Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Status Code: 3151-335A-B800-0F00-C000-0034 NHL 2012


GonyCZ

Recommended Posts

Dobrý den stal se velký problém stahl jsem si nhl 2012 a dal jsem aktualizaci z cd a vyhodilo mi tuto chybu

Can´t read the update from the disc. Please reinsert the disc to continue the update.

If the problem persists, visit www.xbox.com/support.

Status Code: 3151-335A-B800-0F00-C000-0034

Dokáže mi někdo prosím poradit, jak se toho zbavit?

Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš vyčistit cache xboxu tím způsobem že při vypnutém xku zmáčkni to malé kulaté tlačítko co se používá i na spárování ovladače s xkem .Xbox zapni a tlačítko drž dokud nenaběhne celý DB .

Potom musíš dokončit aktualizaci DB na 13146

Stáhnout ho můžeš zde :

http://www.flashxbox.sk/dashboard-xbox-360/#clanok

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Potom můžeš aktualizovat ještě jednou rovnou na 13599 a znova xbox nechat flashnout .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

me to proste nejak nechce jit:(nevim co stim...nejhrosi se je ze ja se nedostanu do Console setting abych zjistil jaky mam dashboard...uz jsem zkusil asi 5 druhu a porat stejna chyba...zkousel jsem vsechny mozny navody na netu ale porad nic..co stim mam delat?poradte prosim??strcil jsem tam Kinect Sports Seassons Two...a po tom me tam nabehla ta hlaska...Status code 3151-351F-B800-0F00-C000-0013

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proste vezmu flashku naformatuju ji na FAT32 stahnu tu aktualizaci..rozbalim ji v WinRARu a to co se me rozbali tak nahraju na tu flashku a strcim ji do vypnuty konzole a pak ji zapnu..napise to neco jako ze to zacina auktualizovat ale pak me to skoci zpet na tu hlasku stim status codem...tak co delam spatne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Vymaž cache xboxu podržením tlačítka pro párování ovladačů a zapni konzolu tlačítkem na ní. Tlačítko párování drž tak dlouho dokud konzola uplně nenaběhne, i když nakonec skončí chybovou hláškou.

2. Jak nahrát update už víš a funguje ti to, jen potřebuješ ten správný a to má být 13599, protože ten se ti z kinect sports chtěl nahrát.

3. Pokud to nepomůže, tak jedině poslat flasherovi, aby tam nahrál originální firmware a s tím by to aktualizovat jít mělo, to už si poradí on. Myslím, že romik to už několikrát řešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu