Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak zjistit zda je karta FAKE.!?


WoKo_O

Recommended Posts

  • Odpovědi 479
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • 3 weeks later...

No tak to se omlouvám, ale není to tak dávno co jsem posílal svůj graf (naprosto stejnej) taky jsem psal, že mám magic gate unknown a řekli ste mi NOfake... pak z toho mám být moudrej :roll: Ale podle mě ten magic není tak důležitej... důležitý je jestli jsou hry - zatím jsem problém neměl :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Je v tom zmatek a snad to uvedu na lepsi míru.

FAKE / NOFAKE - histérie co vás zaplavuje je dnes již vetšinou zbytečná ať už máte jedno nebo druhé

MagicGate - Je nepotřebná funkce. Jasně ale rozhodne zda byla karta vytvořena v továrně Sony, SanDisk nebo Lexar. Pokud máte unsupported - znamená to, že je karta z neoriginální továrny => je k ničemu? NE. Rozvedu dále u grafu. Pouze pokud na ni máte Sony nebo Sandisk, tak ten od koho jste ji koupily prodává FALZIFIKÁTY a pokud vás to hodně sere a chcete vrátit peníze - a prodejce ne a ne, nahlašte to ČOI (česká obchodní inspekce). Je to ilegální. A kartu muzete nazvat tim vaším "FAKE". (Už na to začínám být alergický.)

Graf - Ukazuje rychlost čtení a zápisu.

Zápis- červená linka na grafu. Pokud karta má zápis a čtení 1MB/s a budete čekat na nahrání ISA hodinu, nejspíše nebudete spokojeni. Karta ale normálně funguje. Běžný a dostatečný zápis je od 3MB/s dále. (Mé karty mají od 4MB/s po 11MB/s)

Čtení- zelená linka grafu. Zde se láme hůl. Karty od 5MB/s dále nebrzdí PSP a žádné hry se vám sekat nebudou. Je to FÁMA. Nikdy se ani žádné hry nesekaly (GTA se seka samo o sobe). Data potrebna pro hru se nactou pri Loadingu, pak PSP na kartu ve vetsine pripadu ani nesaha -> nic hru brzdit nemuze.

Bezna rychlost čtení je od 5MB/s dále. (Mé karty mají od 9MB/s po 15MB/s).

Závěr Pokud Vám karta funguje - de nani cist a psat, rychlostmi vyssi nez 5MB/s a 3MB/s, nic se neděje, karta se dá normálně používat.

Pokud máte na kartě napsáno MagicGate (Sony,Sandisk,Lexar) a v PSP ukaze Unsupported, je karta PADĚLEK (FAKE) - jindy prosím toto slovo nepoužívejte! Karta svou funkci, jak jste snad pochopily, plní.

Na mojich kartách není napsáno MagicGate, nepodporují ho a čtení i zápisy jsou minimálně 2x více než jsou uvedené limity.

Ke kartám co mají lepší graf než originál Sony ale MagicGate - Unsupported.

- Karty nejsou originál Sony, Sandisk, Lexar etc. Ale číňani jsou tak šikovní, že už umí dělat karty rychleji než oni. Takže tak.

PROBLÉM Karet z jiných továren než Sony, SanDisk, Lexar je ten že výrobců je spousta. Každý to tam bastlí jak to odkouká vedle. Vznikla jakási stupnice kvality těchto neorigo. karet. Nechci si dělat znovu reklamu ale moje karty jsou té nejlepší kvality a mohu si na ně tedy dovolit dávat záruku dva roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omar - spravne vysvetleno..

Jen bych jeste dodal

Fake neni jen o tom, ze ty mas sve fake karty celkem rychle... To si muzes gratulovat. Setkal jsem se uz s takovymi falzifikaty, kdy karta mela byt 16GB (ukazovala 16GB), avsak na ni slo zapsat poue 8GB. Krom mozne extremne male rychlosti jsem potkal i fake karty, ktere po par mesicich odesly atd.

Takze panika rozhodne neni irelevantni, zda ma nekdo fake nebo ne - dosti zalezi, jaky fake, jake je kvality. Jsou fake, ktere jsou krom MagicGate temer shodne s originalem a jsou fake karty, ktere jsou takrka nepouzitelne (viz. vyse).

Jinak ale pekny souhrn (jak jsem uz nazacatku konstatoval ;) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omar - spravne vysvetleno..

Jen bych jeste dodal

Fake neni jen o tom, ze ty mas sve fake karty celkem rychle... To si muzes gratulovat. Setkal jsem se uz s takovymi falzifikaty, kdy karta mela byt 16GB (ukazovala 16GB), avsak na ni slo zapsat poue 8GB. Krom mozne extremne male rychlosti jsem potkal i fake karty, ktere po par mesicich odesly atd.

Takze panika rozhodne neni irelevantni, zda ma nekdo fake nebo ne - dosti zalezi, jaky fake, jake je kvality. Jsou fake, ktere jsou krom MagicGate temer shodne s originalem a jsou fake karty, ktere jsou takrka nepouzitelne (viz. vyse).

Jinak ale pekny souhrn (jak jsem uz nazacatku konstatoval ;) ).

Díky.

Jo to máš pravdu, než jsem to tam stihl dopsat tak už si to dořekl ty. Tech kluků čínskejch je hromada co to bastlí. Takže kvalita je různá.

Sám sem koupil jednou 10ks 16GB z Ebaye (poprvé a naposled), a dělaly to, že se v PSP ukazal pouze první zapsaný soubor. Neboli karty uplne nakokot. Sranda to není kdyz staly necelych 8000kč. Nastesti PayPal dal penize zpet, po potvrzení od Sony ze jsou karty padelkama ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu