Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zvuk


Guest Anonymous

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Jo, taky jsem na to narazil, když jsem si na kartu hodil nějakou muziku. Znělo to, jako by to bylo v 80 kbps, i když šlo o MP3 ve 192. Chtěl jsem to ještě zkusit, ale už jsem se k tomu nedostal. Na druhou stranu třaby soundtrack z LocoRoco zní úplně normálně. Žeby zase nějaká ochrana autorských práv? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hm, zrovna vcera se mi stala divna vec, koukal jsem se na film, film zkoncil a ja si chtel pustit nejakou pisnicku, pustil jsem si nejakou muziku ale zacako to chrcet na pozadi, tak jsem si myslel ze to je pisnickou, zkusil jsem jinou a stalo se to same chrcelo to a praskalo, tak jsem si rekl ze je to sluchatkama dal jsem si tam originalni sluchadla a zase to chrcelo!To uz jsem byl zoufaly a dal restart PSP doufaje ze neni neco rozbite, a po restartu slo vsechno v poho a ciste, pekne divne :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
Hm, zrovna vcera se mi stala divna vec, koukal jsem se na film, film zkoncil a ja si chtel pustit nejakou pisnicku, pustil jsem si nejakou muziku ale zacako to chrcet na pozadi, tak jsem si myslel ze to je pisnickou, zkusil jsem jinou a stalo se to same chrcelo to a praskalo, tak jsem si rekl ze je to sluchatkama dal jsem si tam originalni sluchadla a zase to chrcelo!To uz jsem byl zoufaly a dal restart PSP doufaje ze neni neco rozbite, a po restartu slo vsechno v poho a ciste, pekne divne :roll:
Jo asi neco takoveho!!Mě pisnicky jakoby chrčej nebo tam hraje neco nesmyslnyho...po restartu se to spraví!!Čím to bude??Karta nebo PsP?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hm, zrovna vcera se mi stala divna vec, koukal jsem se na film, film zkoncil a ja si chtel pustit nejakou pisnicku, pustil jsem si nejakou muziku ale zacako to chrcet na pozadi, tak jsem si myslel ze to je pisnickou, zkusil jsem jinou a stalo se to same chrcelo to a praskalo, tak jsem si rekl ze je to sluchatkama dal jsem si tam originalni sluchadla a zase to chrcelo!To uz jsem byl zoufaly a dal restart PSP doufaje ze neni neco rozbite, a po restartu slo vsechno v poho a ciste, pekne divne :roll:
Jo asi neco takoveho!!Mě pisnicky jakoby chrčej nebo tam hraje neco nesmyslnyho...po restartu se to spraví!!Čím to bude??Karta nebo PsP?

ja mam 2.80 jako ty a Kořas a dělalo mi to včera to samí, asi chyba firmwaru :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hm, zrovna vcera se mi stala divna vec, koukal jsem se na film, film zkoncil a ja si chtel pustit nejakou pisnicku, pustil jsem si nejakou muziku ale zacako to chrcet na pozadi, tak jsem si myslel ze to je pisnickou, zkusil jsem jinou a stalo se to same chrcelo to a praskalo, tak jsem si rekl ze je to sluchatkama dal jsem si tam originalni sluchadla a zase to chrcelo!To uz jsem byl zoufaly a dal restart PSP doufaje ze neni neco rozbite, a po restartu slo vsechno v poho a ciste, pekne divne :roll:
Jo asi neco takoveho!!Mě pisnicky jakoby chrčej nebo tam hraje neco nesmyslnyho...po restartu se to spraví!!Čím to bude??Karta nebo PsP?

ja mam 2.80 jako ty a Kořas a dělalo mi to včera to samí, asi chyba firmwaru :roll:

hhe treba by pres tu chybu sel udelat downgrade :D no nic uz sem zticha ;) jinak ont. tak takhle mi to neblblo uz se mi stalo ze kdyz mi dojeli pisnicky na konec a pspcko sem nevypl a tak se pak vyplo samo a kdyz sem ho zapl a chtel si pustit pisnicky tak se mi otevreli ale nic mi nehralo. Taky sem se lekl :shock: ale restart to zpravil :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu