Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hoďku jsem tahal patch, při 75% mi to spadlo, večer začali sosat všichni a znovu jsem stahoval patch 6 hodin, potom chvíli DLC a nainstalováno bylo vo půlnoci. dal jsem si jen 2 mapy Azadi a Market v CQ a šel spát, mapy maj dobrej design a jsou pěkný, v tom rozbitým bo.rdelu se ale dobře jezdí s autama, žádný záseky vo plechovku, tankem se dá někde vjet i do druhýho patra k vlajce, občas se i ve druhým patře strhla přestřelka a sbíhaj se lidi ze všech stran. jak je to rozbitý, tak je to nepřehledný a ráj pro kempy...jo a běhaj tam k.undy s kušema:)

EDIT: BF3 lokace inspirované skutečnými místy http://pinterest.com/battlefield/locations-that-inspired-bf3/

Upraveno uživatelem Readdy_B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo mapy jsou fakt dobrý byl sem k Aftermathu hodně skeptickej ale zatim je z toho nejlepší DLC (no možná po B2K). Je to příjemnej mix mezi bojem zblízka a klasickym Battlefieldem.

Kuše mě moc nezaujala ale pro Recona to může bejt dobrý zaprvé má konečně alespoň nějakou obranu proti technice a zadruhý si může vzít jako hlavní zbraň PDW a kuš mít místo sniperky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EA tvrdí, že DICE prý není jen fabrika na Battlefieldy:) http://www.oxm.co.uk/47760/ea-dice-isnt-a-battlefield-factory-new-projects-are-underway/

EDIT: a tady máme ten výkvět nejlepších programátorů světa, kteří můžou za všechny křivdy jako je např. umírání za rohem:)

post-46689-1468716174615_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Readdy_B
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť nemíří tak špatně. Jeden z důvodu proč hraju na konzoli, míření neni tak snadný a je to hned o něco realističtější. Zkuste si vzít pravej kvér a střílet aspoň zpoloviny dobře jako on.

Trochu mimo téma- má být BF 4 na současné konzole ?

Jo má vyjít na obě generace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť nemíří tak špatně. Jeden z důvodu proč hraju na konzoli, míření neni tak snadný a je to hned o něco realističtější. Zkuste si vzít pravej kvér a střílet aspoň zpoloviny dobře jako on.

S pravým kvérem mi to jde líp. :flexion:

Koukal jsem jen na video co postnul Jeniczech a není to nejhorší.. Ale občas je to lame a haluze :D A taky mi příjde, že má sensitivitu tak v půlce. Na BF3 se mi líbí, že při maximální senzitivitě je to fakt rychlý, podle mě se to dá klíďo srovnat s PC.. Takže by VOndy dostal nakládačku. :D 8) Joo jenže fakin krosplatformní hry se zřejmě nedočkáme. :(

Upraveno uživatelem canava
Chlív
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S pravým kvérem mi to jde líp. :flexion:

No mě na střelnici asi taky, ale chtěl bych se vidět jak bych mířil uprostřed palby, po minutovym sprintu a s kulkou v noze, už aby tu byla nějaká dostupná virtuální realitu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S pravým kvérem mi to jde líp. :flexion:

Koukal jsem jen na video co postnul Jeniczech a není to nejhorší.. Ale občas je to lame a haluze :D A taky mi příjde, že má sensitivitu tak v půlce. Na BF3 se mi líbí, že při maximální senzitivitě je to fakt rychlý, podle mě se to dá klíďo srovnat s PC.. Takže by VOndy dostal nakládačku. :D 8) Joo jenže fakin krosplatformní hry se zřejmě nedočkáme. :(

No tak podle toho co jsem viděl byl týpek úplně levej :D nebo spíš všichni 3 který streamovali a díval jsem se... jeden třeba chtěl řezat a lehnul si :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu