Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

OEM od originalu jsou stejne akorat jsou vyrobene z min kvalitnich ( levnejsich ) materialu a urcite aj nekde kde je levna pracovni sila ..

kdyz to tam vemu tak OEM je proste to same akorat z min kvalitnich materialu vyrobene

Sam vlatnim OEM verzi sluchatech Dr. Beast Tour originaly stoji taky 2 000 takze tolik bych ani do sluchatek nedal , ale OEMky co mam hraji nejlip ze sluchatek co sem mel na usich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se vam stava ze pri hrani BF3 se vam kousle cely xbox a nejde vypnout jedine natvrdo ?

Už me to aj sere vetsinou se mi to stane kdyz se mi dobre dari s jet a mam uz par tisic nazbirane s nim , se to kousne a nemam nic :/

PS3 mi tohle dělá pořád, vůbec všechny Battlefieldy s timhle maj problém. 1943 se mi zasekávala snad každej druhej match...

ahoj mam mozna trosku blbej dotaz ... mam ted od kamose pujdenyho xboxa 4gb a kdyz chci nainstalovat ty hd textury tak me to nechce pustit. potrebuju k tomu mit prikoupenej dalsi hdd nebo jak ?? diky

4GB na textury nestačí, budeš muset dokoupit HDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty textury maji 1,5 gb ale ..

To sice maji, ALE update v podobe B2K ma pres 2 giga! Navic z tech 4g muzes pouzit jen 3g, 1g xbox schramstne sam pro sebe. Dokup hdd a vse tam nahravej=neskrabes cd a nenicis mechaniku! Sam mam xbox slim 4g(ta matna se mi proste vic libi)+250hdd. Battlefield3 zabere vseho vsudy neco malo pres 17 giga.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak ma clovek ve stihacce sestrelit nebo setrast druhou stihacku ktera se mu furt drzi za zadkem at delam co delam proste se za mnou drzi jedno se mi stalo ze sme se furt jedna sihacka nahanela celou hru v conquest ..

Hodily by se mi rady jak na ty profiky protoze to se neda jak poodemykat veci v jet kdyz me furt sestrellujou nebo me furt pronasleduje stihacka ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak ma clovek ve stihacce sestrelit nebo setrast druhou stihacku ktera se mu furt drzi za zadkem at delam co delam proste se za mnou drzi jedno se mi stalo ze sme se furt jedna sihacka nahanela celou hru v conquest ..

Hodily by se mi rady jak na ty profiky protoze to se neda jak poodemykat veci v jet kdyz me furt sestrellujou nebo me furt pronasleduje stihacka ..

Nikdy nelítat přímo rovně, když po tobě někdo jde tak zpomal a di prudce k zemi, pak zase nahoru, doleva, doprava atd... a snaž se dostat za něj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To so rikas delam a stejnak se za nej nikdy nedostanu a az se za nej dostanu tak do nej vystilim tunu olova a stejnak ho to mine nebo aspon skrabne ale stejnak pokud su za nim a snazim se ho sejmou tak az ho skoro mam tak doleti druha stihacka a sestreli me :D

Tak 1 ze 100 her se mi podari narazit a soupere co to tolik neumi ale nevim asi osud :D se mi ke konci sekne xbox a body jsou v pr..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu