Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To máš pravdu to bude paráda na těch motorkách a taky se moc těším na capture the flag. Hrál jsem kdysi na kompu fear CTF a tam to byla dobrá řezba! Už se vidím jak uháním širou plání na mašině s vlajkou!! :cheesygrin: Jo a nevíte někdo kdy vyjde End game na xboxu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim o radu. Snad to dobre popisu. Je tam jedna mise,jak mam zabit nejakyho "papalase",on najednou vyjede z garaze autem a a ja musim bezet na kraj budovy abych to auto sestrelil. Je nejaky figl,jak to auto sestrelit? Pac nejsem moc zbehly v akcnich hrach a to auto mi vzdycky ujede :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim o radu. Snad to dobre popisu. Je tam jedna mise,jak mam zabit nejakyho "papalase",on najednou vyjede z garaze autem a a ja musim bezet na kraj budovy abych to auto sestrelil. Je nejaky figl,jak to auto sestrelit? Pac nejsem moc zbehly v akcnich hrach a to auto mi vzdycky ujede :D

Me se to povedlo hned na poprve, staci do toho auto jen strilet, samozrejme se musis trefovat.. :)

E:

http://www.youtube.com/watch?v=1sdABSJ3j8E

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Upraveno uživatelem nepster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové prémiové video: http://battlelog.battlefield.com/bf3/cs/premium/videos/

Nové záběry z End Game, podívejte se na letecký výsadek, kde se vysazují bojová vozidla pěchoty s osádkou (je to nastavený, stačí spustit)!!! To by moh bejt dobrej nátěr.

EDIT: nastavený to sice je, ale po vložení video jede od zacatku, výsadek je v 3:03.

Upraveno uživatelem Readdy_B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pochopitelně já, jsem zvědav jestli to nakonec nebude firestorm pokrytý sněhem :)

Co to meleš ty žide, firestorm nemůžeš pokrýt sněhem, je to totiž FIREstorm, ten sníh by způsobil rozsáhlé povodně a musel by si furt jezdi člunem a to nechceš.

:roll: :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem, že když na Battlelogu v sekci Výbava u zbraní a techniky, nastavím ještě neotevřené kamufláže a specializace, zobrazují se mi v menu hry v PS3:wohow:. Všiml jsem si toho u neotevřené premiové kamufláže na M39, kdy jsem jí měl maskovanou a u letadel, kde jsem si nastavil ECM a letecký radar a to mám otevřené sotva PODy:D. Bohužel jsem neseděl včera ve stíhačce a nevím, co reálně během hry mám za perky. V menu jsou opravdu tyto věci nastaveny, ale jakmile se vleze do detailu zbraně nebo techniky, logicky už tato kombinace nejde uložit přímo v BF menu PS3. Schválně to taky někdo zkuste, jestli to tak lze obejít...viz náhled, foto z konzole nemám.

post-46689-14687164010426_thumb.jpg

jinak End Game v mém podání...ráno mě našly děti:roll:

post-46689-14687164011602_thumb.jpg

EDIT: Přišla mi pozvánka do bety Warface od Cryteku, prý to má být futuristický Battlefield s taktickými prvky, nezkoušel jste to někdo, jestli to má cenu stahovat? Udajně se objeví jako free-to-play na konzolích...

Upraveno uživatelem Readdy_B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu