Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

Proč by ne? prostě když nemá třeba volnou TV tak si sedne k PC, kde je to navíc dost jiný oproti Xku :) Mě to na PC nebaví, neni tam tolik ta komunikace a taktika, ale za to sniper mě baví jenom na PC :D tam problém se sundáním heliny nemám :D

kapl si na muj problem :D vetsinou je tv plna a kdyz je to tam volne tak parim dokud to jde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zalezi jak to kdo byl zviklej hrat, rekl bych, ze nadavaj spis jen ti co celou hru hrali s usasem nebo famasem, ty nadavaj asi nejvic... kazdopadne krom nemozne zredukovany odolnosti vozidel je patch urcite prinosem nez naopak... a drobne chybky opravi myslim take snad :)

V tomto s tebou nemohu souhlasit. Jen po prvnich par hodinach od vypusteni patche se na oficialnich strankach Gustava Hallinga objevilo nekolik stovek reportu, co vse patch pokazil. Sice jsem je necetl vsechny, ale v zadnem si nikdo nestezoval na USAS. Ti lidi, co s nim hrali byli dopredu informovani, ze ho radikalne zmeni, takze s tim pocitali. Samozrejme s Famasem a F2000 uz je to horsi. A to nepocitam vsechny sniperky(kulka velikosti tankoveho projektylu, navic leti pomaleji a neni az tak tezke se ji vyhnout), zejmena pak ma oblibena L96, na kterou nejde pridelat tlumic zablesku. Zboznuju letani v Jetech, ale ted se v nich bude sedet daleko hur, pokud heat seekremi nic nesundam, kdyz maji nulovou damage.

V tichosti doufam, ze patch pro xbox vyjde az budou vsechny tyto problemy vyreseny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele z toho si nic nedělej. :D Můj taky ne a to stál 25 tisíc a není starej ani rok. :D
Tos snad kupoval už sestavený počítač nebo co ? Protože PC za 25k by ti rozjel BF3 na max i před 3mi lety

No na mém NTB sem hrál betu B3, díky tomu mám i jednu psí známku :)... ale nemohl sem mít detaily na ultra.

i sem si zvykl na ovladač, takže bch si to nechctěl kazit pocitem s myší.... nevím no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

většinou na ty, co nejsou bulp-up, např. M16. jsou to všechny, na které se dá dát RIZ lišta tj. Underslug nebo tak nějak, který je u některých místo bipodu a foregripu.

EDIT: koukám do battlelogu, ale jelikož je underslug v základu, tak není vidět v otevíraném příslušenství u zbraně, takže nutno se podívat přímo ve hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

staci umet dobre odhadnout let a drahu kulky jak klesne + kam leti helikoptera a vystrelit a je to . sem jednou sundal jet s helinou byl sem copilot u kulometu a vystrelil jsem na jet co letel proti nam a jen sem videl nepritel zabit a jet bez posadky stejnak do nas vrazila :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sem sundal L96tkou/sniperka/ pilota helikoptery za letu ) dobrá haluz :)

Tak... :) Trochu mi nedávala smysl ta věta předtim :) Gratz ;) Mě na konzoli sniper moc nejde, jakmile mi někdo uteče z optiky už ho většinou nenajdu... na PC mě ale zase baví jenom sniper, tam se mi povedli i dvě heliny hnedka po sobě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak... :) Trochu mi nedávala smysl ta věta předtim :) Gratz ;) Mě na konzoli sniper moc nejde, jakmile mi někdo uteče z optiky už ho většinou nenajdu... na PC mě ale zase baví jenom sniper, tam se mi povedli i dvě heliny hnedka po sobě :D

ja sem se na konzoli učil s reconem v BC2, tam byl jednoduchej. V B3 t jde o něco hůř , ale zvykám si :P

Dvě heliny?! to seš na tom líp :D:.. ale měl sem dneska z toho radost :D

staci umet dobre odhadnout let a drahu kulky jak klesne + kam leti helikoptera a vystrelit a je to . sem jednou sundal jet s helinou byl sem copilot u kulometu a vystrelil jsem na jet co letel proti nam a jen sem videl nepritel zabit a jet bez posadky stejnak do nas vrazila :D

no to jo, to se mi povedlo několikrát , ale se sniperkou do dneška ne.e :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož je teď možnost pronajmutí serveru, a nabídka serveru se nehorázně rozšířila, nevíte zda někdo nezpustil cz/sk server? (PS3)

pár českých serverů už už spuštěno je. ale takhle z hlavy...1700 tickets operation metro, nebo tak nějak se jmenuje (koukni do server browser), ale naposledy jsem čekal na hru a byl jsem osmej na řadě:cry:, navíc u takhle dlouhých her polovina lidí vypadne a zpátky už se jen tak nedostanou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to asi těžko, moc bych nedoufal, vždyť nejsou aktivní ani CF čety na Battlelogu (kdyžtak mě opravte, už v nich nějakou dobu nejsem) a kdyby ho tu někdo koupil, snad by to sem napsal...projdi server browser a narazíš i na další CZ servery, nejsem u PS3, takže ti je teď nenajdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte si, že ty různý varianty maskáčů mají vliv na maskování na bojišti, nebo je to jen na efekt..

Tak pokud si vezmeš městskou kamufláž na caspianu tak je větší pravděpodobnost že tě někdo spatří zalehlýho v trávě... Vzít si lesní kamufláž do pouště taky není ideální... Ale je fakt že zas takovej efekt to nemá no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu