Pro 5 Ghz pásmo

Anteny : Jirous

RouterBoard : Jednoznačně Mikrotik

Osobní zkušenost :

RouterBoard Mikrotik Rb711 5Hn-M nic lepšího snad koupit nejde

JRC-24 24dbi

Podle používaného hw se dá poznat i kvalita isp kdo nepoužívá Mikrotik, ale kupříkladu Ubnt

nechtěl bych od něj internet ani zadarmo.

Dobrý den je to týden zpátky co se v mém bydlišti (Mariánské Lázně) vyskytla možnost služby 5g+Standard od poskytovatele připojení sauron.cz. Nabízí 20/20mbps s tím, že danou rychlost garantují. Můj kamarád již u nich připojení má 30/30mbps a je maximálně spokojený bohužel to má řešené v panelovém domě já bych to musel řešit přes Wi-Fi na rodinný dům. Když tu byl technik tak mi bylo řečeno, že výhled na jejich přijímač je perfektní, ale že tato služba v mém městě není dostupná. Je to týden zpátky a byl jsem informován, že instalace by mohla být provedena následující týden jelikož služba je již v mém měste dostupná. Moje otázka zní zda-li si tímto polepším od mého stávájícího připojení T-Mobile ADSL, které má sice poměrně kvalitní rychlost stahování dat, ale nahrávání je pekelná záležitost s tím, že odezva je také poměrně solidní (poslední dobou často kolísá). Moje otázka zní zda-li bych s tímto 20/20mbps, které sauron.cz garantuje byl schopen streamovat a zároveň hrát s tím, že bych chtěl být furt na nějaké kvalitní hranici co se odezvy týče (5 - 20ms na české servery). Bylo mi řečeno, že Wi-Fi není ideální na hraní, ale když jsem pár let Wi-Fi od zdejšího poskytovatele vlastnil byl jsem poměrně spokojen než přišli problémy se stabilitou a podobně, ale to bylo pár let zpátky a myslím si, že technologie už jsou na mnohém lepší úrovni.

11.11.2013, 08:34

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu