Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takže dohrano... na konci navíc potyčka jak z MW 2 .... na to kolik do toho strčili prachů,- tak teda nevim nevim.... snad to zachrání ten mulťák... destrukce skoro žádná...hraje se to jako cod.,... na to jak Bad Company 2 miluju protože je to jiny a jinak se to hraje tak vůbec nevim co si o tomhle myslet,jestli tohle vlastne je Battlefield....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu tu instalaci HD textur. obojí dvd mám nainstalované na hdd ale přesto mě ta hra vyzývá k doinstalování. a když tam dám druhé dvd, napíše mi to, že mám špatný disk a vložit tam správný. zkoušel jsem i nainstalovat čistě dvd 2 a to první doinstalovat v menu ale ten samý výsledek...

what the fuck?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu tu instalaci HD textur. obojí dvd mám nainstalované na hdd ale přesto mě ta hra vyzývá k doinstalování. a když tam dám druhé dvd, napíše mi to, že mám špatný disk a vložit tam správný. zkoušel jsem i nainstalovat čistě dvd 2 a to první doinstalovat v menu ale ten samý výsledek... <br>what the fuck?

ja nainstaloval první,pak hned druhy dvd a sel hrat,chtelo to po me pouze nahrat hd textury - dal jsem ok pockal a pak uz jen hral...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

one tak ze podle tebe ta hra stoji za dve veci na♥♥♥♥♥ a na nic ??

ne to urcite ne... ja jen ze se nemůžu zbavit pocitu že je to zkopírovanej Moh s cod black ops a mw2 dohromady... to se těžko vysvetluje...to nejhezci ze hry nam ukazali - tu misi s padajicim barakem na konci,tankovou misi a pak uteklo to video se stíhačkou a to je vlastně to jediny co podle me za neco v ty hre stoji... zbyli mise jsou ve tme atd... pak je tam jedna skvela v lese kde se sestupuje na planinu ta je skvela ale pak se zase dostanes do nejaky ♥♥♥♥♥ní vily...no me to zklamalo...a rikam si proc ja vůl to hral v češtině,protoze tomu ♥♥♥♥♥♥nímu příběhu je snad lepsi nerozumet... ale berte me taky trochu s rezervou,ja jsem proste taky hodne narocnej... ale nemůzu se zbavit dojmu,ze tohle je uplne jina hra a ne battle....ten battle kterej mame vsichni tak radi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No reknu ti to asi takhle... Mam doma hodne limitek (mass effect 2,dead space 2 atd.) a ty hry za limitku staly...Tady si nejsem jistej... Ber v úvahu ze je to pouze můj názor,vsem okolo se to můze líbit atd.a pak me tu ukamenujete...me nastvalo vypraveni pribehu jak v cod bo - retrospektivně - proč?pak se to presune do soucasnosti jako v cod bo, nechapu,tupej příběh atd...Multak můze bejt uplne o necem jinym.... ja fakt nevim...

petiiik77 : pouze vypal .dvd a vic neres.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nainstaloval první,pak hned druhy dvd a sel hrat,chtelo to po me pouze nahrat hd textury - dal jsem ok pockal a pak uz jen hral...

to je divné, protože já to udělal tak samo, ale jakmile mi hra nabídla doinstalování HD textur, tak po mě ihned chtěla vložit dvd s coop a multiplayerem.. a když jsem tam vložil to druhé (aka dvd1) napsalo mi to, že jsem vložil špatný disk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no prave ja na zadne spominky s minulosti nejsem zvedavej viz multak spis nehraji ubec a pokud az takhle to zpackaly me se libil singl co byl v BBC tam byl super toho se meli drzet stim homorem a tak dale jen proste vice acknejsi prostredi

Hmmm.... tak to si to radsi sosni... Bad Company 2 a Battlefield 3 jsou si podobny asi jako Ferrari a žigulík...Na humor zapomen.V bad company jsem byl happy a chatrče lítali vzduchem,tady ses rad ze trochu očešeš sloupy a tim to konci... a furt ten retro pribeh-vysetrovani...rrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!

Na pár momentů z týhle hry budu jeste dlouho vzpomínat to jo,ale jako celek.... bída...na bad company to podle me nema... sosni,vyzkousej - pripadne kup pokud se ti to líbí aby jsi skvělou práci vývojárů odměnil - to je moje filozofie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nevím, kámo. Nechceš s prominutím držet hubu? Ať si to každý projede a udělá si svůj názor. Takhle to ostatním akorát kazíš. ;-)

Já ti nevim kámo,a nechceš se s prominutim vyjadřovat slušně? Tady seš v diskuzi o hře - která už je venku,a pokud jsem to dohrál a někdo se mě tady ptá , tak mu odpovim a řeknu svůj názor. Nikdo tě nenutí to číst...Ale fajn,víc se k tomu vyjadřovat nebudu :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu tu instalaci HD textur. obojí dvd mám nainstalované na hdd ale přesto mě ta hra vyzývá k doinstalování. a když tam dám druhé dvd, napíše mi to, že mám špatný disk a vložit tam správný. zkoušel jsem i nainstalovat čistě dvd 2 a to první doinstalovat v menu ale ten samý výsledek...

what the fuck?

První jsem nainstaloval první disk. Pak druhý, spustím hru a chce to instalaci HD textur. (myslel jsem, že už jsem je nainstaloval s prvním diskem) Tak vložím MP disk a zatím běží instalace HD textur. Nevím no. Chyba média?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První jsem nainstaloval první disk. Pak druhý, spustím hru a chce to instalaci HD textur. (myslel jsem, že už jsem je nainstaloval s prvním diskem) Tak vložím MP disk a zatím běží instalace HD textur. Nevím no. Chyba média?

jj asi nějaká chybka , protože pak se to chytilo a nainstalovalo uplně v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ vždy to poprvé spadne a pak to jde ok,musím ale potvrdit,že verze Battlefield.3.RF.XBOX360-XPG u který všichni píšou že má CZ titulky,tak tam žádné nejsou,obsahuje pouze tyhle jazyky obsahuje pouze English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Polish.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ vždy to poprvé spadne a pak to jde ok,musím ale potvrdit,že verze Battlefield.3.RF.XBOX360-XPG u který všichni píšou že má CZ titulky,tak tam žádné nejsou,obsahuje pouze tyhle jazyky obsahuje pouze English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Polish.

hloupost. tuhle verzi mám a hra je v češtině. máš nastavený region v xboxu na czech republic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máte v té hře někdo bugy? jsem v misi se stíhačkou a mám dokončit předletovou kontrolu - zkontrolovat levé klapky a stabilizátory, ale vlevo nic, interaktivní tlačítko taky ne.. prostě konečná... video na youtube asi těžko najdu, když hra ofic. ještě nevyšla... víte někdo co mám dělat? nebo je to nehratelný bug..

EDIT: nepomohlo ani sejmutí HDD a hraní mise odznova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu