Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tet se pekne hralo pokazde sem mel nejlepsi letoun a vesinou jsem se umistnil do 3 mista a jednou se mi podarilo dostat se na 1 misto ze hry a pritom sem jel lital s jet tady : http://battlelog.battlefield.com/bf3/cz/battlereport/show/35271442/2/383610059/ a nakonec sem aj udelal sluzebni hvezdu s jet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, proč mi někdy z ničeho nic se nejde přidat zpět do hry po smrti?? všechno jde, upravovat zbraně atd, ale když stisknu A přidat se na někoho a nebo na výchozí bod tak nic se neděje ?!! :(

Taky se mi stava nwm nejaky bug ?

Tetka se mi stal pekny bug hraju nekdo me zabije pak ozivi a hned aj me ozivi tak bum granat granat me nezabije ale zaseknu se na miste a nemozu strilet nabijet ani kuchat zbrani ale protivnici do me mozou strilet ale nezabijou me chodili kolem me a střílely a nedokazaly me zabit divnej bug ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, proč mi někdy z ničeho nic se nejde přidat zpět do hry po smrti?? všechno jde, upravovat zbraně atd, ale když stisknu A přidat se na někoho a nebo na výchozí bod tak nic se neděje ?!! :(

Taky se mi to párkrát stalo... :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nejen to, .. po chvilce hraní mi zmizí obrázky odměn a stuh, takže vidím jen nápis co sem dostal ale né obrázek.

Plus když mě medic zachrání, tak se mi zobrazí tabulka beze jmen :D

Tohle se stává asi všem, ale neřekl bych že je to xboxem, ale chybou na serveru někde... Ale jediná věc co mě v poslední době štve je moje xko.. na začátku každý hry kdy volíte pamět tak dávám Xbox 360 kam chci ukládat hry, ale po chvíli hry se mi napíše Reinsert Memory... asi špatnej kontakt někde!? Myslíte že je to na reklamaci? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s hang gunem ?

Já tetkom pouzivam M1911 pred tim se chodil jen s G18 a este pred tim jen s 93R , ktera je tak podle vas ten nej top magnumku ani moc nemusim podle me moc kope a nez ja vystrelim 2x tak to trva ( moc mi to s ni nejde )

Poskozenim jsou vsechny rucni zbrane setjne ( samostrejme az na magnumku ) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem přemejšlel a nejradši bych z celýho BF3 vyhodil módy jako team deathmatch a squad deathmatch, jsou to jen arény pro dobytek na vystřílení, a jak pak lidi příjdou na CQ, Rush, nedejbože na SQD Rush, tak by zasloužili nafackovat, týmová práce žádná. Včera jsem strávil asi minutu poskakováním před naším supportem, než se mě uvolil dát ammo. Oživení se taky nedočkám skoro nikdy, jen když hrajem přes HS s kámošema. Jak jsem já medik tak oživuju všechno co se přestává hýbat, jako jeden z mála furt tahám heal pack místo M320, jak jsem Engeneer opravuju všechny vozidla, ale jak říkám chtělo by to lepší týmovou práci, uvidíme jestli se nějak zvednou bonusy po patchi, zatím vím jen o zvýšení driver assistu z 20 na 60 bodů. A jinak kdo hraje s USAS/FRAG je pěknej *úrák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem přemejšlel a nejradši bych z celýho BF3 vyhodil módy jako team deathmatch a squad deathmatch, jsou to jen arény pro dobytek na vystřílení, a jak pak lidi příjdou na CQ, Rush, nedejbože na SQD Rush, tak by zasloužili nafackovat, týmová práce žádná. Včera jsem strávil asi minutu poskakováním před naším supportem, než se mě uvolil dát ammo. Oživení se taky nedočkám skoro nikdy, jen když hrajem přes HS s kámošema. Jak jsem já medik tak oživuju všechno co se přestává hýbat, jako jeden z mála furt tahám heal pack místo M320, jak jsem Engeneer opravuju všechny vozidla, ale jak říkám chtělo by to lepší týmovou práci, uvidíme jestli se nějak zvednou bonusy po patchi, zatím vím jen o zvýšení driver assistu z 20 na 60 bodů. A jinak kdo hraje s USAS/FRAG je pěknej *úrák.

Naprosto souhlasím borci vedle mě stojí a ani se neobtěžují mě zvednout :lol:. Přesně tyhle věci mě nutí vždycky PSko vypnout abych vychladnul :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto souhlasím borci vedle mě stojí a ani se neobtěžují mě zvednout :lol:. Přesně tyhle věci mě nutí vždycky PSko vypnout abych vychladnul :D.

to chce hrát s čechama a friendama s HS, tam tě zvedaj s nasazením života i členové jiných CZ squadů:), ale jinak se na cizí nespoléhat nejde (to jdu radši hledat zbraně po zemi jako žebrák:)), spousta lidí se stále v BF3 s povoláním učí, na autoškolu se taky nenasereš, když brzdí provoz, ne? tady včera zrovna řádily dva CZ squady:) http://battlelog.battlefield.com/bf3/cz/battlereport/show/34807736/4/240911587/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto souhlasím borci vedle mě stojí a ani se neobtěžují mě zvednout :lol:. Přesně tyhle věci mě nutí vždycky PSko vypnout abych vychladnul :D.

obcas lepsi kdyz te nechaji lezet, nez kdyz te zas borci postavi ve vrave, kdyz jen te ozivy, tak hned schytas dalsi ... :( to fakt me osobne nastve mnohem vice...

btw zacal sem opet hrat, hehe, po 4 mesicich o_O, :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obcas lepsi kdyz te nechaji lezet, nez kdyz te zas borci postavi ve vrave, kdyz jen te ozivy, tak hned schytas dalsi ... :( to fakt me osobne nastve mnohem vice...

btw zacal sem opet hrat, hehe, po 4 mesicich o_O, :o

mě oživování vadilo v BC2, ale v BF3 se mi líbí, že se můžeš rozhodnout, jestli ano/ne (vždy ano, pokud nechci měnit kit) a při oživení se nepočítá "death", takže i když tě 3x střelí při oživení po sobě, máš za to jen jednu smrt a tím pádem tě to nic nestojí a je tu šance zdrhnout do bezpečí.

EDIT: trailer na nové DLC, jsem zvědav na "vertikální" boj:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To DLC ty bitky v uzavrenych budovach to bude hrozne neprehledny a bude se tam plitvat naboji a usas apod.. veci se budou pouzivat tak asi porad sice zmeni dmg ale v takovych prostorach .

Bude kolem tebe litat omitka a kulky + rozostreny obraz a uvidis houby a zasahnout mno nevim a sniper su asi nebude moc vyuzitelny .

Tady se spis podle me bude pouzivat jen podpora s nejvice naboji a bude se tam jen strilet na slepo ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: trailer na nové DLC, jsem zvědav na "vertikální" boj:

z battlefieldu se stává pěknej odpad !!! TOHLE NENÍ CALL OF DUTY !!! kam se podeli jungle, pouště a lesy? ted vsude serou jenom samí města, vesnice a i velko mesta... to mi proste vadí když jsem si kupoval battlefield 3 myslel jsem si ze to bude takové lepsí bad company 2 co se týče multiplayterui ale zmílil jsem se tohle neni battlefield spíš mi to příjde jak battle of duty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu