Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak zjistit zda je karta FAKE.!?


WoKo_O

Recommended Posts

  • Odpovědi 479
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Ahoj, udělal sem to podle návodu, zkusil spustit tester, ale napsalo mi to The game could not be started. (8002014C) Unhappy Mám 3.90 M33 Děkuji za radu

No jestli to chces spustit na slimu tak budes potrebovat eLoader nebo TimeMachine.. Kdyztak klikni u me v podpisu na TimeMachine .]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli to chces spustit na slimu tak budes potrebovat eLoader nebo TimeMachine.. Kdyztak klikni u me v podpisu na TimeMachine .]

Sice novější, ale Slim to není.... a firmware 3.90 M33.... mám hrozný problém s fake karatama...každá druhá mi nefachčí:o( ale možná jí jen na po prví špatně formátuju...ale všude se píše jiný postup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli to chces spustit na slimu tak budes potrebovat eLoader nebo TimeMachine.. Kdyztak klikni u me v podpisu na TimeMachine .]

Stáhl sem si Eloader, ale nevím do jaký složku ho do PSP dát:o( Zkoušel sem to zkopčit do MR_ROOT i do PSP/Game ale v obou případech mi to psalo corrupted data...ach jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odsud si ho stahnes -> http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2007090016

a po rozbaleni uvidis slozku MP_ROOT, otevres ji a vse co uvidis (slozku psp) zkopirujes primo na koren (root, x:\) karty.. proste obsah MP_ROOT primo na kartu.. ;)

Nemohu dát složku psp do rootu, protože už tam přece jedna hlavní je !!! a přepsat to přece nemohu! Sem to zkoušel dát do PSP/Game a i MP_ROOT a v obou případech mi to psalo corrupeted data:o(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohu dát složku psp do rootu, protože už tam přece jedna hlavní je !!! a přepsat to přece nemohu! Sem to zkoušel dát do PSP/Game a i MP_ROOT a v obou případech mi to psalo corrupeted data:o(

To co je ve slozce MP_ROOt(ta kterou si stahnul) tak OBSAH ty slozky das na root ms a pokud je v tom MP_ROOT co si stahnul slozka PSP tak se do ni podivej a z ni dej ty slozky do slozky PSP a nasledujicich slozek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co je ve slozce MP_ROOt(ta kterou si stahnul) tak OBSAH ty slozky das na root ms a pokud je v tom MP_ROOT co si stahnul slozka PSP tak se do ni podivej a z ni dej ty slozky do slozky PSP a nasledujicich slozek.

Děkuji moc...eLoader mi konečně funguje...ale ten emulátor N64 furt né. Zkopčil sem ho a ukázalo se mi corrupted data...a v eLoader se mi ten emulátor vůbec nezobrazuje Unhappy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi mam takovej blbej dotaz: mam psp slim 3.90m33-2 + eloader a stejne mi test hazi chybu:

spustim eloader: dam PSXRMSTester potvrdim X.

945247cc169b141f1.bmp

a objevi se mi tohle:945247cc170452b85.bmp

nevite nekdo co s tim???

tak už nic stahnul sem to do GAME150 ne do GAME..........................YES nofake!!945247cc4dad31b87.bmp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu