Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Fifa 2012 Problém..


GunnersCZ

Otázka

Ahoj chci vám nastínit muj problém jestli někdo mi nedá nějakou radu co s tim.. Dneska jsem si stáhl Fifu 2012, mam flash na xboxu.. ale zároveň mam i Ban, tudíž nemam připojenej kabel na net abych si neaktualizoval DB a nesmazali mi flash.. Stahnul jsem fifu prohnal ji abgx (em) vypalil jako ostatni hry ktere mi jdou.. vlozim do mechaniky a kdyz to hru chce pustit vyskočí mi okno že mam něco updatovat když dam že to nechci vrátí se mi to zpět do DB když dam že to chci hodí mi to novy okno s aktualizací jakoby to zacne aktualizovat ale v tu chvili vyskočí okno s kodem ze mam ban a vratí se to zpet do DB.. ? Tak se ptám jestli někdo neví jestli si zahraju fifu 2012 a nebo mam smulu protože bez aktualizace to nerozebehnu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, mám problém s FIFOU 2012. Měl jsem Dash 13146 Flash 1.9, instaloval jsem proto aktualizaci na dash 13599, ta se nezdařila a házelo mi to chybu 0099 na konci. Tak jsem udělal downgrade mechaniky na stock, znova zkusil nainstalovat 13599 a porad ten stejnej eror. Vrátil jsem teda zpět na 1.9 a už ani nedoufal že to půjde. ALe najednou aktualizace šla. PRoblém je ale v tom, že jsem Fifu normálně vypálil ( přes IMGburn ) ale stejně se nenačte... Ostatni hry jdou v pohodě...

Díky;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám trochu jiný problém.

Mám tu fifu 12 v CZ na xbox, po prohnání v abx zjistím že má SSv1 tak jsem to chtěl opatchovat na SSv2 nicméně ty 2 kódy se neshodují stím co je na netu na abx. Patch jsem zkusil se všemi jinými kódy, ale nešlo to a hodilo error co mám dělat abych měl SSv2 a byl relativně v klidu online?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

lukasprasil: Aktualizaci jsi delal z DVD Fifa nebo z USB flash disku? Ze se ti hra nenacte muze byt tim, ze je blbe vypalena, ale spis bych rekl, ze k DB 2.0.13599.0 bys musel mit CFW 1.91

mesan: zde je návod jak spravne patchovat SSv2 http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145 Jinak to, ze ti nesedi patch je mozny, ze proste v databazi ABGX neni CZ verze, pak mas bohuzel asi smulu... To je docela caste, u mafie to treba take tak bylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
lukasprasil: Aktualizaci jsi delal z DVD Fifa nebo z USB flash disku? Ze se ti hra nenacte muze byt tim, ze je blbe vypalena, ale spis bych rekl, ze k DB 2.0.13599.0 bys musel mit CFW 1.91

mesan: zde je návod jak spravne patchovat SSv2 http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145 Jinak to, ze ti nesedi patch je mozny, ze proste v databazi ABGX neni CZ verze, pak mas bohuzel asi smulu... To je docela caste, u mafie to treba take tak bylo...

Jasně no to mě napaslo, to je ale naprd. Nebo někde sehnat CZ s SSv2 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
lukasprasil: Aktualizaci jsi delal z DVD Fifa nebo z USB flash disku? Ze se ti hra nenacte muze byt tim, ze je blbe vypalena, ale spis bych rekl, ze k DB 2.0.13599.0 bys musel mit CFW 1.91<br>

mesan: zde je návod jak spravne patchovat SSv2 <a href="http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145" target="_blank" rel="nofollow">http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145</a> Jinak to, ze ti nesedi patch je mozny, ze proste v databazi ABGX neni CZ verze, pak mas bohuzel asi smulu... To je docela caste, u mafie to treba take tak bylo...

<br>Jasně no to mě napadlo, to je ale naprd. Nebo někde sehnat CZ s SSv2 :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
lukasprasil: Aktualizaci jsi delal z DVD Fifa nebo z USB flash disku? Ze se ti hra nenacte muze byt tim, ze je blbe vypalena, ale spis bych rekl, ze k DB 2.0.13599.0 bys musel mit CFW 1.91

mesan: zde je návod jak spravne patchovat SSv2 http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145 Jinak to, ze ti nesedi patch je mozny, ze proste v databazi ABGX neni CZ verze, pak mas bohuzel asi smulu... To je docela caste, u mafie to treba take tak bylo...

Tak nakonec to jde, hra byla špatně vypálená :) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím.

Stáhl jsem si Fifu 2012 a když ji spustím,tak mi vyskočí hláška o updatu. Pochopitelně jsem jí odmítl.

Ale.... Minulý týden sem si nechal udělat flash LT+1.9 a novej Dash. 13599.

NHL 2012 mi normálně funguje bez problému. Mužete mi prosím pomoct??

Díkes 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Minulý týden flash? Nemáš spíš LT+ 1.91 a ne 1.9? Flasher by ti měl dát vždy aktuální verzi flashe a to je nyní LT+ 1.91 (fat) a 1.92 (slim)

NHL je wave 12, to vyžaduje DB 2.0.13146.0, FIFA 12 je wave 13 vyžadující DB 2.0.13599.0, který, jak sám uvádíš, máš nainstalovaný. Přečetl sis tu hlášku o updatu pořádně? není to náhodou update hry jako takové a ne DB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj vespolek,

mám podobný problém s FIFOU 12 - LIVE . Mám nejnovější DB 2.0.13599 a nový flash LT+ 2.0 - offline mi to jede normálně, ale když se chci připojit na LIVE, tak to po mě chce update (nevím čeho, jestli hry či DB). Podle mě by to žádný update chtít nemělo, jelikož DB mám nejnovější a hra je nová. Takže pokud to odmítnu (což jsem udělal) tak mě to nepustí na LIVE a pokud to přijmu, bojím se abych nepřišel o flash třeba přehráním stejného DB z LIVE. Co si o tom myslíte? Máte s tím nějaké zkušenosti? Ještě chci napsat, že jsem nikdy na LIVE nebyl a kvůli FIFĚ 12 jsem si yřídil nový účet. BAN ani FLAG nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud máš DB 2.013599.0, nemůže již FIFA 12 chtít update DB... To si nedokážeš přeložit alespoň tu zprávu, o jaký update se jedná? Musí se jednat o update hry, protože bez patřičného DB (kdyby to měl tedy být jeho update) by ti hra nešla ani offline. To je přeci logické z podstaty věci, hra by se ti ani nespustila. Naopak na Live musí mít všichni stejnou verzi hry, proto tě to bez update ani nepusí online.

Příště stačí trošku přemýšlet, navíc už se tady odpovídá na stejné otázky otázky kolem FIFy stále dokola...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud máš DB 2.013599.0, nemůže již FIFA 12 chtít update DB... To si nedokážeš přeložit alespoň tu zprávu, o jaký update se jedná? Musí se jednat o update hry, protože bez patřičného DB (kdyby to měl tedy být jeho update) by ti hra nešla ani offline. To je přeci logické z podstaty věci, hra by se ti ani nespustila. Naopak na Live musí mít všichni stejnou verzi hry, proto tě to bez update ani nepusí online.

Příště stačí trošku přemýšlet, navíc už se tady odpovídá na stejné otázky otázky kolem FIFy stále dokola...

Tak se teda omlouvám, takový problém jsem nikde v dotazech fora nenašel, tak jsem to přilípnul k podobnému problému. Nový topic bych si s tímhle problémem ani nedovolil založit. Co se týká té zprávy tak zní " An update is available for this game from XBOX Live" - z toho podle mě není zcela jasné či se jedná o update hry či DB. Vím, že hra běží pod posledním updatem 2.0.13599.0 (teoreticky by se nemělo jednat o update DB), ale když vezmu v potaz, že hra je venku jen pár dnů, nedovedu si představit, že je venku již několik verzi hry. Prostě jsem si nebyl jist, tak jsem se zeptal. Omlouvám se ti a všem, koho jsem svým dotazem pohoršil. Ujišťuji tě že jsem u toho přemýšlel a nedělal to schválně. Nicméně děkuji za odpověď, přestože stačilo napsat "můžeš updatovat, jedná se o update hry, o flash nepřijdeš". Ještě jednou děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Skutečně už se tady na foru v posledních dnech odpovídalo přesně na to, že "je to udpate hry, ne DB". Nicméně je to jedno, forum je od toho, aby se lidem radilo, na druhou stranu odpovidat stale dokola na stupidni dotazy je unavujici a forum zbytecne nafukujici...

Jinak zmíněna věta znamená: "Je k dizpozici update pro tuto hru (stažitelný) z Xbox Live", takže kldině updatuj a vesele na Live...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, mám trochu jiný problém.

Mám tu fifu 12 v CZ na xbox, po prohnání v abx zjistím že má SSv1 tak jsem to chtěl opatchovat na SSv2 nicméně ty 2 kódy se neshodují stím co je na netu na abx. Patch jsem zkusil se všemi jinými kódy, ale nešlo to a hodilo error co mám dělat abych měl SSv2 a byl relativně v klidu online?

Ahoj tak nesehnal jsi nahodou SSv2 kody v cz na fifu 12. (Jak si to vyřešil).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu