Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

Tak jsem dnes ráno prohlížel weby a na battlefield-3.cz jsem zase narazil na super videa, mrkněte na to!

http://www.battlefield-3.cz/videa-everyday-im-javelin-vrazedna-eod-ceta-epicka-vymena-stihacek-a-dalsi/

- hlavně ty javeliny, maw a snip-jet je hustý :D

+ skvělé info: http://www.battlefield-3.cz/kniha-battlefield-3-the-russian-je-prelozena-do-cestiny/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Když mi prozradíš způsob jak repair toolem NIČIT (rozebírat) prázdný nebo přátelský tank tak seš borec xD

to jo, T88 (ani nevim proč ho mám rád) je takovej chudej příbuznej s damage jako assault rifles, asi to maj jako že Made in Peoples Republic of China, možná ho tam jen zapomněli napsat, čekaj jak budou lidi řvát a ještě budou nějaký změny...sice se recoil zvyšuje, ale taky se zvyšuje poškození na delší vzdálenosti, takže přesnost bude asi výhodou, těšim se a přeju Dice i nám, ať patch funguje:D

EDIT: Jak se pomocí MAVu dostat ven z Metra:)

A prej že na damavandu je nejvyšší výškový rozdíl z celé BF série :D pod metro letěli pěkně dlouho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mi prozradíš způsob jak repair toolem NIČIT (rozebírat) prázdný nebo přátelský tank tak seš borec xD

A prej že na damavandu je nejvyšší výškový rozdíl z celé BF série :D pod metro letěli pěkně dlouho :D

to mu musel protivník těsně před zničením vyskočit a v tu chvíli bouchnul už jen prázdnej tank, jinak by ho začal opravovat:), ale taky to tim repairem nemam, jsem spíš na miny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

repair se dá udělat třeba jít na prázdnej server a domluvit se ale 50 killů raketometem mě štve :/ klasickym způsobem to jde pomalu (no dobře, když sestřeluju javelinem heliny tak to jde rychleji :) ) a nechci to prasit po lidech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://en.wikipedia.org/wiki/Micro_air_vehicle myslíš s timhle? Nechtělo se mi to číst celý ale řek bych že to si může koupit jen armáda :D A asi bude to dost mastný xD Možná jestli máš známýho někde na vysokym postu v armádě a hodně prachů navíc... :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně že byl v tanku nepřítel :D napsalo se mi enemy killed, jen se mi to nepřičetlo do toho assignmentu. Jak jsem odemykal tu první zbraň u engineera tak jsem zabil nepřítele právě že byl v tanku a já jsem mu ho rozebral :D a teď jak na sviňu se mi to nedaří :( :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně že byl v tanku nepřítel :D napsalo se mi enemy killed, jen se mi to nepřičetlo do toho assignmentu. Jak jsem odemykal tu první zbraň u engineera tak jsem zabil nepřítele právě že byl v tanku a já jsem mu ho rozebral :D a teď jak na sviňu se mi to nedaří :( :D

no tvl, tak to nasere, jasnej kill svářečkou:), někdy to zlobí, lidi si občas po fórech stěžujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene vehicle destroyed... a dnes jsem zjistil že se dokážu udržet s lítátkama ve vzduchu, jen mi přijde hrozně těžké někoho zabít stíhačkou :(

to mi povídej, lítání je super, už jsem si zvykl, ale něco trefit...předevčirem jsem náhodou někoho sundal, první kill:), vono to chce přistát s F-35 na vlajce, dostat heat seekers a pak už to není tak těžký...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední dobou se mi hodně často stane že se mi BFko (PS3) sekne a jde jen vypnout konzoli natvrdo. Dost často mi ani hra nenaběhne, sekne se to hned jak zapnu BF a tak to sesynchronizuje trofeje a pak jak je napravo dole loading tak se to sekne tam a konec. Je to normální? Víte jak to řešit? Předem dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem tu jednou psal, se stíhačkou je lepší při manévrování zpomalit namísto zrychlování.... většina lidí dělá chybu že při manévrování zrychluje nebo používá forsáž... Btw: heatseakery mám odemčený dávno a stejně používám kanón na stíhačky a neřízený rakety na pozemní cíle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to já zpomaluju, jen když střílím heatseekerama tak oni dajou světlice a tím pádem ho nikdy nezasáhnu, kanónem do něj střílím, začne hořet a borec vyskočí tak mi to taky nedá kill :D lítat s tím mi jde, jen ty killy mi tam nějak neskáčou, ale s vrtulníkama už semtam někoho zabiju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v PS ani xbox to podle me ani nejde ve stihackach a vrtulnikoch ..

Taky se mi stava ze my sekne bf a mosim natvrdo vypnout xko ale to je podle me tema servrama oni to nekdy treba klekne server nebo ho vypnout a tim padnem to spadne .. ( stava se mi to jen na server kde jsou jakesi cisla poad.. ne ty napr. normal server 10541) a nekdy se stane ze aj nektere servy co mam v liste nejde ani pripojit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu