Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

Jo tak mě se to právě furt přepínalo- chvíli conquest, chvíli rush..:cheesygrin:. U deathmatche chvíli Squad, chvíli Team...:D. Zastřelíš borce, naskočí body za kill, ale borec tam furt stojí na tom stejném místě...:cheesygrin:. Aspoň je prdel..:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo tak mě se to právě furt přepínalo- chvíli conquest, chvíli rush..:cheesygrin:. U deathmatche chvíli Squad, chvíli Team...:D. Zastřelíš borce, naskočí body za kill, ale borec tam furt stojí na tom stejném místě...:cheesygrin:. Aspoň je prdel..:wohow:

To přepínání je normální... nový servery :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, co mi to dělalo včera, tomu se už nedá říkat lagy. tanky se na teheránu vyloženě teleportovali z místa na místo, chvílema všichni sprintovali na místě, pak se hra zastavila a zastřelení před 20 sec popadali na zem, no p.rdel nebo střelil jsem granátometem, v tu chvíli jsem byl nad mapou Metro jako v betě a mohl jsem si cca 30 sec prohlížet Paříž z ptačí perspektivy, potom naskočil kill a já zase stál na vlajce B, a to byl evropskej DICE server s největším pingem, co jsme zrovna našli...

To se mi stava docela casto doma mam pomaly net ( dost casto ) tak to co popisujes se mi stava diky pomalemu internetu ..

Predpokladam ze mas internet vzduchem jako na strese primac..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

manitů: nevim co je normální na tom, že když chci hrát CQ, tak hra mi do něj bude míchat Rush, to je leda normálně p.osranej matchmaking:cry:. to jim jiný módy nikdo nehraje, že s nima musí votravovat mě, vtěrky?

rendy: já jsem s pomalým připojením nikdy problémy neměl, mám ADSL do routeru a PS3 je připojena bezdrátově, nevěřím, že je to náhoda, když se zrovna jako na potvoru vrtali v serverech, šlupky jedny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

manitů: nevim co je normální na tom, že když chci hrát CQ, tak hra mi do něj bude míchat Rush, to je leda normálně p.osranej matchmaking:cry:. to jim jiný módy nikdo nehraje, že s nima musí votravovat mě, vtěrky?

Tak si přečti novinky je to tak... přidaly nový servery, kde se točej módy a mapy různě. Samozřejmě, že furt jsou klasický servery jenom CQ a tak, ale co jsem slyšel od lidí v party tak když dáš quick match tak je to házelo na ty střídavý. Stačí si najít ve filtrech serverů nějakej klasickej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si přečti novinky je to tak... přidaly nový servery, kde se točej módy a mapy různě. Samozřejmě, že furt jsou klasický servery jenom CQ a tak, ale co jsem slyšel od lidí v party tak když dáš quick match tak je to házelo na ty střídavý. Stačí si najít ve filtrech serverů nějakej klasickej

Vím, že to míchaj poslední dva dny, mezi EA se dají najít servery jen na CQ, taky jsme na jednom předevčírem hráli a jel CQ celej večer, ale včera jsme vybrali Dice BF3 Classic only a bylo po pi.či, každá třetí hra Rush a lagy nebyly občasný a jak jsem psal, hra se zastavila (někdo mohl přebíjet, někdo střílet a někdo běžel na místě), vidim před sebou 6 lidí a po 20 sec 4 spadnou na zem a můžeme se zase pohybovat, jsem na to dneska zvědav, abych si nakonec server nemusel pronajmout a tohle je reklamní kampaň na privátní servery pro PS3, reklamní heslo: Pronajměte si svůj server, nebude Vám padat jako u nás!

EDIT: Quickmatch nepoužívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdopak už četl ,,skvělou novinku,, ? :D S prominutim, ale ať už jde DICE do p****... to chtěj dávat už i patch, kterej má opravovat hru exkluzivně první pro PS3?

http://battlelog.battlefield.com/bf3/cz/news/view/2832654780279541805/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dobrá banda ♥♥♥♥♥ů... Na pc je patch dávno hotovej ale kvůli posraný certifikaci na konzole se musí čekat a ještě to daj na psko o tejden dřív? Kéž by ea nevlastnila dice to by jsme tu pak měli hru sice později ale bez bugů a hlavně by třeba vyšly mod tools...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu