Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

Cau , můžete mi někdo poradit? právě jsem si zaplatil Back to Karkand ale mapy pro mulťák nikde.. V download history to normálně mám,ale nevim kde to najít :-( .. Díky

Stažená data BtK se "přilepí" k už nainstalovanému Battlefieldu a zvětší se velikost tohoto souboru, to se neznepokujuj, ale pokud nemůžeš mapy najít, musíš si je zatrhnout ve filtru v Server Browser, poté se ti začnou zobrazovat. Klikem na Rent a server si pronajmeš server - to není ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hh, to mi pripomelo me zacatky (tak 2 roky v kuse, kdyz pocitam i BC2 D:D:D) s vrtulnikama, chytl sem sedadlo ridice dalsi 3 ke me naskakali, vzlet, zahaknuti o strom, kotoul po louce, 3 team kill a spousta fuuucek :o, tomuhle to jeste slo no :)

ted uz nastesti s vrtulnikama nemam problem a nejlepe se mi v BF3 ovlada transportni vrtulnik.

kazdopadne to video je udelany pekne :) na youtube jsou i dalsi dily a je to luxusni :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem zvědav, jak od sebe BF a BC série odliší? aby to nebylo na jedno brdo jako u CoD, kdy na první pohled není poznat, co je to za díl...a taky mě zajímá jak budou hlavní FPS EA série vycházet: BF3 - 2011, MoH:WF - 2012, BFBC3 - 2013(?), a potom bude co? BF4 nebo MoH2014???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem zvědav, jak od sebe BF a BC série odliší? aby to nebylo na jedno brdo jako u CoD, kdy na první pohled není poznat, co je to za díl...a taky mě zajímá jak budou hlavní FPS EA série vycházet: BF3 - 2011, MoH:WF - 2012, BFBC3 - 2013(?), a potom bude co? BF4 nebo MoH2014???

Někde sem četl, že mezi díly Battlefieldu si dávaj pauzu 2 roky což by i víceméně odpovídalo :) Takže po MoH:WF by mohl vyjít nový díl BF, ale co potom toť otázka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu