Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

nechápu proč ve hře teda není rozšířený filtr, kde bych si nastavil že chci vyhledat servery bez hudu, max do 200tickets apod. takhle tam mám miliardu serverů a musím se mezi něma přehrabovat.. naposledy jsem se připojil na RUSH kde bylo cca 500 ticketů a říkám si jestli je to vtip nebo to myslí vážně :D s 500 ticketama vyhraje i nejvíc lame tým a když ne, je z toho akorát dlouhá a nudná hra..

sakra deepe.. vykašli se na tenhle paskvil a pojď na bad company !! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

VOndy: konzole ale nejedou přes battlelog...

th0ca: jak kdy, někdy to nenajde dokonce nic :D a jindy zase hafo... ale nechápu proč, rush je podle mě lepší hlavně v tom, že tam lidi jen tak slepě neběhají po mapě jako v CQ.. hrál jsem i CQ na pc v 64řech hráčích, a byl to naprostej chaos..

kde jsou ty doby, kdy v CQčku na karkandu se vedly zuřivý boje 32vs32 :D ... teď když narazím na bitku o 5ti hráčích tak je to

svátek

EDIT: máte někdo battlefield 2142 ?? přemýšlím že si to pořídím... zajímá mě jak moc se to hraje, a jestli se to hraje v duchu pravého battlefielda..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: máte někdo battlefield 2142 ?? přemýšlím že si to pořídím... zajímá mě jak moc se to hraje, a jestli se to hraje v duchu pravého battlefielda..

Mam, jsou tam IMO nejgeniálnější mody z celý série. Pokud někde seženeš levně i se všema datadiskama určitě do toho di.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

th0ca: možná jsme neměl teda štěstí.. ale příjde mi že se zabere jedna vlajka, pak se lidi rozprchnou k dalším vlajkám, zaberou, a zase běží jinam a pořád se běhá sem a tam max. po 3 lidech... kdežto v rushy prostě půlka útočí na jednu bednu a druhá na druhou a prostě se to řeže :D

deep: tak proč dřepíš u BF3 ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chápu, hraní na klávesnici je příšerný ale člověk si zvykne.. vydržel jsem to u BF2 tak to vydržím i u tohohle.. tohle je ono nebo je i víc datadisků ?? http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2146

jinak, neříkám že BF3 je příšerná hra nebo tak, taky mě to baví a určitě to hrát budu... ale přece jen, už to není battlefield.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chápu, hraní na klávesnici je příšerný ale člověk si zvykne.. vydržel jsem to u BF2 tak to vydržím i u tohohle.. tohle je ono nebo je i víc datadisků ?? http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2146

jinak, neříkám že BF3 je příšerná hra nebo tak, taky mě to baví a určitě to hrát budu... ale přece jen, už to není battlefield.

Asi jen tohle, ostatní jsou snad zadarmo v patchi. Je to Battlefield, i Heroes je Battlefield. Nicméně chápu jak to myslíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co názory xboxařů na patch? :D Mě se furt od tý doby co sem začal číst názory PS3 hráčů nelíbí... :D

Claymore po smrti zmizej, Laserový rakety setřese kde co... jak logický :D Vojáci vydržej víc kulek, což je taky uplně nereálný... Jediný co je možná fajn je úprava většiny zbraní k větší podobnosti realitě.

P.S. vyskytl se na PS3 nebo Xboxu stejnej problém s rozptylem při potlačovací palbě jako na PC? Kde pokud je hráč pod potlačovací palbou, zvýší se mu strašně rozptyl? (např. pokud jste sledovali BattleLIVE tam si z toho dělali srandu) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro PS3 doporučuji server Czech Iron Warriors stejnojmenné čety http://battlelog.battlefield.com/bf3/cz/platoon/2832655241220732555/. bez usasu, na 500 - 700 tiketů, žádný kempy, super. jo a vede to naše roxanka :cheesygrin:

Máš pravdu no, taky se mi začíná tenhle server dost líbit. Ideální počet ticketů, CQ-only bez Karkandu a normální nastavení. Navíc tam hraje poměrně dost čechů, který jsem třeba doteď neznal, a ta hra je hned o něčem jiným.. Většinou se to drží vyrovnaně. Jde poznat, že se lidi tam snaží, ne jak amíci, co se smíří s prohrou a jdou snipovat. Palec nahoru. Takovej server tu chyběl. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu no, taky se mi začíná tenhle server dost líbit. Ideální počet ticketů, CQ-only bez Karkandu a normální nastavení. Navíc tam hraje poměrně dost čechů, který jsem třeba doteď neznal, a ta hra je hned o něčem jiným.. Většinou se to drží vyrovnaně. Jde poznat, že se lidi tam snaží, ne jak amíci, co se smíří s prohrou a jdou snipovat. Palec nahoru. Takovej server tu chyběl. :roll:

ohledně spravedlnosti na tomhle serveru mám jisté výhrady, stačí Dao-12 s buckshotem, pár nožů a Roxanka ti začne psát ať přestaneš používat USAS a když jí písneš že to nepoužíváš, tak tě vyhodí, a pak zabanuje, to jen tak na okraj, když se někdo nemůže smířit s prohrou (jen tak btw byl to ShevaCZE koho takhle spravedlivě vyhodili)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No včera sem taky zkusil tedle server (Czech Iron Warriors), po nalogovani do CQ byly všechny vlajky zabrany druhou stranou a clovek nebyl skoro schopnej dostat se ze spawnu totalni over :D a dalsi mapa pokracovala celkem ve stejnym duchu, mozna by to chtelo zapracovat na team balance a pak to bude v pohode :)

PS: nestezuju si aspon si po praci muzu v klidu zanadavat u TV :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No včera sem taky zkusil tedle server (Czech Iron Warriors), po nalogovani do CQ byly všechny vlajky zabrany druhou stranou a clovek nebyl skoro schopnej dostat se ze spawnu totalni over :D a dalsi mapa pokracovala celkem ve stejnym duchu, mozna by to chtelo zapracovat na team balance a pak to bude v pohode :)

PS: nestezuju si aspon si po praci muzu v klidu zanadavat u TV :D

hele nechceš pomoct s coopem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jsou plné týmy, žádnej balanc u BF3 nefunguje, hra přesune hráče jen když je na jedné straně tak o 4 lidi víc. my jsem na tom serveru s DAO běhali a v klidu.

Alucarde, tak to je smůla:D, mě se server líbil, ale já byl zrovna na tý druhý straně:D.

rozhovor s Kertzem, jak plánují balancování hry: http://www.battlefield-3.cz/rozbor-rozhovoru-drmb-s-alanem-kertzem/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No včera sem taky zkusil tedle server (Czech Iron Warriors), po nalogovani do CQ byly všechny vlajky zabrany druhou stranou a clovek nebyl skoro schopnej dostat se ze spawnu totalni over :D a dalsi mapa pokracovala celkem ve stejnym duchu, mozna by to chtelo zapracovat na team balance a pak to bude v pohode :)

PS: nestezuju si aspon si po praci muzu v klidu zanadavat u TV :D

nebyla to zrovna hra na grand bazaar proti klanu VIR ? Ve kterym hraje i SandysJr ??? Pac na podobnou hru sem se vcera taky joinul, a bylo to prave v tomhle stylu, kdy enemies nemohli pomalu ani vybehnout ze svy base... jelikoz bylo asi 700 tiketu, tak me to po cca 10ti minutach prestalo bavit a leftnul sem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele nechceš pomoct s coopem?

Ja sem ani co op nehral ještě ani nevim jak to funguje :) ale klidně muzem dat koukal sem ze sou tam docela pekny rewardy .........

nebyla to zrovna hra na grand bazaar proti klanu VIR ? Ve kterym hraje i SandysJr ??? Pac na podobnou hru sem se vcera taky joinul, a bylo to prave v tomhle stylu, kdy enemies nemohli pomalu ani vybehnout ze svy base... jelikoz bylo asi 700 tiketu, tak me to po cca 10ti minutach prestalo bavit a leftnul sem ...

Přesně to nevim ale vim že SandysJr hral urcite, po první pulce sem byl K/D 1-10 ale ve finale sem se dostal aspon na prijatelnejch 9-13 :), ale v jednu chvily sem myslel že to vzdam ptz to byl peknej narez, sem pak spis behal jen s defibrilatorem = jisty body :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem ani co op nehral ještě ani nevim jak to funguje :) ale klidně muzem dat koukal sem ze sou tam docela pekny rewardy .........

Přesně to nevim ale vim že SandysJr hral urcite, po první pulce sem byl K/D 1-10 ale ve finale sem se dostal aspon na prijatelnejch 9-13 :), ale v jednu chvily sem myslel že to vzdam ptz to byl peknej narez, sem pak spis behal jen s defibrilatorem = jisty body :D

si mě kdyžtak přidej PSN: HorcaCZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohledně spravedlnosti na tomhle serveru mám jisté výhrady, stačí Dao-12 s buckshotem, pár nožů a Roxanka ti začne psát ať přestaneš používat USAS a když jí písneš že to nepoužíváš, tak tě vyhodí, a pak zabanuje, to jen tak na okraj, když se někdo nemůže smířit s prohrou (jen tak btw byl to ShevaCZE koho takhle spravedlivě vyhodili)

tak to teda přehnali. To tam jdu a budu běhat jen z DAO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu