Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak to se mi ještě nestalo že bych vytuhnul u bf... :D zatím se mi to povedlo jen u fify a to několikrát :D

No koukal sem na to video..ale battlefueld je battlefield a myslím že ho kromě dalšího dílu asi nic nepřekoná. Mimo to, pokud to bude free tak si myslim že to nebude žádná pecka...

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Readdy: To mě pobavilo jak jsi vytuhnul :D :D Jsi propařil celou noc ? :coolgun:

to víte, nejsem vochlasta jako deep, takže 3 flašky vína mě holt zbořily...no, špeků v popelníku jsem ráno napočítal vosum a zajal jsem spoustu vlajek v CTF:) bylo to z pátku na sobotu a nevstával jsem, dnes bych chtěl samozřejmě úspěšně navázat a prodloužit sérii. Mě se to taky moc nestává, jednou na PSX u GT2 mě žena takhle našla, ale to jsem měl na ksichtě obtisknutý i tlačítka z padu, viper byl narvanej ve zdi a já mu dával plnej - hubou:D

Ještě k těm specializacím výše, po spuštění hry zůstanou nastaveny ty původně vybrané a otevřené specializace, i když v menu jsou vidět jiné tzn. nastavil jsem si neotevřený ECM, ale měl jsem světlice, takže se senzace nekoná. Taky se mi docela líbí Air Superiority, což jsem ani nečekal, jak nejsem pájlot.

Jo a dneska mi skončila klatba na BBlogu, tak asi půjdu zase naložit těm diletantskejm moderátorům, Šimonoviče si vždy rád vychutnám:D

Jinak začíná Double XP víkend, možná poslední.

Upraveno uživatelem Readdy_B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Premium mam koupene na jinem uctu, ale hraju to na svem primarnim.... Nemuze to byt kvuli tomu?? Kamosi ale rikali, ze maji premium taky stazene pres slot nekoho jineho a 2xp jim fungovalo...

Navic hraju end game (pro uzivatele bez premium jeste nevyslo) na ps3, takze premium asi opravdu mam...

E: uz mi to jde

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Upraveno uživatelem nepster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BF4 bude brzy odhalen, tady je jedno pozadíčko s našampónovaným modýlkem, které by se dalo pojmenovat např. "Dancing in the Rain":)

post-46689-14687164125751_thumb.jpg

Je čas spustit nové vlákno pro info o BF4 http://console-forum.net/tema/155716-battlefield-4?p=1326178#post1326178

BF4 teaser:)

Upraveno uživatelem Readdy_B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

po delsi dobe sem se pustil zas do BF3, tak by me jen zajimalo ,ma nekdo nejakej prehled o tom, ktery mapy z tech vsech DLC se hrajou nejvic? Nechce se mi kupovat vsechny DLCcka, stejne si myslim, ze se asi vsechny ani hrat nebudou, nebo jo ?

btw jaky je to armored kill dlc? Mam rad tanky a letadla, tak jestli ma smysl na to do ps3 jit ? Kdyz to vyslo, tak kolovali reci, ze je to prazdny na konzolich a nudny??? To Air Superiority je soucast tohoto dlc nebo jinyho?

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po delsi dobe sem se pustil zas do BF3, tak by me jen zajimalo ,ma nekdo nejakej prehled o tom, ktery mapy z tech vsech DLC se hrajou nejvic? Nechce se mi kupovat vsechny DLCcka, stejne si myslim, ze se asi vsechny ani hrat nebudou, nebo jo ? btw jaky je to armored kill dlc? Mam rad tanky a letadla, tak jestli ma smysl na to do ps3 jit ? Kdyz to vyslo, tak kolovali reci, ze je to prazdny na konzolich a nudny??? To Air Superiority je soucast tohoto dlc nebo jinyho?
Nejvíc podle mě B2K - je to klasika a je to prostě pecka, ale poslední End Game je taky luxusní a nejspíše nejzábavnější hned po B2K. Ale být tebou bych si koupil třeba premium Edition nebo premium od někoho, není to nejdražší a stojí to za to.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po delsi dobe sem se pustil zas do BF3, tak by me jen zajimalo ,ma nekdo nejakej prehled o tom, ktery mapy z tech vsech DLC se hrajou nejvic? Nechce se mi kupovat vsechny DLCcka, stejne si myslim, ze se asi vsechny ani hrat nebudou, nebo jo ?

btw jaky je to armored kill dlc? Mam rad tanky a letadla, tak jestli ma smysl na to do ps3 jit ? Kdyz to vyslo, tak kolovali reci, ze je to prazdny na konzolich a nudny??? To Air Superiority je soucast tohoto dlc nebo jinyho?

Hrajou se všechny a možná s výjímkou právě Armored Kill jsou všechny super. Pro AK je na conquest 24 hráčů málo, nicméně katastrofa to taky neni. Myslim že pokud tě to BF zase chytne určitě bych šel do premia, klidně napůl s někym nebo koupit premium edici. Pokud nechceš, uvažoval bych minimálně o End Game, kde je mimochodem ten mód Air Superiority.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za infa, nejak to poresim. Chtel sem vedet prave ohledne toho AK dlc. A bal sem se ze je to na konzolich nuda... a asi i je

AK jsou podle mě jedny z nejhezčích map a když všichni hrajou a nekempí na kopci, tak se to dá i na konzolích, EG se teď hraje taky dost, ale nejvíc jedou bezkonkurenčně základní mapy.

Naleštěný BF3 hi-res obrázky http://imgur.com/a/AfiuV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Dlouho jsem BF nehrál, mám jej na XBOXu. Teď, když ho zapnu a dám vybrat servery, tak ani na jednom nikdo nehraje. Na všech co to vyhledá není ani živáčka. Jde mi jen rychlá hra, ale to není hardcore a to mě nebaví. Nevíte co s tím je? Tenkrát vím, že se ve filtru výběru serverů automaticky zapínala funkce bez mapy a tímto vypnutím bylo vše ok. Díky za radu.

Tak vyřešeno, trochu jsem si pohrál s filtry, docvaklo mi to až, když jsem psal předešlý vzkaz:) Zatím.

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já začal diskutovat před měsícem tady http://console-forum.net/tema/155716-battlefield-4, ale spíš to bylo, že jsem ve vláknu trpěl samomluvou:)

Od 9. do 13.5. proběhne v BF3 ještě Double XP, tak kdo nestihl ještě stovku...

Upraveno uživatelem Readdy_B
Doplnění info
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Zdar nevíte jak získat psí známku Dedicated?? dal jsem 100 killů s AEK-971 pak 100killů s M4A1 pak 100killů s M27 IAR a pak stačí už jen jakoukoliv sniperkou a známka se mi otevře?? Díky za info.

http://lmgtfy.com/?q=how+to+unlock+dedicated+dog+tag+bf3

Mam na prodej slot s PREMIUM pro BF3 na ps3

Upraveno uživatelem nepster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar nevíte jak získat psí známku Dedicated?? dal jsem 100 killů s AEK-971 pak 100killů s M4A1 pak 100killů s M27 IAR a pak stačí už jen jakoukoliv sniperkou a známka se mi otevře?? Díky za info.

Pokud si to dobře pamatuju, tak ještě 100 killů s brokovnicí a PDWčkem a potom se ti otevře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu