Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

nestane, protože BF3 jsme draze zaplatili a votestovali:D, bude to jako Elite. kdo to hraje furt, tak se mu vyplatí si to koupit a mít DLC o něco levněji. vlastně je to takový předplatný všech DLC, komu stačí základní mapy, tak to nekoupí nebo si pořídí jen jedno (pro něj) zajímavý DLC a nemusí se cítit ochuzenej. nevěřim, že by dali třeba nový zbraně za prachy, to by nas.rali snad všechny, není to model free2play, žejo. naopak, bonusama by měli odměňovat ty, co jim to hrajou přes všechny ty bugy.

když to bude o 30% levnější než všechna DLC, která stejně plánuji koupit, jdu do toho, když ne, tak ať si černý známky strčí tam, odkud si je vytáhli:cheesygrin: a ještě se uvidí, kdy si nějaký DLC koupím, jsem zvědav, jak se k tomu EA postaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To jen vondy troluje

Já bych ten BF+ předem neodsuzoval. Jak řikal Readdy, pokud v tom budou všechny DLC a bude to za nějakou slušnou cenu (kolem tisícovky), tak proč ne. A černý známky s camem na zbraň jsou jen blbůstky navíc.

Pomalu každá druhá hra má dneska předplatný na DLC (U3, Max Payne), tak proč ne BF3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jako já ? :D

ode mě už žádný peníze neuvidí :) pokud se nedočkáme opravdu opravného patche !!

Co bys chtěl patchovat?

Mě jediný co opravdu vadí je připojování do hry ve squadu, člověk by řek že když to v BC2 šlapalo skvěle že to bude i tady ale ono ne. Málokdy se stane že se setkáme ve stejném squadu a týmu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už ani pořádně nevím co mě na tom BF sere :D každopádně před patchem jsem to hrál, ale po něm se mi to nějak znechutilo..

Protože překopali téměř všechny zbraně? Já jsem člověk kterej si na nový věci těžce zvyká, nicméně zvyknul jsem si a nemůžu si už stěžovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a naštvala mě i ta potlačovací palba.. dost nesmyslná :)

a dost mě štve to, že když máte poničený vozidlo, dejme tomu 30% ??.. tak se vám začne postupně ničit.. před patchem to nebylo tak znatelný co si pamatuju..

nechápu to, na jednu stranu máte autoopravu a pak zase autodestrukci :D

a sere mě i ten oranžovej kouř ! :D gay...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a naštvala mě i ta potlačovací palba.. dost nesmyslná :)

a dost mě štve to, že když máte poničený vozidlo, dejme tomu 30% ??.. tak se vám začne postupně ničit.. před patchem to nebylo tak znatelná co si pamatuju..

nechápu to, na jednu stranu máte autoopravu a pak zase samodestrukci :D

Samodestrukce byla i před patchem, nějakej velkej rozdíl sem nezaznamenal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

body grátis ?? když se na to díváš takhle.. :D

ale jde o to že když po tobě někdo střílí tak máš rozmlžený obraz, sice je to dost nesmyslný ale tohle bych bral... ale to že potlačovací palbu dostane i zbraň a já pak trefím ♥♥♥♥♥, to už ne :D

a ta samodestrukce byla jiná v tom, že se HPčka odečítaly až po Vehicle disable tuším.. ale teď se odečítají dokonce už od půl životnosti tanku.. takže dostanete 2RPGčka, sice máte ještě půl HP, ale když se pohnete tak vám to začne ubírat.. SUX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ubal nech si odpalovat petardy kolem hlavy a snaž se přitom trefit vzduchovkou do terče :)

Podle mě velkých chyb a nesmyslů už tam moc není, největší je asi ten matchmaking. A pak už jen drobnosti, třeba zabugovanej M26 MASS. Ale když to nikdo vyloženě nezneužívá (že jo geobbu :) ) tak ani to problém neni.

okej budu ti věřit :D hráváte někdy ve squad na mikrofonech ?? možná bych se přidal na CQ nebo RUSH..

Hráváme, nejčastějš o víkendu večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deep: no myslím že to takovej problém nebude :D zvláště pro vycvičenýho vojáka :)

Edit: a co ty naváděný rakety v heli a jetkách ?? už to opravili ?

war: okej tak já to někdy prubnu.. hrát neustále jen BC2, jde občas přece jen taky na nervy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu