Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

dnes jsem hral na serveru kde se to mydlilo na mapě metro jen na nože ale nevím co to byl za server. Zkusím to najít v historii. Byla to celkem super zábavahlavně ty efekty jak někoho killnete nožem třeba od boku to je fakt udělaný efektně to Dice vymakala. Pak to jeden týpek ještě více spestřil když tam mezi nás nahazel smoke granáty tak to nemělo chybu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nožům jsem nikdy v BF/BC na chuť nepřišel, to si spíš dám AC:), ale dost lidí si tyhle bitky chválí, že je to prej vopravdu p.rdel, já si to snad někdy zkusim:D.

Ale z jiného soudku:

Teď se konečně píše černý na bílým, vo čem se bavíme od dob BC1, že Frostbite má zpoždění, hlavně na malou vzdálenost, když musí počítat víc hráčů a techniky na malým prostoru a každej může mít na svý TV trošku jinej obraz ze hry (smrt za rohem, celej zásobník do protivníka apod.)

http://www.battlefield-3.cz/v-battlefieldu-3-neni-vse-jak-se-zda/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu