Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

Tak at udelaj sakra neco jako je v Battlefieldu 1942 letecke souboje, to by byla pecka...

jj i v battlefield 1943 taky byly ;) byl tam herni mod kde byla jen jedna mapa 12 vs 12 a všichni meli letatadla a 1 clovek z kazdyho tymu mohl byt u AA ganu na svoji letecky zakladne to byla pecka takovej mod bych ocenil v bf 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jinak jsem přemejšlel a nejradši bych z celýho BF3 vyhodil módy jako team deathmatch a squad deathmatch, jsou to jen arény pro dobytek na vystřílení, a jak pak lidi příjdou na CQ, Rush, nedejbože na SQD Rush, tak by zasloužili nafackovat, týmová práce žádná. Včera jsem strávil asi minutu poskakováním před naším supportem, než se mě uvolil dát ammo. Oživení se taky nedočkám skoro nikdy, jen když hrajem přes HS s kámošema. Jak jsem já medik tak oživuju všechno co se přestává hýbat, jako jeden z mála furt tahám heal pack místo M320, jak jsem Engeneer opravuju všechny vozidla, ale jak říkám chtělo by to lepší týmovou práci, uvidíme jestli se nějak zvednou bonusy po patchi, zatím vím jen o zvýšení driver assistu z 20 na 60 bodů. A jinak kdo hraje s USAS/FRAG je pěknej *úrák.

Najdi si kámoše, klan a takový problémy mít nebudeš. Proč zakazovat TDM a SDM? Jsou to super módy na odreagování, vylepšení zbraní a nebo prostě když nemáš tolik času na rush nebo conquest. S klanem hrajem jak DM, Rush tak CQ a nemůžem si stěžovat na týmovou práci. Týmová práce je potřeba jak v DM tak v CQ! Jestli chceš hrát randomy tak se tomuhle nemůžeš divit... tak je to ve všech hrách! Jinak s tebou souhlasim, že ,,medik´´ by měl běhat s lékarnou a defibrilátorem a ne s M320 a palit to slepě do koutů

z battlefieldu se stává pěknej odpad !!! TOHLE NENÍ CALL OF DUTY !!! kam se podeli jungle, pouště a lesy? ted vsude serou jenom samí města, vesnice a i velko mesta... to mi proste vadí když jsem si kupoval battlefield 3 myslel jsem si ze to bude takové lepsí bad company 2 co se týče multiplayterui ale zmílil jsem se tohle neni battlefield spíš mi to příjde jak battle of duty...

A proč by furt měli do her plést stereotyp a historii? Zvykněte si ku*** ... tebe baví džungle jinýho město. Nikoho nebude bavit hrát furt to samý dokola... chceš džungli? Tak si di zahrát BC2. Život je změna....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chceš džungli? Tak si di zahrát BC2. Život je změna....

ano zivot je zmena, ale zmena by mela byt krok dopredu a ne dozadu .... kdyby aspon to mestsky prostredi vypadalo uveritelne, ale nevim me osobne to prijde taky takovy... kycovity. Takhle mesta nevypadaj :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

di do p.íči

moudří mladí hošové už ví dopředu, že za 4 měsíce bude DLC k BF3 na h-ovno, asi věštec ne?:)...tvl, co tě žere? tak hraj jinou hru, když tě tahle nebaví, ne? radši postni nějakou relevantní informaci než tyhle blitky rozmazlenýho sobečka:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pobite se :D

Njn ale jak ty mozes vedet jak vypadaj mesta v iraku apod. to vypada jinak jen treba v cr nebo na slovenku jsou aj jine baraky no tet mozne ne ale proste kazdy stat ma svoje zvyky a kulturu ..

tady nejde o to v jakym state to konkretni mesto ma byt, ale celkove o feeling... ja tu musim zminit Medal of Honor 2010 MP mapy Kabul City Ruins, a Kandahar Marketplace, pripadne Diwagal Camp ci Garzmir Town... predevsim prvni 2 jmenovana jsou mestske casti a vypadaji hodne solidne, maji luxusni atmosferu, pekne textury, dobre "postavene"... ale v BF3 mi prijdou mesta, baraky jak podle sablony postavene jedno vedle druheho , jak exterier, tak i interier, resp mi to spis prijde, ze tam udelali 2 typy budov a v kazde mape je 8x otocily aby to vypadalo jinak ,ale pritom je to jeden a ten samej typ budovy... pro me nemaj zadnej zajimavej napad, nevidim duvod proc kempit v tech baracich a ani moc nevidim duvod proc mezi nima behat.. viz Metro treba v ty mestsky casti ci Seine Crossing, a svym zpusobem i Grand Bazaar...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomalu z toho stává CQC field... To Metro nestačilo? Musíte nutně tu značku dál ničit? Nebo je rozbitej švédsko-anglickej překladač na googlu, že vám to Battlefield překládá jako "zrecyklujme kanceláře a byty ze SP/Coopu, přidejme lepší destrukci a pár vlajek a máme perfektní bojiště"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ber to tak je to strilecka a ne The sims :) Njn mohly si trochu vic pohrat ale proc ? nekolik mesicu prace by moselu dat navic aby udelaly kazdy barak uplne odlisny. = vetsi naklady na hru

a toto neni podle me hra zamerena na vzhled okolnich domu jak jsou interierove udelane a na venek ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ber to tak je to strilecka a ne The sims :) Njn mohly si trochu vic pohrat ale proc ? nekolik mesicu prace by moselu dat navic aby udelaly kazdy barak uplne odlisny. = vetsi naklady na hru

a toto neni podle me hra zamerena na vzhled okolnich domu jak jsou interierove udelane a na venek ..

:D:D tak pokud vim, tak zrovna EA / DICE prezentovalo BF3 jako hru postavenou na mestskych lokacich, ktere jsme v zadne hre jeste nevideli jak vzhledem tak i moznostma destrukce v mestskem prostredi... :D:D

oboji slo do <>. Pac jestli me ma dostat na kolena, ze v tom novym DLC pujdou rozstrilet steny ze sadrokartonu, tak to je teda vykon... :D ci mesta postavena jak dungeony ve skyrimu....

(tim ale hanim pouze levely udelane ve mestech - single je jich plny a je to nuda jak cyp... nehanim hru jako takovou, aby tu zas do me nekdo nesil, ze kdyz se mi nelibi tak at hraju neco jinyho)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano zivot je zmena, ale zmena by mela byt krok dopredu a ne dozadu .... kdyby aspon to mestsky prostredi vypadalo uveritelne, ale nevim me osobne to prijde taky takovy... kycovity. Takhle mesta nevypadaj :(

Střílečku hraju z jinýho důvodu než abych se kochal interiérem nějakýho baráku :D ale máš pravdu hodně lidí doufalo, že konečně v BF3 si trochu pohrajou stim interiérem aby to nějak vevnitř vypadalo i mě by se to líbilo víc kdyby si stim pohráli vevnitř. Ale s mapama a budovama z venku a celkově prostředím jsem maximálně spokojenej

di do p.íči

Inteligentní odpověď chlapče :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, se mi zdá, že to moc řešíte kluci. Pro mě je to teda super hra. A ikdyž v tom nejsem nějaký přeborník, vždycky se těším až si to zas zapnu...:D

Readdy, ty kamaráde jeden, hráli jsme už spolu BF3 nebo naposledy BC2..:wohow: ? Musíme někdy zapařit..:party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

magnum ti nestaci podle me by byl stejne silný jak magnumka.

Ja bych tam chtel vic veci treba F/A 22 Raptor , AC 130 , treba aj nejaky lepsi transportni vrtulnik treba chinook nebo udelat nejakou stihacku co by dokazala letal richlostni 1mach + a aby slo videt jak udela ten bum kdyz prekroci rychlost zvuku nebo pri skoro rychlosti zvuku se bude jet spatne ovladat (nestabilne chovat )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, se mi zdá, že to moc řešíte kluci. Pro mě je to teda super hra. A ikdyž v tom nejsem nějaký přeborník, vždycky se těším až si to zas zapnu...:D

Readdy, ty kamaráde jeden, hráli jsme už spolu BF3 nebo naposledy BC2..:wohow: ? Musíme někdy zapařit..:party:

nazdar bro´, už jsme BF3 spolu hráli, ale ty teď moc nehraješ, ne? já jedu skoro každý večer po zahnání divé zvěře do postýlek...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježiš ty jsi urýpaný... já myslím že tu jde o ty barvy a ten rozdíl je zřejmý na první pohled i z různých míst...

Sem urýpanej páč těžko srovnávat něco uplně jinýho :D

http://www.battlefield-3.cz/patch-pro-battlefield-3-mozna-vyjde-tento-mesic/ kéž by :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu