Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

VOndy: Aha, tak to jsem nevěděl že to jen rozmaže obrazovku, já blbec si myslel že tim mám větší damage...takže to je zbytečná věc si myslím...a co krycí? ten zase když soupeř má potlačovací efekt a já mam krycí tak mi to nerozmaže tu obrazovku?? Jestli jo tak to sou podle mě zbytečný věci..to si radši dám granáty nebo šrapnel..ten se mi zdál dobrej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejlepší je když maj všichni čtyři členové squadu odemčený všechny squad perky a každej si vezme něco jinýho... nejdůležitější je podle mě munice s sprint, pokud máš inžu s javelinem tak i výbušniny a 4. vylepšení záleží na situaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych se vrátil k té citlivosti, poslední den či dva se mi zdá že mám nízkou citlivost, ale při míření se mi zdá zase vysoká, zdá se to ještě někomu?

Mne prijde, ze je to jedina hra, kde je rychlost otaceni pri mireni v podstate stejna jak rychlost otaceni bez nej. Zvykam si na to do ted:( Bud jsem presnej pri aimingu, ale otacim se jak zelva kdyz je nekdo za mnou, nebo naopak. Jeste ze to nema takovej vliv na heliny a Jety:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak sem si oblibil stihacky heliny uz mam na max spolecne s assaultem a enginerem .. stihacky budu mit neprve letecky radat .

tet sem mel dobrou hru hráli jsme s klukama rush caspickou hranici a oni mi hlasily kde je tank a stihacky/vrtulniky a ja sije pekne sestreloval kanonem a raketama a pak se začaly bat a kempit na zakladne tak sem je tam taky odstreloval a nakonec sem byl 2 nejlepsi hrac :)

Ze zacatku to s jet bylo oprus ale uz to aj docela ovladam ( nesnasim kamikaze jets :D )

Aj sem jednou pronasledoval stihacku sestrelil a zniceho nic se za jeho vrakem objevil kamos a ja to tak tak vybral a jen sem ho skrabl ( mel venoma )

A zkousely jste jet vs strom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mně se zas povedlo položit vrtulník na záda, zaměřoval jsem stíhačku která letěla výš než já, a sám jsem byl blíž k zemi než jsem myslel. tak jsem zdvihl čumák a za dvě sekundy už jsem byl hlavou dolů na zemi :/ :D jinak vám povím že ten USAS je fakt šílený :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na snipování ala kempení aneb reálně snipení: L96 + 12x Scope, Dvojnožku a třeba kdyby k tobě nebo tak nějaký něpřítel příběhl tak si k tomu dej ještě Laser.

Na quickscopování doporučuju: SV98 + 8x nebo 4x Scope + laser a ještě něco.

Pokud jdeš do semi-sniperek tak jedině SKS, na dálku ale semiautomatky rozhodně nepoužívej, je to naprd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky ;) Na jakým lvlu / za jak dlouho je možný odemknout tu L96? :) Jsem hlavně camper :) Ale teprve level 2 :) a spoň do SV98 mi zbývá 6000expů

P.S. co znamenaj výrazy quickscopování a semi-sniperka? :)

L96 se odemkne za dělání úkolů, ale musíš mít Back to Karkand DLC.

Semi-sniperka = semiautomatická sniperka (Semi-automat), střílí jako třeba Garandka, či takhle.

Quickscoping = ze snipou, hlavně z bolt-snipou (bolt-sniperka = natahovačka), je to že prostě rychle začneš zaměřovat a někoho killneš, nebo kdybych to měl říct, hlavně se to používá když rushuješ ze snipou a prostě zabíjíš každého koho mineš, zaměříš kill a tak a tak, snad chápeš co tím myslím.

Jinak, kempení se v BF3 moc nevyplácí, není to takové jako v CoD nebo BC2 a tak, skus běhat a tak (jen doporučuju).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky ;) Na jakým lvlu / za jak dlouho je možný odemknout tu L96? :) Jsem hlavně camper :) Ale teprve level 2 :) a spoň do SV98 mi zbývá 6000expů

P.S. co znamenaj výrazy quickscopování a semi-sniperka? :)

Na sniperky se vy.ser:), koukej čapnout karabinu a hybaj k vlajce:), kempením se herní mechanismy a boj v BF3 nenaučíš:). Pro začátek inženýra s M4/G36, miny a raketomet a uvidíš jak budou killy naskakovat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na sniperky se vy.ser:), koukej čapnout karabinu a hybaj k vlajce:), kempením se herní mechanismy a boj v BF3 nenaučíš:). Pro začátek inženýra s M4/G36, miny a raketomet a uvidíš jak budou killy naskakovat:)

Hrál jsem vždycky akorát snipu od BF2 :) moc mě nebavěj ostatní classy, ale když jinou tak ,,Podpora´´ (teď mi vypadl anglickej název jak sem zblblej tim českým překladem :D) do Deathmatche :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu