Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

myslel jsem, že opravné patche nevycházejí s časovou exkluzivitou:D a jsou pro všechny najednou, ale popídil jsem se a opravdu pro Xbox a PC zatím termín není určen. důvodem je nalezení technické chybky v těchto verzích, takže konzole za pozdní vydání pro PC zřejmě nemohou...holt jen prasácky napsali kód:D

http://www.battlefield-3.cz/ps3-patch-zitra-v-poledne-pc-a-x360-patch-stale-nema-datum-vypusteni/

EDIT: Nebojte kucííí, šak voni vám BF3 rozmr.daj jen vo tejden dýl než na PS3, no:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

...ale popídil jsem se a opravdu pro Xbox a PC zatím termín není určen. důvodem je nalezení technické chybky v těchto verzích, takže konzole za pozdní vydání pro PC zřejmě nemohou...holt jen prasácky napsali kód:D

Ano a celej DICE si myslí, že je komunita tak blbá... ,,vždyť je to uplně v pohodě vydávat patche postupně, vždyť to dělá každej.´´ ♥♥♥♥♥ tohle chování!!! Najednou máme chybu v kódu a jako zázrakem se ta chyba vyhnula pouze PS3.

P.S. kam psát stížnosti nebo maily přímo DICE? :D Moc rád bych si ulevil... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda že nevyjde v neděli :D jinak mě opravdu velice potěšil klakson v džípech :D

Pokud MAV narazí při vysoké rychlosti do vojáka nebo vozidla bude zničeno. Stále je však možné strategicky zabít vojáka obětováním MAV (to bude po nárazu zničeno). -toto mi udělalo radost :D

a štve mě že při smrti zmizí claymory :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera začaly vypadávat servery pro PS3, něco se děje a vypadá to nejspíš, že budeme betatesteři nebo hůře pokusní králíci, jedinej patch, kterým snad nic neposrali, byla oprava VoiP. U PS3 půjde taky vypnout vyhlazování pro omezení input lagu, nevím jak ostatní platformy.

EDIT: V Battlelogu už přibývají nové položky, namátkou např. rozšířený zásobník pro AS VAL (super) apod. Už někdo patch stahoval a zkoušel?

EDIT2: Patch už prý jede, přibyly nové servery - např. australskej only metro na 1500 tiketů:cheesygrin: a další podobný úchylárny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V in-game Store přibyla možnost zakoupit si unlocky jak pro techniku, tak pro zbraně, což je nesmysl, protože se dá vše získat bezplatně během hraní. BTW. Op. Métro (1 500 ticketů). :lol:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/37961178/4/363253126/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dojmy z patche, USAS je absolutně nepoužívaná, po zkoušce kope jako svině a pálí asi stejně rychle, jako když pálíte narychlo se Saigou, MAV výtah nefunguje, vytáhnete, položíte, naskočíte ale nevznese se, dost překopali systém zbraní, po jednom odpoledni jste ale zase doma, v džípech jsou klaksony, používají se tuším L1, ale jsou jen v lehkejch džípech (ve Vodnikoj sem nic neslyšel) a je to docela sranda když naházíte C4 na jeep a dojedete s fanfárou k tanku a pak BUM :D, tankovej pancíř je slabší snese míň zásahů od RPG, jsou nový zvuky v helinách, tancích a stíhačkách pro zásahy jak kulometem, raketou a máte úplně nový zvuk zásahu, který vám disabluje vozidlo. Co mě celkem překvapilo, je že na mapy přidali nový vozidla - např. na Rush na Sharqi Peninsule přidali atackerům AH-6 Littlebird, celkem jsme na to s kámošem čuměli :), dál vrtulníky toho mnohem víc vydržej, kolikrát sejmete půlku všech sloupů a stromů na mapě a nejste disabled, jak se stíhačkou narazíte do nepřátelskýho chopperu, jste okamžitě mrtví (bad luck jak chopper tak vy). Stinger a Igla dávají disable na jednu ránu, ale maj tak malej dosah až mě to překvapilo, hitboxy se mě zdaj o něco lepší, co se týče Input lagu na ps3, já jsem s ním problém neměl, přesto po vypnutí vyhlazování jede hra o něco plynuleji, dál zvýšený dmg u javelinu, většinou one hit = disabled vehicle, tankový náboje a rpg dávají choppery a stíhačky na jednu ránu, nový ikony na mapách, nový detaily na minimapách, na Kharg Islandu přesunutý AA na letadlovou loď a na Ruský letiště, do AA gunů můžete skočit rovnou z respawnu, s respawnem se pojí další dvě věci a to: máte kratší killcam, následně se přepne obrazovka a můžete si 6 sekund před spawnem upravovat výzbroj (předtím to bylo asi jen 3 sekundy) nicméně ikdyž killcam skončil stále můžete být oživeni, také je zredukována doba trvání černé obrazovky po respawnu. K pronajímání serverů - EA tahá peníze kde se dá, 1 den 40Kč, 7 dní 190 Kč, 30 dní 690 Kč, 90 dní 1690 kč, ale private servery už jedou - např. Metro 1500 ticket only/no frag apod. Dále si také můžete v menu koupit balíčky, které vám odemknou výzbroj, například Vehicle bundle pack - ve všech vozidlech máte odemknuté všechno příslušenství. Patch hodnotím kladně, hraje v pohodě :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nerfnutí USASKY je paráda...

..ale ty balíčky, to mě připadne jako totální blbost. Bylo to v BC2, dobře ale tam sis celou výstroj odemkl za dva dny, tak co.

Ale teďka budou všichni lítat se stíhačka s full výzbrojí, všude kempit lidi s průskumníkem s full equipem...

no nevím no...

aspoň že nerfnuli tu usasku, jinak by to s takovou teď byla úplně nehratelná hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu