Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Brothers in arms D-day


h0nz46

Otázka

Zdravim vsechny

Chtel bych se zeptat jak rozbezim hru Brothers in arms D-day . Mam cfw GEN-D3 . Cetl jsem ze brothers in arms jde na cfw GEN-D3 ale vubec nejede , dela jenom ze se to nacita ale pak se to freezne muzu se dostat zpadky do menu (PSP menu) . Tak jsem zkousel dat na cfw 5.00 M33-6 a take .....freez a nic . Potreboval bych pomoc jak rozehrat tuto hru i kdyby to mnelo znamena updatovat ji na jakoukoliv CFW nebo FW a take jestly by mi sem nekdo nehodil link kde bych mohl stahnout tu hru 8)8)8)

S pozdravem

HonzaP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, z toho si nic nedělej, že ti to nejde, já to vyzkoušel na PSP 2004 s 5.50 GEN D3 a následně Prometheus-4 a pak i na PSP GO! s CFW 6.20 PRO B9 a nefungoval mi, nicméně nic nezkazíš tím, když si updatneš na 6.60 a dáš si tam 6.60 Me 1.3 nebo 6.60 PRO B9 CIPL a třeba to půjde, dej schválně vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu