Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Povidani o PS3 pro ty co uvazuji o koupi


WoKo_O

Recommended Posts

  • Odpovědi 287
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ta cena (6999) je fakt skutečná? Ještě jsem neviděl nikde levněji než 8590,-. V jakém obchodě?

Čestlice u Prahy. Je tam nějaká akce, kvůli nové prodejně v Electro Worldu.

PS3 Slim 250GB + FIFA 10 tam stojí opravdu 6999,-Kč :P

Kdybych nebydlel tak daleko, už tam taky jedu xDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

teda ja nevim...asi jeden mluvi o voze a druhej o koze.

to co prodavali v electroworldu cestlice (praha), ps3 slim 250 gb + fifa 10, tak proste demo neni.

v zadnem popisu to neni, ani na krabici ps3 ani na krabicce s hrou. a tak si z tebe asi pracovnik na icq udelal srandu, protoze uz je to davno vyprodany.

ty mas neco slibenyho za to, ze budes vsude a stale sirit tuhle poplasnou a NEPRAVDIVOU informaci ?

ted tam treba maj xboxe elita za 6690 + pes2010

nevim, co je na tom tak nepochopitelnyho ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by ke konzoly daval někdo demo co se da sosnout na PSN :lol:

Mě to zas tak zvláštní nepřijde, ne každá má natažený v obýváku net. Mě osobně taky trošku překvapilo, že jsem u PS3 nic neměl. U xboxu jsou alespon nainstalovaný rovnou na HDD (pokud ho mas).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to zas tak zvláštní nepřijde, ne každá má natažený v obýváku net. Mě osobně taky trošku překvapilo, že jsem u PS3 nic neměl. U xboxu jsou alespon nainstalovaný rovnou na HDD (pokud ho mas).

A proto se tomu co v kramu prodavaj říká bundle se hrou. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vám je ted sem koukal do letáku kde maj PS3 za 8000 kč z hrou teken 6 a mám ps3 asi 3 měsíce a zatim žádnej problém nebyl.......

jasne , tady to vetsina lidi chape, co je to bundle, co je to sleva na nalakani zakazniku atd.

nicmene nekteri tady zaryte siri dezinformaci, ze v jednom takovym bundlu bylo demo fifa 10.

nic nepomahaji ani ocita svedectvi lidi, kteri ten bundle koupili, informace z letaku, proste nic...;-) porad budou tvrdit, ze je to demo, a tu uz asi 3 tydny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj, rad bych vyuzil tohle vlakno k dotazu. Chci poridit PS3 a tv k PS3.

Uvazuju o:

http://plazmove-televize.heureka.cz/...y/specifikace/

Nebude tam obraz z PS3 nejak defomovany? Cetl jsem tu, ze vetsina her je stejne na "720p". Budou teda hry na takove uhloprice vypadat dobre ? Cena a uhlopricka TV je super jen neni FULL HD. Za ty penize ale super, chci koukat na olympijske hry a poradne videt zlato za hokej.

Mimo jine, chci PS3 hlavne kvuli exkluzivnim titulum (Heavy Rain, Uncharted 2) a NHL2010 online a FF13. Delam dobre ? Jsem klasicky PC uzivatel. Ale jak starnu chci mit vse pekne a rychle, neresit nejake dalsi kraviny, proste prijit z prace, pustit a kvalitne si zaparit.

Diky moc

vase pripadne nazory uvitam i na mail : luckass@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Ahoj, rad bych vyuzil tohle vlakno k dotazu. Chci poridit PS3 a tv k PS3.

Uvazuju o:

http://plazmove-televize.heureka.cz/...y/specifikace/

Nebude tam obraz z PS3 nejak defomovany? Cetl jsem tu, ze vetsina her je stejne na "720p". Budou teda hry na takove uhloprice vypadat dobre ? Cena a uhlopricka TV je super jen neni FULL HD. Za ty penize ale super, chci koukat na olympijske hry a poradne videt zlato za hokej.

Mimo jine, chci PS3 hlavne kvuli exkluzivnim titulum (Heavy Rain, Uncharted 2) a NHL2010 online a FF13. Delam dobre ? Jsem klasicky PC uzivatel. Ale jak starnu chci mit vse pekne a rychle, neresit nejake dalsi kraviny, proste prijit z prace, pustit a kvalitne si zaparit.

Diky moc

vase pripadne nazory uvitam i na mail : luckass@seznam.cz

Jo to děláš dobře já to tak taky udělal když přídu vyřízenej z práce tak sebou plácnu do křesla a hned hraju, byl jsem taky PCčkář, ale pak sem začal hrát na ps2 a na kompu jsem hrál ty lepší hry, ale co mám ps3 tak na kompu už nehraju ani neexkluzivní tituly, všechno pěkně v pohodlí a pořádnou obrazovkou. A jak si zvykneš na joysticky tak už tě hrát s myší ani nebude bavit. A jako první psn hru doporučuju high velocity bowling.

Edit: Ten odkaz na tu telku nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj prosimtě neviš jak se stahujou filmy z ps3 nak my to nejde dik za odpověd

Jak to myslis? Jako treba na flash disk? Najed si na pozadovany soubor, pak trojuhelnik a copy. Pak si vyberes jen kam to chces... Ale nvm jestli si tím myslel tohle :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu