Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jen taková zajímavost... možná to někteří víte ale já to třeba nevěděl a docela koukám :D

Ostrov Wake Island opravdu existuje a je prakticky "stejný" jako ve hře, stačí na google mapách napsat wake island...

Fakt jo? :)

Kde si byl když jste při dějepisu probírali druhou světovou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já jen vím že existuje Jalalabad a Karkand... víc jsme nad tím nepřemýšlel a nezkoumal :) BF1942 jsem hrál jen abych to zkusil a koukl jak to vypadá...

ale prostě jsem koukal na net a dozvěděl jsem se že wake má skutečnou předlohu.. tak třeba se najde někdo kdo to taky neví a bude překvapenej, tak mi nekaž radost !! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, nekažme mu jí:D. já si 2WW docela jedu, zaměření na letectvo, válečný dokumenty v TV nahrávám a zálohuju na DVD (no už mam štosy:cheesygrin:), kdysi jsem modelařil a vono se o Wake tolik v dokumentech taky nemluví, jedou se často jen ty největší a nejdůležitější bitvy hlavně Guadalcanal, Iwo Jima, Okinawa apod. je dobře, že se lidi trošku zajímaj, my jsme deepe wake ve škole taky nebrali:D kdo de hrát BFko? Hoo-ah!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My ve škole máme na zeměpis mapu Asie a úplně v krajíčku je napsané Wake Island :D Věděl jsem o tom i předtím, jen taková "zajímavost". Jinak lidi, včera jsem zapl Metro a vzal M60E4 a na té mapě z podstavcem je to úplně geniální a perfektní zbran, co si o ní myslíte vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím si o ní to že pomalu střílí :)

Pravda, ale ehm - o to nejde, když si to dáš na ty nožičky tak je to samozřejmě ultra přesné a dává to epicky velké damage, tu na metru byla jeden lame doktor co se schovával za stěnou a jednoho či dva lidi furt revivoval a já je zabíjel, řeknu tak co 4 vteřiny, to kill :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, ale ehm - o to nejde, když si to dáš na ty nožičky tak je to samozřejmě ultra přesné a dává to epicky velké damage, tu na metru byla jeden lame doktor co se schovával za stěnou a jednoho či dva lidi furt revivoval a já je zabíjel, řeknu tak co 4 vteřiny, to kill :D

a nenatáčeli zrovna epizodu Revive z Battlefield Friends ? :D

je to demence no, ale nechápu smysl toho potvrzování při oživení.. podle mě ten princip který funguje je spíš na škodu, protože borec mě vlastně oživí a já se až pak rozhodnu jestli vstanu nebo ne, takže mě akorát připraví o čas, protože mě stejně zas někdo sejme než se postavím.. to potvrzování a odmítnutí měli udělat když jste v tom kómatu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu