Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Bezdratove site,routery a vysilace dulezite


WALS OF JERICHO

Otázka

Bezdratove site,routery,modemy,anteny a vysilace. Napiste jake mate skusenosti a coje nejlepsi u mnel jsem tri routry usrobotika ten uz nemam,ale mam belkina a tp-linka,TP-LINK jednoznacne vynikajici router cenovej dostupnej cena tak okolo500 typ tp-link340gd pouzivam jako rozvadec internetu mam pripojenou venkovni antenu 2ghz pasmo.Za900 je od tp-linku s trema antenama ma vynikajici dosach tp-link wr941nd. :):):) nejlepsi vysilace algoma 5ghz pasmo antena pro prijem a vysilani nejvetsi dosach a stabilita,zivotnost,a rychlost. antenky k routru tp-link vsesmerova pro vnitrni prostory,sklady,budovy, a haly. a muj budouci poskytovatel sluzeb internetu elisnet.verejna ip zdarma 8+10mega za 300 12+14mega za500 25mega za800 to je super a pouzivaji technologiji jenom5ghz pasmo.tato firma prisla sem v roce2009 je to plzenska firma ma vynikajici recenze. sitove prvky tp-linkwn781nd :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ted je nejlepsi bezdratova firma www.sauron nabizi mobil pro zakazniky a hlavne televizi elisnet se rozpadl nevydrzel tlak konkurence tak sem radeji zustal u sauronu 1porucha za 3roku vysokej upload skoro stejni pred 3roky mi odesla antena mikrotik a za novou antenu sem vubec nemusel platit je maji hospot tak ze kde maji vysilacevsude si jako zakaznik muzu pripojit psp nebo chytrej telefon ale toje jenom pro zakazniku muzu mit12 mega ale mne staci 9mega vlastne mam playstation vitu u sauronu sem zustal vernej ale az prijdou 10ghz pasma tak wifi bude mit az 30mega mam se na neco tesit na nove rok budu mit televizi na internetu jakoz to zakaznik budu mit 30 programu setobox zdarma jinak ten setobox stoji 2400kc.ten kdo ma zajem tak muze navstivit stranky www.sauron.cz:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu