Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Live gold


shark.sea

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych si koupit přímo z live 3měsíční gold live. Je tam 50% sleva tak proč toho nevyužít. Problém je v tom že mám učet na hotmail a mám možnost pouze platit visou. Nejde mi to ale potvrdit a pořad mě vyskakuje status code a že to mám zkusit později. Je problem v kreditce a to že mám visu?? Díky za odp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Háže mě to pořád stejnou hlášku:Can't retrieve information from Xbox LIVE. Please try again later.Status code:80190848. Nejsou někde vypsané jednotlivé kody a co znamenají? Něco jsem vygooglil ale tento kod tam nebyl. No asi mě nezbyde nic jineho něž zavolat na tu zakaznickou podporu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto se občas stává.Nejlepší je zkusit jinou kartu.
JJ, přesně tak, v tom byl nakonec problem. Nevím co ta ČS dava za karty do oběhu vubec jsem se z tou kartou nechytal.Použil jsem nakonec kartu jine banky a ejhle v pohodě. Tak konečně problem vyřešen.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže problém byl v tom, že jsi chtěl zaplatiti kartou VISA, která nemá možnost elektronického převodu peněz. Na elektronické platby je potřeba VISA Electron.

Ne já mám Visu elektron ale prostě to s tou mojí nešlo. Je to Visa takova ta obyčejná a myslím si že bych se s ní nechytal ani v zahraničí. Druhá karta je z jine banky a čísla na kartě jsou vystouplá je to prostě karta jine kategorie. ČS dává teda pěkné šmejdy ty karty, ale hlavní je že nakup proběhl. Gold za 20kč na měsíc to je šupa! No nekup to. :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu goldu za 20Kč na měsíc. Mám nové xko slima a aktivoval jsem zkušební live na 1 měsíc a je tam možnosti si přikoupit druhý za 20Kč. Když to udělám, četl jsem, že když pak to dvouměsíční období bude končit, že se musím ozvat Microsoftu a zrušit účet, jinak by mi to automaticky prodloužili. Je to tak? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, prosím o radu. Koupil jsem si LIVE GOLD na 12.měsíců a to číslo jsem zadal na jednom z profilu na xboxu, ale chtěl bych aby šel i druhý profil hrát přes LIVE, ten mi ukazuje že je LIVE FREE a ten přes který jsem LIVE GOLD aktivoval tak je LIVE GOLD.

TO jde jen na jeden profil to LIVE GOLD, i když to máte ty profily na jednom xboxu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Losky> ano účet se automaticky prodlužuje, ale už za normální cenu. Nejde to zrušit jinak, než zavoláním na MS podporu.

truXik> Gold se nevztahuje na konzoli, ale na účet, každý účet musí mít zaplacený vlastní gold. Ještě je tam, možnost, že když založíš nový účet na konzoli, tak dostaneš tří měsíční gold na ten novej účet zdarma. Ale je to pouze pro účty založený (vytvoření) z konzole a max 4 účty na jednu konzoly, takže pokud už to někdo udělal předtím, tak už to nepůjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Losky> ano účet se automaticky prodlužuje, ale už za normální cenu. Nejde to zrušit jinak, než zavoláním na MS podporu.

truXik> Gold se nevztahuje na konzoli, ale na účet, každý účet musí mít zaplacený vlastní gold. Ještě je tam, možnost, že když založíš nový účet na konzoli, tak dostaneš tří měsíční gold na ten novej účet zdarma. Ale je to pouze pro účty založený (vytvoření) z konzole a max 4 účty na jednu konzoly, takže pokud už to někdo udělal předtím, tak už to nepůjde.

A budu nějak mailem upozorněn, že se blíží konec předplaceného období? Nerad bych to pak nějak podělal. Jestli tam náhodou není nějaká výpovědní lhůta atd. Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu