Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nejsem příliš dobrý češtinář ale tohle mi trhá prdel :D pro příště s fragem (s, s kým, s čím / z, z koho, z čeho) a uvnitř ne vevnitř ;)

To ze lidi z Decina rikaji "uvnitr" neznamena, ze cela republika to rika stejne;) (asi tak, jak to tvoje"trha prdel") Jses jeste mladej a jde vydet, ze az tak neznas nareci. Jasne byly tam hrubky, ale ty jsi snad nepochopil co tim autor myslel? V opacnem pripade se drz topicu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v BC2 mi zbývají už jen 2 ajchy,

1. dosáhnout level 22 do toho mi zbývá asi 80000, takže to snad budu mít pozítří

2. 20 Destruction kills - a to se mi opravdu poctivě dělat nechce, nepomůže mi to někdo boostnout? - X360: xX forEV3R Xx

pomohl bych, ale bohužel nemám singl nějak moc rozehranej, ten sem dohrál na PC . Sem to kupoval nedávno na xko kvůli mulťáku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra..je normalni, ze ta grafika je takova "sitkovana"? mam nainstalovany HD textury, ale zda se mi, jako by meli kolikrat pres oblicej nejakej stin site. Je to i na ruznych dalsich vecech.

Jestli chceš hrát na ohromující grafiku, tak to rozval na PC.. ale nepamatuju se že bych se s tím setkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo holt starej hardware... s tim nic neudelate hosi... jinak musim zamenit svoji oblibenou utocnou pusku - nedavno jsem zkusil stare dobre AK-74M a svete div se - prijde mi to jako nejlepsi utocna puska! :D sice na blizko ztraci kvuli nizsi kadenci... ale to zas vyrovnava dobra ovladatelnost pri full auto modu strelby a nizsi spotreba naboju :D takze zkuste ak + kobra + grip a posudte sami :D A nemuzu si pomoct ale z map jsem uvizl na Karkandu infantry only, je proste uzasnej, zadnou jinou mapu ted nehraju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu