Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Doporučuju na LMGčka flash supressor. Mam ho na Type 88 a je to bomba.

já spíš používám tlumič, má menší rozptyl a u LMG není znát, že při střelbě na střední vzdálenost, klesá damage, ale mám tlumič záblesku na pušce SKS+ruský Holo a používám ji místo M14 z BC2 jako semi-auto battle rifle.

Rozbor brokovnic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je tu jedna z nasich prvnich soutezi :) Pro vsechny Battlefield XBOX GAMERY povinnost! Mate se na co tesit! Jako 800MPS ci GOLDY,Vice zde :)

http://battlefield-3.eu/news.php?readmore=15

Zapište se do DeathCars turnaje...chcete si zasoutěžit nebo se jen tak vyblbnout? Pro tento turnaj nemusíte být kdo ví jaký skill... :)

http://battlefield-3.eu/forum/viewthread.php?thread_id=48

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

beztak je to snaha přilákat nějaký ty lidi co to přestali hrát... jako například mě, akorát mě by museli dát i body ke zbraním abych si to zahrál :) až příjde další velký patch tak začnu opět hrát, tedy pokud tu hru nezmrví ještě víc, takže by se mi nějaký ty zbraně hodily.

teď ti to dá akorát 2x víc bodů takže se 2x rychleji dostaneš do dalšího ranku, na tom nevidím nic zajímavýho :) hlavně jak se chvástali že bude trvat několik desítek hodin než to celé dohrajeme a teď nám pomáhají to dohrát rychleji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší, že tahle funkce funguje u hodně her i u CoD a jsou rádi, ale u jedinýho Battlefieldu prostě lidi budou furt nadávat, že je něco špatně.... :D :D Nejhorší novinka co sem teď ovšeml četl je, že chtěj udělat Premium..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Battlefield™ Premium Vám přinese spoustu nového obsahu s unikátními prvky do hry, které nejsou dostupné nikde jinde. První ze všeho je, jediný svého druhu, Prémiový nůž a černé psí známky. Dále sada kamufláží pro vojáka, kamufláží pro zbraně a nové Úkoly (Assignments), které zajistí, že budete vyčnívat a získáte více možností pro přizpůsobení hry."

Tak to je skutečně prémiové, jak sem do teď mohl bez černých známek žít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo ten Premium je zlo! Ale zajímá mě jestli ty věci jako speciál nůž budou k dispozici jen když budeš mít premium nebo jestli stačí koupit premium jen 1x třeba na měsíc a máš to na furt, pokud by to bylo tak tak bych si to na ten měsíc koupil a pak FU! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu