Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Víc toho nevidíš protože máš furt stejný rozlišení :P spíš je všechno větší

no jasný, ale máš větší šanci že uvidíš jak se v křoví hýbe ta jeho kebula :D ale jak napsal th0ca.. u malýho monitoru sedíš blízko a u velké tv zase dál, takže je to v podstatě jedno, ale třeba já to moc nedodržuji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg vy máte problémy fakt :D :D nechápu rozdíl mezi TV a monitorem...

Ja hraju na projektoru 3,5 m uhlopricka a nekdy taky nevidim nepritele

tak projektor nebude mít takovou kvalitu ne ?? přece jen se to promítá na plátno takže je to jakoby odraz světla kdežto u TV to světlo je vysíláno přímo k tobě jestli mě chápeš :D ve škole když promítáme tak to stojí teda za ♥♥♥♥♥

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvykneš si já hraju na 30cm starý TV :D a když přijedu ke kámošovi na 90 LCD tak nedávám :D

:D.. tak to seš borec :D to hraješ na CRTčku??? to smekám :)

omg vy máte problémy fakt :D :D nechápu rozdíl mezi TV a monitorem...

No jistě že je to rozdíl :) Velikost, odezvy full hd atd atd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi ja hral do od dob co mam xko prosines do dubna na stare CRTV ale ne 30 ale tak 40 cm :) a taky sem nadaval jak cip ze je to jenom kostkovana hra pak sem nakonec nekde vyhrkal penize na monitor a tet je ten obraz peknucky ne jak ty kosty na te CRTV tak se ani na vetsi vzdalenost nedokazal rozeznat cloveka od sutru na silnici nebo nekde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si zase vzpomínám jak jsem měl klasickej monitor 22úhlopříčku a asi před rokem jsem si pořídil fll HD 2č palcovej a rozdíl to byl velkej, ale po 2 dnech hraní už mi to nepřišlo. A v dnešní době ceny šli už tak dolů, že si to může pořídit snad každej:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem opět zkoušel šestou kooperační misi a v poho jsme došli nakonec a jak jsem zastřelil toho vůdce tak místo aby šla animačka tak se to v tom stejném místě seklo!!! To snad ani není možný se na to vy...u!!!! Může mě někdo prosím vysvětlit co to má být?? To mají nějakou chybu na serveru??? No hlavně že vydali patch!! se dou bodnout k....i!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem opět zkoušel šestou kooperační misi a v poho jsme došli nakonec a jak jsem zastřelil toho vůdce tak místo aby šla animačka tak se to v tom stejném místě seklo!!! To snad ani není možný se na to vy...u!!!! Může mě někdo prosím vysvětlit co to má být?? To mají nějakou chybu na serveru??? No hlavně že vydali patch!! se dou bodnout k....i!!!!
tlačítko musejí zmáčknout oba hráči, možná je chyba na druhé straně...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tlačítko musejí zmáčknout oba hráči, možná je chyba na druhé straně...

Nic ve zlém ale pořádně si přečti co píšu!! misi jsme udělali ale nedošlo k závěrečné animaci jak porovnávají jeho obličej s fotkou zda je to ten pravý. K tomu vůbec nedojde páč se hra sekne a zamrzne obraz. S konzolí to nemá nic společného protože v pohodě reaguje tak zřejmě něco asi na serveru. :-(( Ale podruhe a na stejném místě??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic ve zlém ale pořádně si přečti co píšu!! misi jsme udělali ale nedošlo k závěrečné animaci jak porovnávají jeho obličej s fotkou zda je to ten pravý. K tomu vůbec nedojde páč se hra sekne a zamrzne obraz. S konzolí to nemá nic společného protože v pohodě reaguje tak zřejmě něco asi na serveru. :-(( Ale podruhe a na stejném místě??
klídek, sem tě nepochopil, jestli to nejde, tak ti asi nezbyde nic jiného, než čekat...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic ve zlém ale pořádně si přečti co píšu!! misi jsme udělali ale nedošlo k závěrečné animaci jak porovnávají jeho obličej s fotkou zda je to ten pravý. K tomu vůbec nedojde páč se hra sekne a zamrzne obraz. S konzolí to nemá nic společného protože v pohodě reaguje tak zřejmě něco asi na serveru. :-(( Ale podruhe a na stejném místě??

Ulož si mě, a mužem to zkusit projít spolu. Satircz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

,,Turnaj´´ pod záštitou xboxweb.cz se ruší... není dostatečný počet lidí potřebných alespoň na tento match a ze strany XBOXwebu zde není zájem o to komunitu přesvědčit alespoň vlastním serverem. Pro nové informace, soutěže, clan wars doporučuji sledovat http://battlefield-3.clanweb.eu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau , můžete mi někdo poradit? právě jsem si zaplatil Back to Karkand ale mapy pro mulťák nikde.. V download history to normálně mám,ale nevim kde to najít :-( .. Díky

Myslim, že jsou obsáhlý v tom prvním updatu co má cca 1GB tim klíčem se jenom aktivoujou... když dáš najít server kde se hraje momentálně B2K mapa jde se ti připojit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu