Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak zjistit zda je karta FAKE.!?


WoKo_O

Recommended Posts

  • Odpovědi 479
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Skoro vsechny karty SONY jsou kopie (staci jen vedet za kolik SONY ty karty prodava a podle ceny uz jde videt, ze to nemuze byt original), ale nektre jsou dokonce i rychlejsi nez original takze zadny testem na rychlost nepoznate jestly je to kopie nebo original a kazda serie SONY karet ma uplne jinou rychlost cteni/zapis.

Jediny zaruceny zpusob jak poznat jestli je to kopie nebo original je rozdelat kartu a podivat se jaky ma pametovy chip a pak si napsat do SONY jaky chip by mela mit ta serie.

Jinak skoro nikdo taky nezna vyznam slova FAKE a pouziva to i tam, kde je to mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
slozite ??? das eloader a PSXRMSTester do psp/game a pres xmb spustis eloader a v nem spustis PSXRMSTester

dik uz sem to udelal to s tim eloadrem neni slozity ale ta timemahine se mi zdala težší ale uz sem to udelal ale nvm jestli mam fake nebo ne protoze graf mam nejak mezi tim fake a nofake thum_14248489960dbd0406.png

PLS reknete jestli je to fake nebo ne nektery hry se mi seknou a uz je nerozjedu ale tak 2/3 her co sem sta mi jdou:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, treba alza.cz ... staci nekupovat Sony karty, ale SanDisc, ci Lexar, pak mas 99% jistotu, ze nenarazis na fake, 99,9% fake karet je Sony.. SanDisc se padelky nedelaji a Lexar uz vubec..

joa fake je to natuty, ta tvoje karta :)

Mas nejaky zkusenosti s kartami Lexar? Chci si koupit tedkon 8gb gaming edition nebo sandisk 8gb, ale spis bych bral Lexar kvuli lepsi cene...

Moje sony sice neni fake ale i tak je na hovno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu