Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

Kulky nemají větší účinek, hráči mají 60% HP

A není to snad úplně jedno ?! :blink: Chtěl jsem mu to vysvětlit po lopatě..

Přesně přijde ti reálný že hodíš kouzelnou krabičku s křížem a ta vyléčí tvoje zranění po kulkách? Nebo že to do tebe z 2 metrů napálí tank protitankovou střelou roztrhá tě to na sr♥♥♥♥ a pak přijde medik udělá *bzzz* a žiješ? :D

Přesně jak říká Trol.. Ocaď pocaď ! :D

HC je aspon hratelny za to normal je hrozny vystrilim pulku zasobniku a porad zije

Normál je prostě víc na skill :) Vyhrává ten, kdo umí dávat headshots.

Zkus si zahrát starší BFka, tam mají vojáci ještě větší výdrž.

Upraveno uživatelem canava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A není to snad úplně jedno ?! :blink: Chtěl jsem mu to vysvětlit po lopatě...

Je to na milion % jedno:cheesygrin: protože,uprava scriptu zdraví,nebo scriptu pověšeneho na kulce přinese stejnej učinek,kdybych to dělal já tak abych si ušetřil práci, raději bych upravil scrip na kulce

jinak jestli je to kulka, nebo zdraví co je tam upravené se dá říct se 100%jistotou jen tehdy když by byl náhled na danej scrip:!:pro porovnání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to na milion % jedno:cheesygrin: protože,uprava scriptu zdraví,nebo scriptu pověšeneho na kulce přinese stejnej učinek,kdybych to dělal já tak abych si ušetřil práci, raději bych upravil scrip na kulce

jinak jestli je to kulka, nebo zdraví co je tam upravené se dá říct se 100%jistotou jen tehdy když by byl náhled na danej scrip:!:pro porovnání

Jenže kulek máš spousty druhů a každá má jinej damage na určitý vzdálenosti, kdežto zdraví je jedno. Ještě by se do toho míchaly C4, rpgčka, tanky a kulomety na vozidlech, tam by se to taky muselo upravit a pak by to zničilo balanc vozdila vs. vozidla...

Mnohem jednoduší prostě skrouhnout healthy...

Upraveno uživatelem deepthroat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo se stačí podívat na battlelog na nastavení HC serverů

PLAYER HEALTH IN %

60

priznam se že k děláni ML jsem se osobne nikdy nedostal,ovsem co jsem se doslechl,cetl od kolegu, tak se bezne dela ze scrip preklada scrip

co jde do prekladoveho tezko rict

............................................................................................................

deepthroat: když tak otom přemýšlím tak se v takovém případě musí upravit oba scripty.

tedy v případě pokud má byt vysledek perfektní:cheesygrin:

a vzájemně se musí sladit, aby to byl HC, a aby také nedošlo k nerozdílu mezi zbraněmi

"čistě teoreticky:kdyby se snížil HEALT 5, a byla v BF vzduchovka:cheesygrin: která by odebrala 5 se zdraví ,tak by měla stejnej učinek jako přímej zásah tanku

Upraveno uživatelem Mr.Trololo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm jenže právě ono to tak neni a rozdíl mezi zbraněma se vytrácí... proto taky nemám hc rád :dozey:

Pravda, alespoň je HC víc vyváženější, když tam nejsou overpowered zbraně :D

EDIT: Já si zbraň vždy vybírám, jen podle vzhledu.. I kdyby to byla ta nejhorší zbraň ve hře, tak si jí vezmu, a nakopu jim anál :flexion:

Upraveno uživatelem canava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skôr sú over powered všetky zbrane. :D

Tudíž je to vyvážené... Asi nedokážete pochopit, že každý mód je tak trochu o něčem jiným. Největší rozdíl je asi v tom, že se v HC musíte pořád krýt. Proto tam vznikají protáhlé statické bitvy. Normál mi příjde víc rush a chaozz..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PC verze BF3 je celkem v pohode a kdyz pomineme bug ze to muzete chytit i pres roh tak ja treba zadny problemy uz nemam.Jediny co je naprd a nevim jestli to mate i na konzolich jsou nepouzitelny LMG.Pred kdysi velkym patchem byly v pohode..potom a ted se z nich neda strilet jelikoz po 2 rane se neda nic trefit...jediny reseni je mit nozicku a porad nekde stat jak ocas...coz me stve jelikoz jsem mel rad M249

Tak dneska jsem to lehce testoval... hrál jsem s PKPčkem a teda na blízko dost přeprasený :D na dálku moc přesný neni ale to bylo i před patchem... a odemknul jsem si teď LSAT... i bez foregripu je to přesný jak prase jsem zvědavej co to udělá s foregripem :D a obecně mi přijde že bullpup kulasy jsou použitelný + ještě teda MG36 s tou se dá taky relativně v pohodě střílet i bez bipodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem to lehce testoval... hrál jsem s PKPčkem a teda na blízko dost přeprasený :D na dálku moc přesný neni ale to bylo i před patchem... a odemknul jsem si teď LSAT... i bez foregripu je to přesný jak prase jsem zvědavej co to udělá s foregripem :D a obecně mi přijde že bullpup kulasy jsou použitelný + ještě teda MG36 s tou se dá taky relativně v pohodě střílet i bez bipodu

Foregrip většinu zbraní spíš znepřesňuje než zpřesňuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K čemu mi je mírně vyšší přesnost když zbraň lítá ze strany na stranu? :D to teda neni případ LSATu... ale většina útočnejch pušek pak lítá

Do strany lítaj jen bullpupy, tam ten foregrip smysl asi má ale na ostatních těžko, obzvlášť na PC kde se recoil docela snadno koriguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, ale jinak už se do toho člověk pomalu dostává.. Ani nemá cenu hrát na více než jedné mapě, jinak je člověk uplně ztracen.. :) Také jak jsem předpokládal, close quarters mě je zatím nejblíže.. Tam člověk nemusí řešit snipery a tanky.. :) Ale takhle jsem se na hře už nezasekl hodně dlouho.. Battle na PC je prostě uplně jiná hra.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu