Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Povidani o PS3 pro ty co uvazuji o koupi


WoKo_O

Recommended Posts

instalace u PS3 her skoro není ale velký HDD je dobrý pro hry ze store pokud se rozhodneš pro předplatné PS+ nebo že budeš kupovat s někým hry na store, můžeš se rozhodnout mezi slim nebo superslim mají stejná střeva jen z venku vypadají jinak a superslim je menší a má jiné v kládání BD a má v základu větší HDD http://www.gameexpres.cz/prislusenstvi-k-playstation-3-konzole-sony-playstation-3-super-slim-500gb-p-15319.html za stejnou cenu máš 500 GB HDD místo toho z alzy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 287
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim všechny,

měl bych pár otázek, přemejšlim že si koupim ps3.

1) otázka na které verze PS3 se dá nahrát linux? (nevim jak to ted je ale cetl jsem ze to stále jde viz. http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/20962-linux-opet-na-ps3-podekujme-hackerum

Funguje to pouze u fat verze? nebo u všech?

2) dá se mít oba OS najednou na ps3?

3) popřípadě jakou verzi byste mi doporučili?

4) Na co si dát pozor při koupi PS3?

5) Jak linux šlape na ps3? nějaké rady do začátku? popřípadě problémy s instalaci apod.

Děkuju moc ! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau,

doufam, ze tohle je spravna sekce pro muj dotaz. Moc toho o konzolich nevim, prekvapive.

Byl jsem poveren nakupem konzole pro svagra a synovce na vanoce. Urceni je na filmy a na hrani her. Pisu do playstation sekce fora, protoze svagr je filmovy fanda a bluray je presne pro nej. Synovec by to mel na hrani on-line strilecek.

Zadani je konzole + monitor + nejaka Call of Duty hra. Hledam co nejlevnejsi reseni, protoze je to tak trochu na zkousku - chteji nahradit stare pc konzoli. Maximalni rozpocet je cca 13 tisic a budouci uzivatele nejsou narocni :)

Doporucili byste nejake to zacatecnicke kombo?

Diky

hanzini

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco takovýhleho ? http://www.gamepower.cz/produkty/playstation-3/konzole/sony-playstation-3-320gb-call-of-duty-black-opps-ps3 upřímně na monitor jestli cheš na zkoušku počkej, dej to k tv, nebo přez redukci HDMI - DVI do původního monitoru a až následně piodle zalíbení dokoupit bud třeba lepší tv, nebo monitor.. aby se nekoupil nějakej levnej a pak o to min penez na něco lepšího atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco takovýhleho ? http://www.gamepower.cz/produkty/playstation-3/konzole/sony-playstation-3-320gb-call-of-duty-black-opps-ps3 upřímně na monitor jestli cheš na zkoušku počkej, dej to k tv, nebo přez redukci HDMI - DVI do původního monitoru a až následně piodle zalíbení dokoupit bud třeba lepší tv, nebo monitor.. aby se nekoupil nějakej levnej a pak o to min penez na něco lepšího atd..

ale zrovna tam bych to nekupoval. Komenty na heureka stojej za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

potřebuju radu o zkušených. Mám v plánu si pořídit PS3, ale stále přemýšlím nad verzí. V současné době vlastním PS2 a PS Vita. Rozhoduji se mezi PS3 Fat (původní verze "repas nové" na které jsou sloty pro paměťovky - nevím k čemu to je), PS3 slim a nebo PS3 superslip. Do čeho byste šli a proč? :-) Díky za odpověď :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim, Chtel bych si koupit psko, ale naposled jsem mel jednicku a uz jsem uplne ztratil prehled. Jde mi to, ze jsem nasel SS za dobrou cenu, ale jen 12gb....jak moc velkej je to problem? neplanuju nakupovat hry online,ale stjene mi to prijde malo. Jde tam pak nejak dopridat disk? daji se hrat vic her najednou?diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute llidi prosimvás uvažuji nad koupí PS3jky a chtěl bych se zeptat jestli se to dá lehce flashnout abych nato mohl stahovat hry zadarmo s PC a když už bych to chtěl flashovat tak jestli na to potřebuji nějaké konkrétní PS3 jako model nebo jestli jejedno jaky mam model...Pač bych nechtěl dávat peníze do her sem zvyklí s PC že stahuju hry.

A ještě poprosím o nějaký malý uvod kdyby se vám k odpovědi chtělo přihodit. :) (Jsem uplný nováček s PS3)

DĚKUJI MOC ZA ODPOVĚDI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samotnyho by me to zajimalo, pac co vim a overoval sem si jestli se nezmenilo tak stale platí že:

Q.) I have a 3K or 4K model, can i install 4.xx CFW.

A.) No any model in which you cannot downgrade to 3.55 or any model that has the new bootldr cannot have CFW installed, there is no timeline of when these models will be hacked or if they will ever be hacked, so go away and try and find a downgradeable model, for the rest of you lucky people with good PS3′s, continue below

zdroj: http://www.ps3hax.net/2012/10/ps3-4-214-304-xx-cfw-user-guide-read-before-attempting-anything-and-bookmark/

vsade mozne se pise ze podpora all models u novejch 4.31cfw ale kdyz se nekdo zepta jak je to se superslimem, tak vsichni napisou at to radsi nezkousi... idealne tedy kup fat, nebo slim klidne rovnou s cfw..

doporucuju sledovat zde: http://www.ps3hax.net/category/ps3-hacks/ps3-custom-firmware-cfw/

nejnovejsi novinky ohledne cfw hacku atd...

Upraveno uživatelem aaischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč ? u pska mi to přijde jednodušší, cfw nahraje doma už 99% lidi, je to fakt jednoduchoučký .. stačí si nepořídit 3000 nebo 4000 model kery nejdou flashnout zatim a máš to .. grafika lepší jak z xboxu.. hlavně u exkluzivek.. ale je to zas to samý jako jestli já mam rád zrzky a ty bloncky.. takže fakt ať kazdej posoudí podle svyho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 8 months later...

Zdravim ,dost mě začala zajímat tato konzole zvažuji o koupi,ale problém je že neni moc financí na tento božský přístroj a tak přemýšlím podnikatelsky,jestly jít do FAT,zda koupit nějakej klidně s nefunkční mechanikou,zkrátka chtěl bych jen aby šlapal a já moh hrát vypiratěny hry přes HDD jak jsem tu na fóru četl, tk budu vděčný za všechny tipy,rady,děkuji. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu