Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Povidani o PS3 pro ty co uvazuji o koupi


WoKo_O

Recommended Posts

  • Odpovědi 287
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
tak nechápu na co tam jsou takove velke harddisky když si ani nemužeš vlastni originalku nainstalovat na harddisk.)

instalace hry ale neznamena že ti hra pude bez disku :) kup si na ps store gow vol 1 a 2 a uvidi k cemu je dobry velky hdd :) BF3 13 gb napr :) bez update a dlc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Zdravím vás, rád bych se na tu něco zeptal. Občas, zvláště na podzim a v zimě hraji hry, ale jsem pravověrný PCčkář. Konzolím jsem se vyhýbal obloukem. Teď se pár dní koukám po netu a sháním informace a přistihl jsem se , že uvažuji o koupi konzole. Když má hra dobrou grafiku co můj PC ještě zvládne pouštím si ji před LCD TV v HD. Zajímalo by mě jaký by byl pro mě rozdíl když si takto spustím hru z PC a ovládám přes gamepad a když si ji spustím přes konzoli. Včera jsem takto zkoušel hrál Xcom, je sice pravda, že ovládání přes gamepad jsem trochu nemehelný, ale dalo by se zvyknout. Spíš jako neznalec konzolí nedokážu docenic přínos takto pouštěných her. Další otázka na kterou nedokáži zatím odpovědět, je zda je možné pouštět na PS3 starší hry, které byly původně na PS2, bez různého flashování a hackování.

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si hru z PC pustíš na TV a budeš používat gamepad, bude to prakticky stejné, jako u konzole, možná jen s tím rozdílem, že budeš mít lepší grafiku. Gamepad je v pohodě, pokud s ním hra aspoň trochu počítá, samozřejmě, ne každá hra je púro něj vhodná, to je jasné.

S výjimkou prvních PS3 se PS2 hry spouštět nedají. PS1 hry ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj, mám takový trochu OT dotaz. Ale myslím žev tomhle topicu to snad snesete.

Mám dilema, rozmýšlím se nad PS3 a Xboxem360.

Na PS jsem tak trochu vyrostl, 1čka, 1čka slim, 2jka atd. Ale nikdy jsem ho neměl doma, vždy jen po známích a kamarádech, ted jsem si řekl že si na zimu pořídím konzoli a rovnou padla volba na PS3 k tomu turismo a nové GTA, ale když jsem si začal googlit nějaké další hry zjistil jsem že GTA je i na Xbox a skvělá forza je pouze na Xbox.

A ted právě co koupit, xbox znám maximálně z prodejny elektra a nevím jak je to z účtama placením, příslušenstvím, spolehlivostí a také rychlostí (když si k tomu jednou za týden po práci sednu nechci aby se to načítalo 10min.)

Takže jestli by mě někdo mohl tady shrnout výhody a nevýhody těhle dvou konzolí případně kterou z nich vybrat a proč tak bych byl moc vděčný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rychlost je stejna, uz xboxu platis navic akorat za online hrani. Pokud chces hrat jen lokalne, neplatis taky nic. Takze si jen rozmysli, jestli chces forzu, nebo gran turismo ;)

Ty platby asi nebudou zas tak vysoký ne? Případně platí se asi skrz pay/pal? A no právě si googlím příslušenství, protože k těm závodním hrám by se hodil volant a ani nevím jaké tyhle nové konzole mají konektory.

Jo ještě, existují nějaké opravdu dobré hry na ten kinect případně move starter pack od sony? Přemýšlím že bych to koupil k te konzoli taky..a co jsem se díval na netu tak mě nic moc nezaujalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO speedster:

PS3 - desítka skvělých exkluzivních titulů jako Uncharted, InFamous, Gran Turismo, Killzone atd.. Online služby zdarma.. Blueray mechanika.. Move stojí za nic, minimum her, většinou potřeba dva pohybové ovladače..

X360 - minimum exkluzivních titulů, z toho mě pouze zaujali Alan Wake a Forza.. Placené online.. Kinect si myslím převyšuje Move, více her, stačí ti koupit pouze kinect a už není potřeba co dokupovat..

Obě konzole mají své + a -, mě příjde z těchto dvou nejzajímavější PS3, ale X360 je taky dobrá konzole. Musíš si hold pouvažovat co chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Čau kluci..jste už určitě zběhlí v PS3. Prodal jsem xko a teď si vybírám PS3 a jsem v tom nováček, na co se mám zaměřit a co je důležity abych nekoupil zajíce v pytli, třeba jestli HDD 160 je málo atd. Popřípadně doporučit nějakej dobrej obchod na hry i třeba PS3 samotný

Díky za každou radu

Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a chceš novou nebo starou :) to je hodně podstatné
budu kupovat novy xko..me se docela libi ten slim tady je link http://www.alza.cz/sony-playstation-3-slim-160gb-d192176.htm ale prave nevim proc jsou tak veliky HDD jako je 500, tak proto se ptam jakej v tom je rozdil a co je jinak u PS3 dulezity..ja mel xko s RGH tim padem jsem stahnul a dal na hdd hru a hral..ale ps3 chci kvuli online hrani a abych porad slouite nemusel updajtovat fw atd...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu