Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wallpapers


KOSScz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

rozmazlenej spratek ? ty mi dáváš :lol: v čem sem rozmazlenej ? že mě rozmazlili rodiče tim že mi dopřáli mozek ? :lol: aha už chápu tu závist z tvojí strany :D

a pspčko ti koupila máma ne ? :lol: hlavně žes tu za rok statečně naspamoval 2100 postů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, takovejma píčovinama jako je tohle se takovejm post hunterům jako ty daří :lol: jestli si chceš ještě povídat tak můžeš zkusit někdy večer chatbox, všichni tě tam rádi uviděj :lol: já už sem psát nebudu, abych ti nekazil ten tvuj rozjetej topic :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, takovejma píčovinama jako je tohle se takovejm post hunterům jako ty daří :lol: jestli si chceš ještě povídat tak můžeš zkusit někdy večer chatbox, všichni tě tam rádi uviděj :lol: já už sem psát nebudu, abych ti nekazil ten tvuj rozjetej topic :lol:
Dík no. jinak cheatbox nepoužívam tam je nuda xD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

www.netcarshow.com Docela fajnova stranka na všechny druhy a tipy aut, od Trabanta po Ferrari. Při výběru rozlišení pod fotkou dejte [1366x768], poté se vám otevře obrázek zvětšený, a nad ním ve výběru vyberete velikost rozlišení(PSP 480x320), poté vyberete část obrázku -> Generate wallpaper a pak už jen uložit obrázek a šup s ním do PSP... =)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu