Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

me novej patch vyhovuje, zbrane pouzivam porad stejny (M16A3, M416, M4A1, G36C, M249, M27, MP443, G17, G18 ) tohle tak nejak porad stridam, a hraje se mi porad perfektne...

Co me teda fakt zacina tocit, protoze sem tankista, tak snizena odolnost tanku... To je hruza, ted ten tank vydrzi hrozne malo, to mozna udelali az moc, tanku moc ve hre neni a nyni uz ani nema skoro cenu do nich sedat, protoze engineer s RPG nebo SMAWem nebo support s C4 je pomalu vykonejsi jednotka nez tankista :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(Tak vytvořili novej bug s L85A2 že když si na ní dáte foregrip a laser a provedete určitý úkony v menu tak se z ní stane laser gun (no recoil čili vůbec nekope http://www.youtube.com/watch?v=us4EThP-9oA) bohužel(bohudík) nikde nemůžu najít jak to udělat) tak nic, byl to fake, autor používal hacky... :D A tady máte článek o tom jaký bugy patch napáchal http://www.battlefield-3.cz/jake-chyby-nam-prinesl-posledni-patch-1-04-r3-pro-battlefield-3/ jinak s tim MAV to mi teda neni jasný jak to strašně moc testovali když si stačí lehnout (někdo to sem už dával) vždyť přijít na takovej bug zabere max půl minuty -.-"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tech chybam pridam, ze na mape Damavand Peak (nevim jestli i na jinych), v conquest rezimu, jeden typek myslim ze to bylo s USASem (cim jinym taky :D), killoval pres betonovou zed jak kdyby tam nebyla, byl za ni zalezlej a kazdyho kdo tam prosel skrz ni sejmul :D

potom na grand bazaar, nyni v tdm, chyby textury v urcitych castech o_O:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(Tak vytvořili novej bug s L85A2 že když si na ní dáte foregrip a laser a provedete určitý úkony v menu tak se z ní stane laser gun (no recoil čili vůbec nekope http://www.youtube.com/watch?v=us4EThP-9oA) bohužel(bohudík) nikde nemůžu najít jak to udělat) tak nic, byl to fake, autor používal hacky... :D A tady máte článek o tom jaký bugy patch napáchal http://www.battlefield-3.cz/jake-chyby-nam-prinesl-posledni-patch-1-04-r3-pro-battlefield-3/ jinak s tim MAV to mi teda neni jasný jak to strašně moc testovali když si stačí lehnout (někdo to sem už dával) vždyť přijít na takovej bug zabere max půl minuty -.-"

no ja si na něj lehal vždycky :) Tak mě pk nebylo možná tolik vidět :) ale lehl jsem si

a...a až teď sem zjistil, že pro lepší battlelog musím naisntalovat plugin do chrome xD :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vám nevím, oni jak upravili to příslušenství a zbraně tak nemůžu nikoho zabít :D

Mě to jde naopak líp xD chce to změnit příslušenství... no a taky je to tim že hraju se zbraněma který zlepšili... (AK-74M a L85A2) jinak z kulometů co jsem zkoušel tak MG36 je teď totální shit, naopak Pescheneg je přesnější než před patchem a díky jeho síle je fakt brutální, inžu a snipera jsem moc nezkoušel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celej den procitam ruzna fora, a jak tak vidim, tak muzem byt na xboxu radi, ze patch jeste nedorazil.

zalezi jak to kdo byl zviklej hrat, rekl bych, ze nadavaj spis jen ti co celou hru hrali s usasem nebo famasem, ty nadavaj asi nejvic... kazdopadne krom nemozne zredukovany odolnosti vozidel je patch urcite prinosem nez naopak... a drobne chybky opravi myslim take snad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu proč chceš tak mermomocí hrát stejnou hru na pc a na xku , a kór multak

Proč by ne? prostě když nemá třeba volnou TV tak si sedne k PC, kde je to navíc dost jiný oproti Xku :) Mě to na PC nebaví, neni tam tolik ta komunikace a taktika, ale za to sniper mě baví jenom na PC :D tam problém se sundáním heliny nemám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by ne? prostě když nemá třeba volnou TV tak si sedne k PC, kde je to navíc dost jiný oproti Xku :) Mě to na PC nebaví, neni tam tolik ta komunikace a taktika, ale za to sniper mě baví jenom na PC :D tam problém se sundáním heliny nemám :D

vlastně sem i zapomněl, že pro vychutnání grafické stránky, pokud má člověk na to PC :)), bohužel muj notas to na ultra nepobral :( :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kjuci ja mam notas za 20K HP ProBook 4720s ( 2 roky stary ) BF3 sem zezacatku rozjel bez extremnim lagu a tet zacal mi BF3 lagovat zniceho nic :) notasy nejsou stavene na hrani takovych her a ty GK nejsou moc vykone oproti tem co jsou v bedne u klasickeho pc ..

Kua kdy vyjde ten patch pro xko :D tet hraju furt MW3 ( tam me sere ze me furt zabiji nekdo na 1 ranu a ja do neho pul zasobniku a nic .. nebo vzdycky mi ze tam vybehnu v tu chvilu nepochopim , asi nejsu zvykly na CoDcko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu