Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja bych bral bf z druhy svetovy ,ale je mi jasny ze pro densni hrace by bylo malo vozidel a zbrani tak bych bral nejakou alternativni linku a vyvojari by si mohli dopridat nejaky novy mista, zbrane a treba tu *letadlovou ponorku* kterou pripravovali japoncici myslim ze dokonce i jednu udelali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Western myslim spíš z pr*** ale podívej se na konec traileru... týpkové na koních v kloboucích :D Moderní doba - UAV a jiný současný vychytávky... a Budoucnost roboti :D Jenže co je u FPS nebo aspoň u série BF neprobádaná voda? Asi ta světová no :)
No ono je to tak že většina Black Ops 2 se bude odehrávat v budoucnosti v roce 2025, a pak tam bude jedna nebo dvě mise které budou v roce 1980, tam budeš hrát za Woodse myslim a budete jezdit na koních v Afgánistánu, asi to bude mít něco společného s tím co se bude ve hře dít v roce 2025... Co se týče neprobádaných vod - Vietnam, 2 WW, Tahle doba a popř. budoucnost, všechno už probádané z tohohle je a ostatní války, no tedy třeba v roce 1000 a tak by vás co se týče stylu battlefield asi moc nebavil myslim a první světová by taky byla nuda.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WWI jako samostatná hra by asi byla nuda, nicméně jako DLC třeba ve hře z WWII by to mohlo bejt zajímavý :)

A nesouhlasim že by Battlefield ze starověku/středověku nebyl zábavnej, takovej LotR Conquest (kde je taky mód Conquest) byl v MP výbornej, byť tam sou navíc ještě mágové :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zase vyzkoušel BF3 a po 5ti minutách jsem byl tak nasranej, že jsem to musel vypnout........ já myslel že tanky po patchi vydrží míň, ale zrovna jsem do jednoho nasázel 4 smawy a ubyla mu jen půlka energie.. WTF ??? ke třem raketám do džípu se raději nebudu vyjadřovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj je to docela tezkej ten prechod z BC2 na BF3 ... sam sem to pak vypnul a vratil se k BF3 az po nejakych 4,5 mesicich... no s tema raketama do tanku ze predu to jde, ale zezadu kolikrat staci 1 rana a tan je disable... kazdopadne jawelinem staci jedna rana z jakykoliv pozice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě že jsem mu to sypal ze shora do věže...

pro mě BC2 zůstává stále nejoblíbenější :) musím to dohrát až na generála, bohužel jsem ještě v žádným Bfku nedosáhl nejvyšší hodnosti...

EDIT: tak mě napadá, že s příchodem RENT SERVERů by na tom serveru mohli mít nastavený nějaký jiný damage, je to možný nebo to nejde ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě že jsem mu to sypal ze shora do věže...

pro mě BC2 zůstává stále nejoblíbenější :) musím to dohrát až na generála, bohužel jsem ještě v žádným Bfku nedosáhl nejvyšší hodnosti...

EDIT: tak mě napadá, že s příchodem RENT SERVERů by na tom serveru mohli mít nastavený nějaký jiný damage, je to možný nebo to nejde ??

Minimálně na unranked jo ale mam pocit že jen u pěchoty a ani nevim jestli to jde nastavit přes 100, neměl tam za sebou inženýra?

Co se mi na BF3 hodně nelíbí je autoopravování techniky. I v hyperarkádovym 1943 to musel opravovat inženýr. V BC2 bylo parádní že se muselo přistát s poškozenou helinou a provést polní opravu, tady se jen člověk na pár vteřin schová pod obzor a je vysmátej. U stíhaček je to ještě horší, letecký souboje sou pak o ničem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na tom nesejde... já to stejně dlouho hrát nebudu :D zkusím to až výjde zase nějaký patch :)

jen mě nemile překvapilo, že po tolika hitech ten tank měl ještě půl životnosti... a inženýra tam neměl to vím 100% :D

EDIT

deep: pravda, to je asi ta nejpodstatnější věc co mě na BF3 vadí.. štve mě to hlavně u stíhaček kde to kazí požitek z "Dogfights"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Battlefield přátelé epizoda 8 - Mortar:D

http://www.youtube.com/watch?v=VY7_HKd1zts

EDIT: včera jsme je s deepem trošku prohnali ve vrtulníku na Khargu, deep řídil a střílel, já jsem se vozil a střílel:coolgun:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/cz/battlereport/show/44861187/4/240911587/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu